LPG-montaz.pl LPG gaz

Al. Jerozolimskie 232 A, Ursus, 02-495 Warszawa

****** 3.9 (15 opinii)

DODAJ OPINIĘ

Opinie (15)

Dodaj opinię
3.9 ******
Ocena wystawiona na podstawie 15 opinii.

Ogólne

******

Czas naprawy

******

Ceny usług

******

Jakość usług

******
 • H
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Negatywny

  Samochód Ford Focus MK 2 aut. oddałem 15,05. 2018 do serwisu.Instalacja LPG TECH. Wymieniono filtry, cena 150 zł. 30-go po uruchomieniu po 5 min. silnik zgasł. Wyłączyłem gaz i po dłuższym kręceniu, silnik z oporami zaskoczył. Następnego dnia oddałem go na cały dzień do naprawy i podczas odbioru dowiedziałem się że układ był zapowietrzony. 4.05 samochód podczas uruchamiania znów zgasł. Znów odłączyłem gaz i na benzynie z trudnością odpalił. Od razu pojechałem do warsztatu z reklamacją. Powiedziano że prawdopodobnie instalacja jest zanieczyszczona i się zatyka. Do instalacji gazowej wprowadzono środek czyszczący. Koszt 120 zł. 7.05 znów nie mogłem uruchomić silnika i musiałem wykonać w/w czynności. Do warsztatu mam 30 km, koszty jakie poniosłem to 370 zł i samochód jest nie sprawny. Więcej już do nich nie pojadę i ostrzegam potencjalnych klientów, bo mogą się narazić że zepsują Wam samochód.


  Ford Focus Mk2 -2010r

 • Z
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Negatywny

  Instalacja założona bez "większych" problemów. Eksploatacja również. Przez 2 lata ok.5o tys przebiegu. Przeglądy zgodnie z zaleceniem. Jednak przy jakichkolwiek uwagach, wina zawsze była po stronie silnika i osprzętu - błędy..błędy...błędy. Jadę do swojego mechanika i co?...i nic. Komputer czysty, odczyty ok.
  Zgłosiłem awarię na gwarancji, wyłączała się instalacja. Dostałem wywód w kwestii uznania gwarancji, oraz obrażony bo "gadam głupoty". Zleciłem dodatkowo przegląd tylnego zawieszenia i hamulców.Naopowiadali głupot o wymianie łącznika stabilizatora i wymianie zacisku. Okazało się że to wahacz oraz zablokowany klocek w jarzmie. Psu w d... 350 zł. Przy kolejnej wizycie wspomniałem o tym właścicielowi...bez reakcji. Sciemniacz i (wymoderowano) Nie zostawię tam ani złotówki. Z dobrego tyle, że nie muszę upominać się o fv/paragon. Jednak nie polecam.


