POWRÓT

AUTO Józwik

Wszystkie Pozytywne (60) Neutralne (1) Negatywne (14)

 • AUTOR: DATA: 2017-08-21 13:10
  Wizyta umówiona przez DobryMechanik.pl

  ogólnie
  ******

  czas naprawy
  ******

  ceny usług
  ******

  jakość usług
  ******


  jest ok. miło sprawnie zgodnie z umową. i tak powinno być!!!


  Marka/model samochodu:
  renault Fluence 2013r

 • AUTOR: DATA: 2016-12-17 18:31
  Wizyta umówiona przez DobryMechanik.pl

  ogólnie
  ******

  czas naprawy
  ******

  ceny usług
  ******

  jakość usług
  ******


  Jestem zadowolony ... Polecam ten warsztat... niedrogo i fachowo... Mega pozytyw


  Marka/model samochodu:
  VW Bora 1.9 TDI 115KM 4 MOTION

 • AUTOR: DATA: 2015-12-19 19:45
  Wizyta umówiona przez DobryMechanik.pl

  ogólnie
  ******

  czas naprawy
  ******

  ceny usług
  ******

  jakość usług
  ******


  Profesjonalne podejście do klienta, fachowa obsługa, ciągły kontakt odnośnie prowadzonych prac - rzadko spotykany w innych warsztatach. Gorąco polecam. Myślę ze nie trzeba nic więcej dodawać. Na pewno jeszcze tam wrócę jeśli zajdzie taka potrzeba.


  Marka/model samochodu:
  audi a8 d3 2003r 4.2 benzyna (LPG)- silnik BFM 335

 • AUTOR: DATA: 2015-07-19 10:58
  Wizyta umówiona przez DobryMechanik.pl

  ogólnie
  ******

  czas naprawy
  ******

  ceny usług
  ******

  jakość usług
  ******


  Bardzo profesjonalnie i dokładnie! Serwis uchronił mnie przed zakupem ...oszukanego auta.


  Marka/model samochodu:
  Ford S MAX

 • AUTOR: DATA: 2018-04-19 20:01

  ogólnie
  ******

  czas naprawy
  ******

  ceny usług
  ******

  jakość usług
  ******


  Do serwisu trafiłem z polecenia znajomych, silnik nagle zaczął dziwnie pracować pomimo braku wolnego terminu serwisant zdecydował sie mi pomóc . Szybka diagnostyka komputerowa, usunięcie usterki wtryskiwacza i testy. Cena przystępna, po naprawie rzeczowa rozmowa na temat wykonanej usługi i rady na przyszłość. Polecam :)


 • AUTOR: DATA: 2018-01-29 17:26

  ogólnie
  ******

  czas naprawy
  ******

  ceny usług
  ******

  jakość usług
  ******


  Negatywny

  Passat B6 pojawil sie pierwszy raz w serwisie przy wycieku plynu chlodniczego. Diagnoza - rozszczelnienie chlodnicy, potrzebna nowa. Ok, koszty tez nie byly bardzo odlegle od sredniej, kolo 100PLN wiecej niz na allegro. Robocizna szybka, dosc profesjonalnie.

  Po 2 miesiacach z nowej chlodnicy znow zaczal wyciekac plyn, przyjechalem i oddalem. Auto odebral tesc - zero informacji, zero dokumentow dla klienta. To jeszcze nie dramat, w koncu tesc nie pytal tylko odebral.

  Gdy przyjechalem i poprosilem o informacje, co bylo robione i w jaki sposob, nie otrzymalem odpowiedzi. "Teraz nie mamy czasu, ale mozemy wyslac mailem". Maila podalem, a informacji od 2 miesiecy jak nie bylo, tak nie ma.

  Cala sytuacja wygladala jak u Mirka na zakladzie, a nie jak w duzym i obrotnym warsztacie, wspolpracujacym jako ASO Peugeot.

  Niby ok, ale pozostal niesmak.


