Radical Garage

Grunwaldzka 33A, Bałuty, 91-337 Łódź

****** 5.8 (7 opinii)

Mapa

Wyznacz trasę

Umów wizytę przez internet
Radical Garage

O warsztacie

Grunwaldzka 33A, Bałuty, 91-337, Łódź

Poniedziałek od 09:00 do 17:00
Wtorek od 09:00 do 17:00
Środa od 09:00 do 17:00
Czwartek od 09:00 do 17:00
Piątek od 09:00 do 17:00

Gotówka, Karta płatnicza

Pokaż numer telefonu
Wspomnij, że warsztat znalazłeś(aś) w DobryMechanik.pl lub umów wizytę online

* dzwoniąc pod wskazany numer warsztatu, Twój numer telefonu automatycznie zapisuje się w bazie danych portalu DobryMechanik.pl. Szczegółowe zasady przetwarzania Twojego numeru telefonu opisaliśmy w Polityce prywatności.

 Zajmujemy się obsługą samochodów osobowych wszystkich marek w zakresie mechaniki pojazdowej, serwisu klimatyzacji, elektryki i elektromechaniki, a także dużo więcej. 

Więcej

Cennik

Klimatyzacja samochodowa - Serwis

Usługa obejmuje: sprawdzenie działania układu oraz ubytków czynnika chłodniczego, uzupełnienie brakującego czynnika + oleju(do 100g w cenie), podstawowe sprawdzenie szczelności.

od 120
Raport stanu technicznego pojazdu

Raport obejmuje sprawdzenie stanu technicznego najważniejszych układów znajdujących się w pojeździe. Usługa kończy się wygenerowaniem raportu zawierającego zestawienie znalezionych usterek oraz i krótki opis.

150 zł
Serwis bieżący

Usługa obejmuje wymianę: oleju silnikowego, f. oleju, f. powietrza, f. paliwa

od 90 do 120
Diagnostyka komputerowa

Usługa obemuje: odczytanie błędów sterownika danego układu oraz wstępną interpretację błędów ze wskazaniem co może powodować przyczynę niesprawności.

od 100
Klimatyzacja samochodowa - Dezynfekcja układu wentylacji

Usługa obejmuje: mycie parownika klimatyzacji, wymianę filtra kabinowego, i zakończona jest ozonowaniem wnętrza pojazdu (w określonych przypadkach nie ma możliwości "bezinwazyjnego" dotarcia do parownika klimatyzacji, wtedy koszt usługi ulega obniżeniu)

od 100 do 150
Klimatyzacja samochodowa - Sprawdzenie szczelności układu

Usługa obejmuje: napełnienie układu gazem resztkowym - hydrogen, następnie odnalezienie nieszczelności powstałych w układzie oraz wstępną wycenę kosztów naprawy usterki.

od 100 do 150
Raport "Plus" stanu technicznego pojazdu

Raport obejmuje sprawdzenie stanu technicznego najważniejszych układów znajdujących się w pojeździe. Usługa kończy się wygenerowaniem raportu zawierającego zestawienie znalezionych usterek, ich krótki opis a także wstępną wycenę usunięcia awarii.

230 zł
Serwis klimatyzacji samochodowej

od 80
Układ hamuclowy - wymiana klocków - tył

Usługa obejmuję: kontrolę grubości tarcz hamulcowych, wymianę klocków hamulcowych, czyszczenie prowadnic klocków, kontrolę elementów układu (mi. przewody elast.), regulacje ham. ręcznego

od 120
Układ hamulcowy - wymiana linki ham. ręcznego

Usługa obejmuje: kontrolę przyczyny niesprawności hamulca ręcznego, jeżeli są nimi uszkodzone linki mechanizmu hamulca ręcznego to ich wymianę a także jeśli to konieczne przeprowadzenie regulacji

od 100
Układ hamulcowy - wymiana płynu hamulcowego

Usługa obejmuje: wymianę płynu hamulcowego w całym układzie, po przez wytworzenie nadciśnienia. Dzięki temu zabiegowi pozbywamy się starego płynu, przy okazji również zanieczyszczeń oraz wilgoci która negatywnie wpływa na działanie całego układu oraz poga

od 80
Układ hamulcowy - wymiana tarcz i klocków - przód

Usługa obejmuje: wymianę tarcz i klocków hamulcowych, czyszczenie prowadnic klocków oraz przylgni tarcz, kontrolę elementów układu (mi. przewody elast.)

od 170
Układ hamulcowy - wymiana tarcz i klocków - tył

Usługa obejmuje: wymianę tarcz i klocków hamulcowych, czyszczenie prowadnic klocków oraz przylgni tarcz, kontrolę elementów układu (mi. przewody elast.), regulację ham. ręcznego

od 200
Układ hamulcowy -wymiana klocków - przód

Usługa obejmuje: kontrolę grubości tarcz hamulcowych, wymianę klocków hamulcowych, czyszczenie prowadnic klocków, kontrolę elementów układu (mi. przewody elast.)