  Mazda 6

 • R
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Negatywny

  Pewien czas temu zgłosiłem się do warsztatu w celu instalacji LPG w praktycznie nowym samochodzie.Oczywiście jak najbardziej instalacja została zamontowana po 3 dniach od zostawienia samochodu.Samochód trafił do warsztatu po przeglądzie ASO.Po odbiorze samochodu zaczęły dochodzić z komory silnika dziwne stuki.Oczywiście zgłosiłem ten problem w warsztacie.Samochód wracał 2-krotnie na diagnozę-naprawę.Zostawiany zawsze był na okres sugerowany przez warsztat minimum 24h. Warsztat stwierdził , iż dobiegające stuki nie są wynikiem montażu LPG , problem związany jest ze skrzynią biegów.Otrzymałem pisemną diagnozę i zaskoczony udałem się z powrotem do ASO gdzie samochód przeszedł przegląd widząc , że warsztat nie poczuwa się w najmniejszym stopniu do powstałych problemów.W ASO przekazałem samochód , opinię warsztatu .Po 15 minutach usłyszałem gromki śmiech , poproszono mnie do serwisu pokazując przyczyny stuków "dobiegających ze skrzyni biegów" .Instalacja LPG wymagała korekty montażu niewłaściwie usytuowanych elementów które podczas jazdy uderzały o nadwozie.Efekt diagnoza przeprowadzona w 2 minuty, koszt 250 zł!Stracone trzy dni w warsztacie , samochód wykorzystywany do celów zarobkowych wykluczony w tym okresie z pracy więc kolejne straty,spisywany licznik przed oddaniem samochodu, przy odbiorze historia jak to pracownik dokonywał jazd próbnych-przebieg odczytany 1,6km. Kolejne zdziwienie po wręczeniu kluczyków od samochodu przy odbiorze nie lada wyzwaniem było zlokalizowanie pojazdu- odnalazłem go poza warsztatem zaparkowanego przy Al. Jerozolimskich pod centrum ogrodniczym a to była już gruba przesada!Pomijając nie mały koszt montażu instalacji , na który się zgodziłem mając nadzieję poprawnie wykonanej usługi zetknąłem się z klasyką polskich serwisów bajeczka-kasa-spychologia-następny.Czuje się zawiedziony podejściem do sprawy zdając sobie sprawę że błędy się zdarzają lecz zależy jak podejdziemy do tego tematu rozwiązania problemu.Jak widać nie wystarczy powiesić szyld na płocie i obwiesić się certyfikatami w biurze a brakuje tam najwyraźniej najważniejszego certyfikatu lecz to musicie ocenić już sami


  Skoda Superb

 • B
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Negatywny

  Byłem na wymianie filtrów gazu- faza ciekła/lotna w dacii dokker instalacja Landi Renzo. W innych miejscach w Warszawie za w/w filtry zazwyczaj płaciłem ok 60-80 zł. Tutaj Panowie zainkasowali 150 zł za jakieś zamienniki. Prosiłem o fakturę, której nie widzę do dnia dzisiejszego (minęło pół roku) a podatek zapłaciłem. Orientacyjny czas wymiany: 1h + kontakt telefoniczny ze strony serwisu. Z racji tego iż zależało mi na czasie Panowie obiecali, że po skończonej pracy od razu do mnie zadzwonią. Tutaj również się przeliczyłem. Nie chcąc być natrętny zadzwoniłem po ponad 2h słysząc iż samochód jest do odebrania od ok. godziny. Ręce opadają!!!


  Dacia Dokker

 • K
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Chcę napisać o dwóch sprawach:
  1. Naprawa mojego auta - wykonana doskonale tzn. szybko, tanio i skutecznie, a wcześniej byłem w ASO bez skutku.
  2. Wpis Pana Marka Grzeszczyka z dnia 2016-06-02 - Skoda Fabia. Byłem przy odbieraniu przez tego Pana samochodu i słyszałem, że sam chciał aby odciąć mu te wtryskiwacze więc skoro w tym zakresie się mija z prawdą, to być może i pozostałe elementy jego oskarżeń są wymyślone i mijają się z rzeczywistością. Dla słabiej rozumiejących słowo pisane: to jest kit, to co ten Pan pisze.


  Toyota

 • M
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Negatywny

  po oczyszczeniu wtryskiwaczy instalacji gazowej "prins" panowie niewłaściwie je podłączyli i zakwalifikowali instalację do wymiany - koszt 1.600 do 4.000 zł. moja prośba o odłączenie instalacji wykonana została b. szybko tzn. odcięto nożem przewody elektryczne od wtryskiwaczy. dzisiaj odbieram samochód po naprawie ze sprawną instalacją gazową - koszt naprawy 250 zł. nie polecam tego warsztatu i uważam, że pracownicy są wysoce nie kompetentni, nawet nie wiedzieli gdzie jest kostka podłączenia do komputera.