  Marka/model samochodu:
  Volkswagen Passat B6 2.0 tdi

  Odpowiedź warsztatu na komentarz:

  Szanowny Kliencie,

  Potwierdzamy fakt wizyty oraz naprawy gwarancyjnej, niemniej jednak nie potwierdzamy zdarzenia jakoby nasz serwis nie odpowiedział na zapytanie Klienta odnośnie szczegółów naprawy gwarancyjnej. Przypominamy, iż odpowiedź na Pańskie zapytanie wysłana została na podany przez Pana adres e-mail w dniu 20.11.2017.

  Po opublikowaniu powyższego komentarza skontaktowaliśmy się z Panem telefonicznie w celu wyjaśnienia niezgodności w tej sprawie. Okazało się, iż podany przez Pana adres e-mail zawierał błąd. W związku z powyższym pismo z dnia 20.11.2017 zostało przez nas wysłane ponownie.
  Uważamy, iż w świetle nowych faktów powyższy komentarz jest niewłaściwy i krzywdzący. Prosimy o jego usunięcie lub sprostowanie.

  Z poważaniem,
  Zespół AUTO Józwik

 • AUTOR: DATA: 2017-07-28 16:17

  ogólnie
  ******

  czas naprawy
  ******

  ceny usług
  ******

  jakość usług
  ******


  Naprawiam swoje dwa samochody od kilku lat. Nigdy nie spotkałem się z wpadką. Każdorazowo wycena i uzgodnienia telefoniczne na które się decyduję bądź też nie.
  Osobiście polecam.


  Marka/model samochodu:
  VW Golf VI

 • AUTOR: DATA: 2017-06-27 14:07

  ogólnie
  ******

  czas naprawy
  ******

  ceny usług
  ******

  jakość usług
  ******


  Negatywny

  Zleciłem wymianę sprzęgła w Skodzie Fabii. Kompletne sprzęgło (tarcza, docisk i łożysko oporowe) dostarczyłem we własnym zakresie, tak więc koszt wymiany obejmował tylko robociznę i taki zakres naprawy z góry był uzgodniony. Przy odbiorze auta doliczono mi co prawda koszt wymiany żarówki STOP-u, ale to jestem w stanie zrozumieć i przeżyć (choć wcale o wymianę nie prosiłem). Nie mogę jednak zrozumieć i zaakceptować innych usterek które zafundowali mi mechanicy przy okazji wymiany sprzęgła.

  Po dokładnych oględzinach auta w domu stwierdziłem (w przedziale silnika):

  1. wypięte z uchwytów wiązki przewodów
  2. wysmarowany smarem gumowy wąż chłodnicy (który już od smaru zaczął puchnąć)
  3. wypięte i połamane plastikowe uchwyty rury ciepłego powietrza
  4. wlany do zbiorniczka wyrównawczego płyn chłodniczy niewiadomej marki ani pochodzenia. Nie prosiłem o taką dolewkę, tym bardziej że odstawiając auto poziom płynu mieścił się pomiędzy MIN i MAX, a po odbiorze auta, poziom ten grubo przekraczał MAX
  5. pozostawiona w okolicy chłodnicy szmata
  6. dodatkowo, przy okazji wymiany wspomnianej żarówki STOP-u, niepotrzebnie wypięto i wyciągnięto spod uchwytów większość wykładzin bagażnika w okolicach tylnej lamy, a doprowadzenie ich do należytego stanu zajęło mi później sporo czasu.

  Powyższe usterki mogą się wydać drobne i nie uniemożliwiające jazdy, jednak na pewno świadczą o niechlujnym podejściu do naprawy. To jednak nie koniec. Kolejne dwie fuszerki są groźne dla bezpieczeństwa lub żywotności układu napędowego.
  Chcąc zdemontować lewą półoś, mechanicy próbowali odkręcić sworzeń wahacza który jest połączony z wahaczem trzema utwardzonymi śrubami (oczywiście zapieczonymi po latach eksploatacji) Dwie śruby odkręcili, ale trzecia się nie poddała. Nie wiem więc jak udało im się zdemontować półoś, ale faktem jest że przy tej operacji:

  7. uszkodzili opaskę zaciskową osłony przegubu, przez co po niespełna 30 km jazdy wychlapany został niemal cały smar smarujący przegub. Gdybym w porę tego nie zauważył, miałbym do wymiany nie tylko opaskę za kilkanaście zł, ale cały przegub za kilkaset zł.
  8. dodatkowo składając wszystko w całość mechanicy zamiast utwardzonych nakrętek do wspomnianych wyżej śrub (oryginalnie jest to gruba podkładka z wprasowanymi trzema nakrętkami), zastosowali zwykłe nakrętki budowlane co w tym miejscu zawieszenia auta jest NIEDOPUSZCZALNE!