od 100
Układ kierowniczy - wymiana końcówki ukł. kierowniczego

Usługa obejmuje: sprawdzenie elementów układu kierowniczego i potwierdzenie konieczności wymiany uszkodzonych podzespołów, wymianę końcówki układu kierowniczego.

od 80
Układ przeniesienia napędu - wymiana sprzęgła

Usługa obejmuje: wstępną diagnostykę sprzęgła oraz mechanizmu jego sterowania, w przypadku potwierdzenia usterki wymianę kpl. sprzęgła (tarcza sprzęgła, docisk sprzęgła, łożysko oporowe)

od 380
Zawieszenie - wymiana 2 amortyzatorów - przód

Usługa obejmuje: weryfikacje stanu amortyzatorów oraz elementów pobocznych, potwierdzenie konieczności wymiany któregoś z nich oraz wymianę obu amortyzatorów na jednej osi (tylko taka naprawa ma sens w przypadku awarii układu amortyzacji pojazdu)

od 160
Zawieszenie - wymiana 2 amortyzatorów - tył

Usługa obejmuje: weryfikacje stanu amortyzatorów oraz elementów pobocznych, potwierdzenie konieczności wymiany któregoś z nich oraz wymianę obu amortyzatorów na jednej osi (tylko taka naprawa ma sens w przypadku awarii układu amortyzacji pojazdu)

od 80
Zawieszenie - wymiana łożyska koła

Usługa obejmuje: weryfikacje stanu łożysk kół, potwierdzenie konieczności wymiany któregoś z nich oraz wymianę jednego łożyska.

od 160
Zawieszenie - wymiana sworznia wahacza

Usługa obejmuje: weryfikacje stanu zawieszenia, potwierdzenie konieczności wymiany sworznia wahacza oraz jego wymianę.

od 80
Zawieszenie - wymiana tulei zawieszenia

Usługa obejmuje: weryfikacje stanu zawieszenia, potwierdzenie konieczności wymiany tulei oraz jej wymianę

od 80

Cennik nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66, § 1 Kodeksu Cywilnego i ma charakter czysto informacyjny.
Ceny mogą się różnić w przypadkach niektórych marek i modeli samochodów, oraz nie zawierają cen materiałów.

Opinie (7)

Dodaj opinię
5.8 ******
Ocena wystawiona na podstawie 7 opinii.

Ogólne

******

Czas naprawy

******

Ceny usług

******

Jakość usług

******
 • K
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******
  Wizyta umówiona przez DobryMechanik.pl

  Konkretny mechanik, usterka naprawiona, mogę spokojnie polecić


  Alfa Romeo 159 SW 2006 1,9 JTDM 150KM

 • A
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Przyjechałam do Pana Michała na wymianę przedniego reflektora. Usługa została wykonana sprawnie i dokładnie. Nowa lampa działa bez zarzutu. Serdecznie polecam ten warsztat ;)


  Fiat Seicento

 • R
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******


  Przyjechałam do warsztatu z problemem ubywającego płynu chłodzącego. Przynajmniej raz w miesiącu musiałam uzupełniać niewielką jego ilość, stało się to uciążliwe i postanowiłam w końcu zrobić porządek z tą usterką. Do Pana Michała trafiłam z polecenia od mojego znajomego, i było dokładnie ta jak opisywał. Najpierw samochód został dokładnie sprawdzony, następnie telefonicznie przedstawiono możliwości rozwiązania mojego problemu i po ustaleniach dokonano naprawy. Po pierwsze bardzo spodobała mi się skrupulatność i szczegółowość Pana Michała, nie sądziłam że jeszcze są tacy ludzie, a jednak... Drugim zaskoczeniem było podejście do mnie czyli kobiety, okazało się że również dla kobiety (blondynki) wizyta w warsztacie nie musi być niczym stresującym. Wszystko zostało dokładnie omówione tak abym dobrze zrozumiała co dzieję się z moim autem oraz co zostało naprawione.
  W razie jakichkolwiek problemów w przyszłości na pewno wrócę do tego warsztatu i polecę każdemu kto szuka pomocy dla swojego samochodu.