  Skoda fabia 1.4 rok. prod. 2004

 • R
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Mam już instalację w moim BMW i działa idealnie, całkowicie niewyczuwalnie czy to benzyna czy gaz. W warsztacie przy okazji sprawdzili mi cały samochód i naprawili kilka innch rzeczy. Tak przy okazji, był przy mnie Klient, który miał popsutą sondę lamba i oczekiwał, że zamonotowana w jego samochodzie jakiś czas temu instalacja LPG będzie działać idealnie, a szef warsztatu tłumaczył mu tak z 15 minut, że to jest niemożliwe bez wymiany tej sondy lambda, a ten klient swoje - w końcu nie dał się przekonać do wymiany tej sondy, a instalacja nadal nie działała idealnie. Ludzie są dziwni, bo koszt tej sondy (jak podsłuchałem) to było jakieś 300 PLN więc pożałować takiej kwoty za sprawne auto - to dziwne.
  A wracając do mojego BMW, to jestem super zadowolony, lubię "depnąć" więc koszty benzyny duże, a na gazie i taniej i nie ma żadnej różnicy w jeździe.
  Gorąco polecam ten serwis nie tylko do LPG ale i do mechaniki i do elektroniki.


  BMW

 • L
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Zakładałem u nich instalację LPGTECH'a w Volvo i sprawuje się znakomicie, a ponieważ ten warsztat również zajmuje się autoelektroniką, to przy okazji poprawili ustawienia w komputerach samochodu (okazuje się, że Volvo ma ich kilka na pokładzie) takie drobne występujące niedogodności jak pozycja sterowanych elektronicznie lusterek zewnętrznych, szyberdach, klimę, a także sprawdzili specjalnym testem akumulator, co przed zimą okazało się bardzo potrzebne, bo normalny tester nie pokazywał, że jest do wymiany, a ten specjalny wykazał - i co ciekawe, po wymianie na nowy od razu znacznie lepiej odpala rano. Bardzo polecam ten serwis.


  Volvo S60

 • f
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Negatywny

  nie polecam tego zakładu. Założyłem instalacje LPG Tech 1.5 roku temu. Od razu zaczęły się problemy. Uszkodzeniu uległ parownik. Spowodowało to problemy z odpalaniem. Dopiero po 5-10 przekręceniach kluczyka silnik zapalał. Panowie stwierdzili że układa się membrana i mam przyjechać za 1 tysiąc kilometrów bo układa się membrana. Po kolejnym tysiącu kilometrów nie było rezultatu. Kazali jeździć jeszcze tysiąc kilometrów. Stwierdzili że to nie jest problem dla silnika no może trochę dla wtrysków ale nie powinny się uszkodzić. Prawda jest taka że zarzynane były; rozrusznik, akumulator, układ paliwowy (odpalanie jednocześnie na gazie i benzyna) , katalizator, wtryski, zalewany nie przepalonym paliwem także katalizator. Po wymianie parownika samochód zaczął odpalać już za 1-2 razem ale za to dusi się na zimnym silniku. Przez 1.5 roku byłem u nich ok 15 razy. Przed instalacją auto jeździło bez zarzutów. Od nieszczęsnej instalacji 2 krotnie odpłatnie wymieniali mi świece, uszkodzili jedną z cewek zapłonowych, czyszcili przepustnicę za 200 pln. Bez rezultatu. A przecież przed instalacją auto nie przysparzało żadnych problemów z rozruchem i "na zimno" . Ostatnio obarczyli mnie winą i wymyślili że to padł komputer. Naprawili za 1300 pln !!!! i... problem jest nadal. Reasumując jak zepsują auto to winien jest klient i on musi płacić a naprawic nawet za pieniądze nie potrafią. W miedzyczasie padł także : wielozawór i ponownie parownik...


  fiat

 • k
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Podoba mi się poważne podejście do tematu. Naprawdę nie mam uwag. Sam skorzystałem z usług z serwisu i widzę, że mój samochód spisuje się naprawdę znakomicie. Wszystkim naprawdę polecam montaż instalacji LPG właśnie w tym serwisie.


 • A
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Teraz gaz jest bardzo tani, dlatego też zdecydowałem się na montaż instalacji. Serwis polecił mi kumpel. Rzeczywiście to miejsce zasługuje w pełni na pozytywną opinię ze względu na pełen profesjonalizm.


  ford

 • F
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Wspaniała firma! W pełni profesjonalna. Moje Volvo ma teraz instalację LPG i spisuje się ona rewelacyjnie! Koszt montażu bardzo szybko mi się zwróci. Do tego instalacja jest najnowszej generacji! POLECAM!