  Ja rozumiem że odkręcając zapieczone i często zardzewiałe śruby, trzeba czasem posłużyć się czymś mocniejszym niż klucz i że często takie śruby nie nadają się później do użycia, ale oczekiwałbym że w takim przypadku ktoś do mnie zadzwoni i poinformuje że trzeba kupić nowy zestaw elementów łączeniowych (w tym wypadku koszt kilkudziesięciu zł) i że uzgodniony koszt naprawy wzrośnie o taką właśnie kwotę.
  Nie rozumiem jednak jak w takim wypadku można przemilczeć kwestię wpływającą na bezpieczeństwo użytkownika i udawać że nic się nie stało.


  Marka/model samochodu:
  Skoda Fabia

  Odpowiedź warsztatu na komentarz:

  Szanowny Kliencie,
  Ponieważ nasza odpowiedź służyć ma czytelnikom portalu dobrymechanik.pl, a nie naszej komunikacji, odniesiemy się do sprawy w formie publikacji naszej wersji zdarzeń.
  Potwierdzamy wizytę pojazdu Skoda Fabia zarejestrowanego w powiecie Janów Lubelski w naszym serwisie celem wymiany sprzęgła. Części zamontowane były częściami powierzonymi, dostarczonymi przez użytkownika. Właściciel samochodu, jak również sam pojazd nie był nam wcześniej znany. Nigdy wcześniej nie odwiedzał naszego serwisu.
  Na wstępie chcielibyśmy zaznaczyć, iż od samego początku rozmów w biurze naszego warsztatu użytkownik samochodu koncentrował się w głównej mierze na krytyce dotychczasowych serwisów, jakie zwykł odwiedzać (informacja ta być może przyda się czytelnikom celem uzyskania lepszego obrazu Klienta). Z rozmowy wynikało, że nie ma w naszym kraju, a przynajmniej naszym województwie warsztatu spełniającego oczekiwania tego Pana. Pierwsze wrażenie, jakie zrobił na nas Klient skłoniło nas do zastanowienia się czy aby nie lepiej nie podejmować się wykonania tej usługi. Mamy skąd inąd pewne doświadczenia w relacjach z Klientami, zatem pewne symptomy nie są nam obce. Jako profesjonalistom nie wypadało nam jednak odmówić i mimo wszystko podjęliśmy się tego niewdzięcznego wyzwania. Mieliśmy nadzieję, że uda nam się zmienić opinię właściciela auta o krajowej motoryzacji. Jak się później okazało i nam ten wyczyn się nie udał. Zastanawiającym jest jednak fakt, iż od naprawy minęło ponad trzy miesiące, podczas których Klient nawet nie spróbował skontaktować się z naszym warsztatem. Zapewniamy jednocześnie, iż wbrew temu, co opisał autor opinii wszelkie materiały użyte do naprawy pochodzące z naszego warsztatu były materiałami do celów profesjonalnych, motoryzacyjnych oraz gwarantują bezpieczeństwo w ruchu drogowym.

  Odnosząc się natomiast do Pańskich zastrzeżeń uprzejmie informujemy, iż przysługiwało Panu prawo zgłoszenia wszelkich nieprawidłowości, które Pan opisał. Z możliwości tej Pan jednak (nie wiadomym, dlaczego) nie skorzystał uniemożliwiając nam tym samym dokonania weryfikacji prawdziwości i słuszności Pana zarzutów. W miejsce tego opublikował Pan w naszej ocenie bezpodstawną i nieprawdziwą opinię godzącą w dobre imię naszej firmy i szkodzącą naszej reputacji. Chcielibyśmy również poinformować, iż sprawa ta jest obecnie rozpatrywana, jako nosząca znamiona publicznego pomówienia i przekazana osądowi wymiaru sprawiedliwości.