  Audi A3

 • J
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Zgłosiłam się do Pana Michała z drobnym problemem ( niedomykająca się maska) ale dzięki jego staranności i dokładności okazało się, że kilka istotnych rzeczy rownież należy naprawić/ wymienić, w tym hamulce z tyłu. Wykonanie naprawy dopiero po uzgodnieniu jej zakresu i ceny.
  Bardzo fachowa i profesjonalna firma. Polecam


  Volkswagen Fox

 • M
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Jak wiadomo, wizyty u mechanika nie należą do najprzyjemniejszych, ale jak już trzeba, to najlepiej do zaufanego i uczciwego - a Pan Michał właśnie do takich należy.
  Przy ostatniej wizycie wymiana cewki zapłonowej zakończyła się w trybie ekspresowym, a diagnoza została trafnie postawiona już po wywiadzie telefonicznym!
  Dla laika, który po prostu lubi swoje autko, ważne jest żeby ktoś wszystko wytłumaczył krótko ale zrozumiale. Mimo, że warsztat znajduje się w innym miescie niż to w którym mieszkam, nie zamierzam sprawdzać innych warsztatów. Polecam bardzo :)


  Alfa Romeo

 • A
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Zgłosiłem się z problemem hałasu dobiegającego z okolicy prawego przedniego koła. Dźwięk niejednoznaczny, przypominający pracę uszkodzonego przegubu. W trakcie diagnostyki przeprowadzonej przez Pana Michała wykryte zostało zużycie łożyska koła, które zostało wymienione na nowe. Naprawa przeprowadzona została sprawnie. Na uwagę zasługuje dociekliwość i rzetelność tego mechanika. Nie wymienia części po kolei ani nie sugeruje się przywiezionymi z zewnątrz diagnozami "na oko" bez ich osobistego sprawdzenia. Dla przykładu-diagnosta na przeglądzie stwierdził u mnie uszkodzenie sworznia i tylnych tulei przednich wahaczy, podczas gdy były one w porządku a zużyte były łączniki stabilizatora, które zostały wymienione w Radical Garage i pracują bez zarzutu od półtora roku. Szczerze polecam ten warsztat każdemu, kto ceni sobie współpracę z fachowcem załatwiającym temat od początku do końca.


  Saab 9-3 SS

 • R
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Przyjechałam do Pana Michała z niedziałającą klimatyzacją. Dodatkowo problem był z zamkiem w drzwiach od strony kierowcy oraz klapie bagażnika. Przyznam szczerze, że pierwszy raz jestem w 100% zadowolona z usług w warsztacie samochodowym. Kontakt z Panem Michałem jest bez żadnych zarzutów. Dzwoni kiedy wie co jest do zrobienia, informuje o kosztach (przynajmniej orientacyjnie), nie robi nic bez wiedzy klienta (mało spotykana cecha obecnie).
  Naprawa co prawda opóźniła się o jeden dzień, natomiast to przez brak kasety zamka.
  Jednak zostałam o tym poinformowana wcześniej.
  Wszystko zostało naprawione zgodnie z obietnicą. Zamki działają bez zarzutu, z klimatyzacją również nie mam żadnych problemów.
  Mogę uczciwie polecić Pana Michała. Miły i fachowy :)

  Ps. Panie Michale, niedługo znowu się spotkamy, bo kończą się klocki! :)


  Renault Laguna 2002

Nasze porady (5)

hyundai i20,2010 rok
Dzień dobry, jestem posiadaczka hyundai i20 . Samochód rok 2010 jeździł bez zarzutu. Postawiłam go na 2 tygodnie, nie jeździłam i okazało się, ze teraz nie mogę go odpalić. Niby kreci, kontrolki się pala, ale brak tego momentu zaskoczenia. Nie wiem co jest przyczyną. Podładowałam akumulator i nie wiem co dalej.
Dacia Logan mcv 2019
Po dodaniu gazu jak spadaja obroty przy tlumiku slychac jakby pierdzenie dodam ze auto jest nowe ma przejechane 400km ,jest to silnik 1.0 sce.jest to moje 1 nowe auto I jestem moze przewrazliwiony albo ten silniczek jest po prostu maly I tak ma albo musi sie tam wszystko jeszcze ulozyc, dzieki za podpowiedzi
Renault Scenic 2, 2005, 1.6
Witam, mam Renault Scenic 2 z 2005 r. Od tygodnia przy rozruchu słyszę bulgotanie lub odgłos jak przy przelewaniu wody. Ponadto bardzo zaparowane są szyby. Jaka może być przyczyna? Czy mogę jeździć? Pozdrawiam
Renault Scenic 1.8 16v 2001 rok
Witam, Na wolnych obrotach (oczekiwanie na światłach itp) drży kierownica i kabina. Jeden mechanik stwierdził, że poduszki są ok, ale te drgania są uciążliwe. Zaznaczę, że jak dodam lekko gazu to drgania ustępują. Co może być powodem?
Umów wizytę
Umów wizytę przez internet
Umów wizytę

Usługi wykonywane przez warsztat