 • x
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Najlepszy serws LPG w jakim bylem. Pierwszy raz mam instalacje z ktora nie mam zadnych klopotow. Polecam goraco. Polecilem go koledze ktory zakladal instalacje w EGP i byl tam 6 razy na regulacji bo gasl i szarpal. Jedna wizyta tu, tylko strojenie i chodzi, czyli jednak sie da!


  Mazda 6

 • M
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Gwarancja jest tutaj długa i jakość montażu naprawdę dobra. Serwis dla mnie rzetelny i co najważniejsze przystępny cenowo. Instalacja spisuje się bardzo dobrze.


 • R
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Najlepszy serwis samochodowy w okolicy. Trafiłem na nich z czystego przypadku, gdyż potrzebowałem pomocy w zakresie instalacji gazowych. Inne serwisy odmawiały mi wykonania tej instalacji, gdyż uważano, że w moim samochodzie będzie to bardzo skomplikowane, a wręcz niemożliwe. Jak się okazało - nie jest tak jak mi mówiono.
  W serwisie trafiłem na bardzo zgrany i doświadczony zespół, który ocenił iż możliwy jest montaż i podejmą się go bez problemu.
  Do sprawy podeszli bardzo odpowiedzialnie i uczciwi.Zadbali o to, by montaż został dokonany w obiecanym przez nich dniu.
  Utrzymywali ze mną kontakt telefoniczny informowali o postępach i tym samym zaprosili po odbiór samochodu na dniach.
  Odebrałem samochód z profesjonalnym osprzętem, który jak na razie nie zawodzi.
  Cieszę się, że dostosowali się do moich wymagań.
  Polecam!


  suzuki swift

Nasze porady (2)

Toyota Avensis T27 2010
Witam dziś zauważyłem objawy usterki, pytanie co to może być? Toyota Avensis T27 2010 benzyna 2.0 manual. Samochód odpalony, na luzie, bez wciśniętego sprzęgła. Delikatnie gałka zmiany biegów w stronę jedynki do momentu oporu , auto rwie delikatnie do przodu. Powrót gałki na pozycję jałową - spokój. Do tego mocno wyczuwalne szarpnięcie w kabinie w momencie kiedy podczas jazdy puszczę gaz i tak samo szarpie dodając gaz ponownie. Czy to koniec skrzyni?
Mitsubishi colt 1.6 2000r
Witam serdecznie mam mitsubishi colt 1.6 z LPG pali mi po mieście około 12l. Czy to już do wymiany filterek?

Podobne warsztaty

 • Warsztat polecany przez innych kierowców.
  AutoSerwis Radzymińska

  Warsztat Godny Zaufania

  tużycka 2,  Targówek,  Warszawa

  ******   5.8  (30+ opinii)

   Firma Auto serwis Radzymińska jest serwisem samochodowym aut osobowych i dostawczych. O powstaniu Naszego niezależnego serwisu zadecydowała chęć połączenia naszych pasji z pracą, co doskonale nam się udaje dzięki zdobytemu przez lata...

  Zarezerwuj wizytę
 • Warsztat polecany przez innych kierowców.
  V-Car s.c.

  Warsztat Godny Zaufania

  ul. Czardasza 6,  Okęcie,  Warszawa

  ******   5.4  (30+ opinii)

  Nasza firma jest na rynku od 2002 roku. Specjalizujemy się w dorabianiu przewodów hamulcowych do wszystkich samochodów na rynku. Mamy skanery diagnostyczne umożliwiające weryfikację skomplikowanych usterek elektronicznych. Zajmujemy się też...

  Zarezerwuj wizytę
 • Warsztat polecany przez innych kierowców.
  Monkey Garage S.C.