  Z poważaniem,
  AUTO Józwik

 • AUTOR: DATA: 2017-02-02 11:48

  ogólnie
  ******

  czas naprawy
  ******

  ceny usług
  ******

  jakość usług
  ******


  Negatywny

  Na pewno zaletą jest to, że można umówić się na naprawę na następny dzień, nie ma odległych terminów bo i klientów pewnie niewielu. Spieszyło mi się i zaryzykowałem. Myślę duży warsztat to i na pewno profesjonalnie będzie. Niestety profesjonalna była tylko cena cześć 98zł(76zł w intercars), montaż 66zł. Ale to do przelkniecia, jednak to jeszcze nie wszystko. Dodatkowo przy okazji wymiany przełącznika kierunkowskazów panowie spalili mi 5 żarówek za które też musiałem zapłacić - koszt żarówek 11,50zł ale ich wymiana to już dodatkowe 33zł.Zdecydowanie nie polecam, to na szczęście nie była duża naprawa, ale przy poważniejszych na pewno zaoszczędzicie robiąc to gdzie indziej i jest szansa, że przy okazji nic Wam nie zepsują za co też dodatkowo będziecie musieli zapłacić. Pozdrawiam


  Marka/model samochodu:
  Opel Corsa

  Odpowiedź warsztatu na komentarz:

  Szanowny Kliencie,
  Chcąc właściwie i profesjonalnie naprawić pojazd wymiana żarówek była konieczna i nie wynikała ona z ich "spalenia" przez nas jak Pan to ujął.
  Odnośnie ceny przełącznika, proszę zwrócić uwagę na fakt, że "nie każda część innej jest równa". Nie wiemy skąd wziął Pan cenę sugerując źródło InterCars, gdyż nawet w obecnej chwili w ich ofercie można znaleźć do Pana pojazdu przełączniki w cenach 90 - 160 zł.
  http://e-katalog.intercars.com.pl/#/produkty/1522191916170-HP202_193-O3875-przelacznik-zespolony-pod-kierownica.html
  lub
  http://e-katalog.intercars.com.pl/#/produkty/1916211821140-FE01499-O3875-przelacznik-zespolony-pod-kierownica.html
  Opinia jest zatem w naszej ocenie "nieco" przesadzona.
  Mimo wszystko dziękujemy za podzielenie się nią z nami.

  AUTO Józwik

 • AUTOR: DATA: 2016-11-22 16:15

  ogólnie
  ******

  czas naprawy
  ******

  ceny usług
  ******

  jakość usług
  ******


  bardzo dobry warsztat polecam mialem do wymiany aprzeglo w swojej 207 i wszystko dziala idealnie. Pan z warsztatu jeszcze dal mi pewne wskazowki co by trzeba bylo sprawdzic na przyszlosc lub wymienic, do tego mila obsluga i szybko wykonane polecam


  Marka/model samochodu:
  peugeot 207

 • AUTOR: DATA: 2016-11-08 13:33

  ogólnie
  ******

  czas naprawy
  ******

  ceny usług
  ******

  jakość usług
  ******


  Wykonuję w tym serwisie systematyczne przeglądy mojego auta oraz żony. Nigdy mnie nie zawiedli. Zawsze sprawnie i profesjonalnie. Polecam.
  Radek


  Marka/model samochodu:
  Ford

 • AUTOR: DATA: 2016-11-03 23:59

  ogólnie
  ******

  czas naprawy
  ******

  ceny usług
  ******

  jakość usług
  ******


  Bardzo fajne podejście dobry kontakt telefoniczny usunęli z Peugeota błędy powiedzieli co go boli . Podczas wymiany opon zimowych zmienili śruby na nowe stare były w ich opinii niebezpieczne ( SUPER PODEJŚCIE DO BEZPIECZEŃSTWA ) . To pokazuje ,że walczą o klientów jakością usług - mam trzy auta następne idzie do nich . Cena super zapłaciłem za wszystko pół ceny niż w innych warsztatach . Odnośnie negatywów odnośnie czasu usunięcia awarii pamiętajcie ,że to tylko samochód trzeba go zostawić na kilka godzin może wiele rzeczy się opóźnić a dla szybkich Bilów zawsze jest Nora Auto w Markach . :) Pozdrawiam Legionowo i okolice ....


