POWRÓT

Bosch Car Service Świdnica

Wszystkie Pozytywne (2) Neutralne (0) Negatywne (1)

 • AUTOR: DATA: 2018-04-23 12:03

  ogólnie
  ******

  czas naprawy
  ******

  ceny usług
  ******

  jakość usług
  ******


  Naprawiałam u nich auto Mojej mamy i muszę przyznać że byłem zaskoczony podejściem do tematu. Nikt wcześniej nie wypytywał mnie o historie usterki ale dzięki temu szybko poszło przy diagnozie i naprawie. Auto odebrane dni następnego, kwota którą ustaliłem wcześniej była taka sama. Mama zadowolona


  Marka/model samochodu:
  Skoda Octavia

 • AUTOR: DATA: 2018-03-26 15:22

  ogólnie
  ******

  czas naprawy
  ******

  ceny usług
  ******

  jakość usług
  ******


  Miałem problem ze zrzucaniem auta na prawą stronę przy wyprostowanej kierownicy. Szybka diagnoza: potrzebne ustawienie geometrii. Mają super sprzęt, polecam każdemu. Szybko, w dość przystępnej cenie.


  Marka/model samochodu:
  Ford

 • AUTOR: DATA: 2018-03-12 20:34

  ogólnie
  ******

  czas naprawy
  ******

  ceny usług
  ******

  jakość usług
  ******


  Negatywny

  Nie polecam napraw wtryskiwaczy w tej firmie dałem do naprawy kompletne sztuk 3 tak jak zostały wyciągnięte z samochodu poinformowano mnie ze zostaną przesłane dalej w celu sprawdzenia i naprawy nie dość ze naprawa trwała od wtorku do piątku następnego tygodnia to wtryskiwacze zostały mi zwrócone niekompletne na informacje ze są niekompletne poinformowano mnie ze części które brakują mogą zamówić a ja musiałem im takie wybrakowane przynieść i takie mi zwrócili a nowe części mogą już być na drugi dzień wiec jestem bardzo zły i odradzam korzystania z ich usług ponieważ każą mi płacić za moja własna część która gdzieś zgubili fakt ze ta część kosztuje 10 zl ale za usługę zapłaciłem 1300zl wraz z jakąś przesyłką ? wiec po co się reklamują ze zajmują się naprawa i regeneracja wtryskiwaczy skoro tego nie robią i je wysyłają dalej ?a w dodatku gubią części ten bosch serwis to jakaś totalna porażka


  Marka/model samochodu:
  Audi A6C5

  Odpowiedź warsztatu na komentarz:

  Drogi kliencie został Pan poinformowany o przewidywanym czasie realizacji naprawy oraz o całkowitych kosztach w momencie przyjmowania zgłoszenia. Ze względu na starszy typ wtryskiwaczy, konieczne było zamówienie trudno dostępnych części , przez co wydłużył się czas naprawy. Nasza firma posiada kilka oddziałów w Polsce, naprawy zostały dokonane w jednym z nich. Wtryski zostały należycie zabezpieczone do transportu, tak aby uniknąć wspomnianego przez klienta zagubienia elementów wtrysków oraz ich uszkodzenia. Wychodząc naprzeciw Pana oczekiwaniom, zaoferowaliśmy zakup brakujących elementów.

DODAJ OPINIĘ

- możliwość płatności kartą

Godziny otwarcia:  
Poniedziałek od 08:00 do 17:00
Wtorek od 08:00 do 17:00
Środa od 08:00 do 17:00
Czwartek od 08:00 do 17:00
Piątek od 08:00 do 17:00
Sobota od 08:00 do 14:00

Serdecznie zapraszamy do naszego serwisu samochodowego. Zgodnie z filozofią firmy Bosch świadczymy usługi o najwyższej jakości przy użyciu nowoczesnego sprzętu diagnostycznego i części zamiennych. Oddając samochód do naszego zakładu możesz mieć pewność, że zostanie on naprawiony przez profesjonalistów.

Zapraszamy również do naszej Stacji Kontroli Pojazdów, więcej informacji dostępnych na naszej stronie:

www.bosch.swidnica.pl/stacja-kontroli-pojazdow.html

Oprócz tradycyjnych napraw mechanicznych nasz warsztat specjalizuje się również w regeneracji tylnej belki skrętnej w autach francuskich.

W przypadku bardziej skomplikowanych napraw gwarantujemy samochód zastępczy.

Podobne warsztaty


WYKONYWANE USŁUGIDarmowa aplikacja mobilna

Nasza aplikacja działa poprawnie na wszystkich platformach mobilnych.
W celu jej pobrania wystarczy przejść do wybranego sklepu.

Pobierz z App Store

Pobierz ze Sklepu Windows

Wyślij aplikację na Twój telefon

SMS-em otrzymasz link do pobrania naszej aplikacji.