  Warsztat Godny Zaufania

  Reguły, Regulska 5A,  Ursus,  Warszawa

  ******   5.7  (30+ opinii)

  Nasza firma jest na rynku od kilkunastu lat. Zajmujemy się głównie naprawami mechanicznymi oraz blacharsko-lakierniczymi. Do weryfikacji usterek wykorzystujemy wysokiej klasy sprzęt diagnostyczny. Mamy urządzenia do ustawiania geometrii...

  Zarezerwuj wizytę
 • RM Auto

  Warsztat Godny Zaufania

  Księżycowa 24,  Bielany,  Warszawa

  ******   5.7  (17 opinii)

  Nasz serwis zajmuje się przede wszystkim naprawami mechanicznymi. Usuwamy również usterki elektroniki i elektryki w samochodach wszystkich marek. Dysponujemy też urządzeniami do obsługi układu klimatyzacji, ustawiania geometrii kół, a także do...

  Zarezerwuj wizytę
 • Warsztat polecany przez innych kierowców.
  Rob-serwice

  Warsztat Godny Zaufania

  ul. Bekasów 71,  Ursynów,  Warszawa

  ******   5.3  (30+ opinii)

  Nasza firma zajmuje się naprawą usterek mechanicznych w samochodach wszystkich marek. Rozwiązujemy też problemy z elektroniką w aucie. Dysponujemy również urządzeniami do serwisu układu klimatyzacji. Oferujemy też naprawianie felg, usługi...

  Zarezerwuj wizytę
 • Warsztat polecany przez innych kierowców.
  Evolution Service

  Warsztat Godny Zaufania

  Al. Prymasa Tysiąclecia 81A, paw. 14,  Wola,  Warszawa

  ******   5.4  (30+ opinii)

  Kompleksowa mechanika samochodowa, elektromechanika, diagnostyka komputerowa, serwis klimatyzacji, wulkanizacja, bezgotówkowa likwiadacja szkód komunikacyjnych, naprawy blacharskie i lakiernicze.  Evolution Service został założony...

  Zarezerwuj wizytę
 • Warsztat polecany przez innych kierowców.
  Centrum Mechaniki Pojazdowej Wojciech Borkowski

  Warsztat Godny Zaufania

  ul. Świdnicka 4,  Targówek,  Warszawa

  ******   5.2  (30+ opinii)

  Nasz serwis specjalizuje się w naprawach mechaniki samochodowej aut osobowych i dostawczych, elektryki i elektroniki. Jesteśmy stacją diagnostyczną, posiadamy też urządzenia do ustawiania geometrii kół i serwisowania klimatyzacji. Świadczymy...

  Zarezerwuj wizytę
 • Warsztat polecany przez innych kierowców.
  Serwis - Japońskich

  Warsztat Godny Zaufania

  ul. Stasinek 2,  Białołęka,  Warszawa

  ******   5.5  (30+ opinii)

  Specjalizujemy się w naprawach samochodów marek japońskich oraz koreańskich. Mamy wieloletnie doświadczenie zdobyte w autoryzowanych serwisach. Zatrudniamy tylko pracowników specjalizujących się w samochodach azjatyckich. Specjalizujemy się...

  Zarezerwuj wizytę
 • GTI Auto Serwis

  Warsztat Godny Zaufania

  ul. Popularna 59,  Włochy,  Warszawa

  ******   5.8  (13 opinii)

  Nasz serwis istnieje na rynku już od ponad 20 lat. Zajmujemy się przede wszystkim naprawami mechanicznymi. Usuwamy również usterki elektroniki i elektryki, a także obsługujemy klimatyzację.   Specjalizujemy się w:   ...

  Zarezerwuj wizytę
 • Fix Auto

  Warsztat Godny Zaufania

  Romera 19,  Ursynów,  Warszawa

  ******   0  (0 opinii)

  Oferujemy serwis oraz naprawy samochodów osobowych i dostawczych. Dysponujemy specjalistycznym sprzętem diagnostyczno-pomiarowym. Prowadzimy wulkanizację oraz sprzedaż opon. Przy wszystkich naprawach wykorzystujemy części zamienne pochodzące...

  Zarezerwuj wizytę

Usługi wykonywane przez warsztat