  Marka/model samochodu:
  Peugeot 308

 • AUTOR: DATA: 2016-05-11 22:03

  ogólnie
  ******

  czas naprawy
  ******

  ceny usług
  ******

  jakość usług
  ******


  Miałem problem z moją Meganką, lekko znosiło mi autko na prawko przy szybszej jeździe.
  Zrobili geometrie kół, wymienili drążek kierowniczy i autko śmiga prosto i cena nicka.
  Mają młody zespół mechaników budzących zaufanie, z pewnością większe niż jacyś mechanicy z "wąsem" ;). Polecam warsztat.


  Marka/model samochodu:
  Megane II

 • AUTOR: DATA: 2016-02-05 20:53

  ogólnie
  ******

  czas naprawy
  ******

  ceny usług
  ******

  jakość usług
  ******


  Skończył się okres gwarancyjny mojego auta, więc szukając korzystniejszej finansowo alternatywy trafiłem tutaj. Z tego co widziałem pracują na profesjonalnym sprzęcie i w oparciu o profesjonalne dane fabryczne przekonało mnie co do jakości. Doradca serwisowy z którym wszystko ustalałem zrobił na mnie również dobre wrażenie. Przede wszystkim kompleksowo i fachowo. Szczerze polecam wszystkim!


  Marka/model samochodu:
  Skoda

 • AUTOR: DATA: 2015-12-23 13:47

  ogólnie
  ******

  czas naprawy
  ******

  ceny usług
  ******

  jakość usług
  ******


  Od lat przywiązany do tego jednego warsztatu, który nigdy mnie nie zawiódł. Ostatnim razem mimo niespodziewanej usterki byli w stanie pomóc i zrobili wszystko żebym mógł pojechać na Święta sprawnym samochodem za co przy tej okazji serdecznie dziękuję.


  Marka/model samochodu:
  Renault Laguna

 • AUTOR: DATA: 2015-09-30 08:53

  ogólnie
  ******

  czas naprawy
  ******

  ceny usług
  ******

  jakość usług
  ******


  Szybka sprawna akcja z naprawą zawieszenia. W wyniku kontroli mechanik wykrył co dolega zawieszeniu. Zdecydowałem się na naprawę i ustawienie geometrii. Teraz to dopiero miło jest w środku gdy nie dochodzi denerwujące stukanie spod kół :)
  Pozdrawiam i polecam.
  Michał


  Marka/model samochodu:
  BMW

 • AUTOR: DATA: 2015-08-25 16:25

  ogólnie
  ******

  czas naprawy
  ******

  ceny usług
  ******

  jakość usług
  ******


  Brak zimnego nawiewu klimatyzacji niszczy w te upały. Zgłosiłem temat w serwisie i bardzo szybko uporano się z usterką (jakaś usterka w instalacji).
  Mogę śmiało polecać. Mili i fachowi ludzie.
  Do zobaczenia.


  Marka/model samochodu:
  Scenic

 • AUTOR: DATA: 2015-07-07 12:17

  ogólnie
  ******

  czas naprawy
  ******

  ceny usług
  ******

  jakość usług
  ******


  Wizyta dotyczyła kontroli przed zakupem. Jak najbardziej była opłacalna. Ponieważ przy weryfikacji byłem obecny miałem okazję zaobserwować na ile dokładnie wszystko było sprawdzane. Nie ukrywam, że wskazano mi przy tym pewne fakty które później mogłem użyć jako element negocjacyjny. Usługa warta swej ceny.
  Polecam.


  Marka/model samochodu:
  AUDI A4

 • AUTOR: DATA: 2015-06-22 00:20

  ogólnie
  ******

  czas naprawy
  ******

  ceny usług
  ******

  jakość usług
  ******


  Od zmiany samochodu na inny , zawsze stawiam do tego serwisu i zawsze jestem zadowolony. Wiem ,że wyjadę z naprawionym elementem dokładnie i szybko. Ogólnie na dość wiele serwisów odwiedzanych ,ten jest wg mnie najlepszy.


  Marka/model samochodu:
  Golf 5 gti

 • AUTOR: DATA: 2015-06-21 22:25

  ogólnie
  ******

  czas naprawy
  ******

  ceny usług
  ******

  jakość usług
  ******


  Jestem bardzo zadowolona. Jak za każdym razem w pełni profesjonalnie i sympatycznie.
  Dziękuję.
  Do zobaczenia ponownie.
  I.


  Marka/model samochodu:
  Seat

 • AUTOR: DATA: 2015-06-17 19:17

  ogólnie
  ******

  czas naprawy
  ******

  ceny usług
  ******

  jakość usług
  ******


  naprawiam swoj samochód w tym warsztacie od dwoch lat i jestem zadowolony. kontakt z obsługą bez zarzutu. ceny umiarkowane. nie spotkałem się z nierzetelnością.


  Marka/model samochodu:
  citroen c-crosser 2009

 • AUTOR: DATA: 2015-06-14 18:57

  ogólnie
  ******

  czas naprawy
  ******

  ceny usług
  ******

  jakość usług
  ******


  Wymianiałem opony na letnie jakiś miesiąc wcześniej w innym warsztacie. Niestety mimo dwóch prób czułem drgania kierownicy przy 120km/h. Podjechałem tutaj na nowe wyważenie. Co prawda trwało to troszkę, ale nie żałuję. W końcu ktoś zrobił raz i porządnie.
  Dzięki


  Marka/model samochodu:
  Mondeo

 • AUTOR: DATA: 2015-06-12 07:13

  ogólnie
  ******

  czas naprawy
  ******

  ceny usług
  ******

  jakość usług
  ******


  Dziękuję za pomoc :) Wszystko (jak zawsze zresztą) na wysokim poziomie. Auto jeździ bez zarzutów.
  Pozdrawiam i polecam!


  Marka/model samochodu:
  Ford

 • AUTOR: DATA: 2015-06-11 15:15

  ogólnie
  ******

  czas naprawy
  ******

  ceny usług
  ******

  jakość usług
  ******


  Negatywny

  Kategorycznie nie polecam!

  Na podstawie pozytywnych opinii na tej stronie skorzystałem z usług tej firmy ale niestety miałem negatywne doświadczenie z serwisem AUTO Józwik.

  1. Umówiliśmy się na wizytę sprawdzenia i nabicia klimatyzacji.
  2. Samochód oddany o 8 rano, pierwszy telefon od mechanika o 13.
  3. Mechanik nabił klimę nie sprawdzając czy sprężarka się załącza.
  4. Po stwierdzeniu "że chyba zepsuło się sprzęgiełko sprężarki" zaproponowano mi dodatkową naprawę w granicach 650-800 zł.
  5. Za "serwis klimatyzacji i uzupełnienie czynnika" musiałem zapłacić 145+55 zł za niepotrzebnie uzupełniony czynnik i serwis(?). Wystawiono kopie faktury na 200 zł z brakiem opisu co to był za serwis.
  6. Obsługa klienta jest na słabym poziomie, nastawiona na to aby udowadniać klientowi "że w ASO jest jeszcze drożej", długi czas oczekiwania, i generalnie szkoda kasy i nerwów.

  P.S. inny warsztat, w ciągu 2 godzin: stwierdzenie usterki z zamianą na nową cewkę -elementu sprężarki+robota+dobicie klimy(za 100 zł) = 300 zł.


  Marka/model samochodu:
  Opel Meriva A

  Odpowiedź warsztatu na komentarz:

  Szanowny Kliencie,
  Korzystając ze sposobności jaką daje nam odpowiedź pozwolimy sobie sprostować kilka faktów, które zostały przez Pana opisane niedokładnie. Zrobimy to w formie zastosowanej przez Pana tj. odpowiedź w formie punktów.
  1,2. Faktycznie umówił się Pan z nami na godzinę 8.00. Zostawiając samochód zaznaczył Pan jednak, iż nie odbierze Pan go wcześniej niż o godz. 17.00 (po swojej pracy). Mając na uwadze Pańskie sugestie nie przyspieszaliśmy naprawy na siłę.
  3. Pragniemy zauważyć , iż zgodnie z obowiązującymi w technice motoryzacyjnej zasadami nie sprawdza się działania sprężarki klimatyzacji bez wcześniejszej pewności co do szczelności całego układu oraz właściwej ilości czynnika chłodzącego jak również oleju smarującego w układzie. Niewłaściwe podejście do diagnostyki grozi zatarciem sprężarki. Stąd też konieczność napełniania układu i sprawdzenia jego szczelności (w pierwszej kolejności).
  4. W wyniku czasu poświęconego na poszukiwanie przyczyn niedziałającej klimatyzacji określiliśmy, iż przyczyną usterki jest uszkodzenie sprężarki klimatyzacji. Uzyskał Pan tę informację od nas. W rozmowie wskazywaliśmy na uszkodzenie sprężarki (czyt. „cewka elementu sprężarki” – jak to Pan ujął). Zaproponowaliśmy Panu rozszerzenie naprawy o demontaż oraz pełną ekspertyzę wraz z naprawą elementu. Podane Panu ceny były cenami szacunkowymi jakoże oceny technicznej sprężarek nie dokonujemy w naszym zakładzie. Co więcej koszty o jakich Pan wspomniał w powyższej opinii dotyczyły całkowitego kosztu naprawy, a nie jak Pan to zasugerował samej naprawy sprężarki.
  5. W wyniku braku Pańskiej zgody zapłacił Pan wyłącznie za usługę napełnienia układu klimatyzacji (145) wraz z opłatą za dodatkową ilość czynnika chłodzącego (55). Cenę tej usługi znał Pan przed przystąpieniem przez nas do naprawy. Pragniemy zaznaczyć, że nie pobraliśmy żadnej opłaty za wykonaną diagnostykę usterki.
  6. Z naszej strony wyglądało to zupełnie inaczej. W obliczu tych zarzutów wydaje nam się jednak, iż żadna forma grzecznościowa nie sprostałaby byłaby Pańskim oczekiwaniom.

  P.S. Inny warsztat, o którym Pan wspomina, otrzymał samochód z właściwie napełnionym układem klimatyzacji wraz z cenną informacją pochodzącą od nas dotyczącą przyczyny usterki.
  Bardzo często weryfikacje usterek w samochodach zajmują kilka godzin lub nawet dni. Porównywanie czasu naszej diagnozy do czasu spędzonego w kolejnym warsztacie jest w obliczu tych faktów niestosowne. Co więcej wydaje nam się co najmniej dziwnym fakt dodatkowej opłaty jaką Pan poniósł w cyt: „innym serwisie” za cyt.: „nabicie klimy”, która została już przez nas wcześniej napełniona świeżym czynnikiem chłodzącym wraz z olejem.

  Mimo wszystko byłoby nam miło ponownie Pana u nas gościć.

  Z poważaniem,

  AUTO Józwik

 • AUTOR: DATA: 2015-05-26 07:23

  ogólnie
  ******

  czas naprawy
  ******

  ceny usług
  ******

  jakość usług
  ******


  Zainteresowałem się tym serwisem po wcześniejszym zapoznaniu się z komentarzami.
  Skorzystałem i jestem szczerze zadowolony. Miła obsługa i (tak się przynajmniej mi zdaje :) ) fachowa porada na przyszłość użytkowania.
  Będę zaglądał tutaj w razie potrzeb.
  Dzięki


  Marka/model samochodu:
  Renault

 • AUTOR: DATA: 2015-05-17 11:51

  ogólnie
  ******

  czas naprawy
  ******

  ceny usług
  ******

  jakość usług
  ******


  Negatywny

  Dobry ale do wydojenia z kasy.Totalny brak wiedzy. Za diagnostykę i sprawdzenie bezpieczników 150zł [wymoderowano]. Problem nie usunięty. Skierowali mnie do aso bo nie mają wiedzy na temat citroena


  Marka/model samochodu:
  CITROEN C5

  Odpowiedź warsztatu na komentarz:

  Szanowny Panie,
  Chcielibyśmy przypomnieć, iż w momencie otwierania zlecenia był Pan informowany o przewidywanych kosztach diagnostyki Pańskiego auta. Wynik diagnostyki w postaci kodu błędu 7362 - mówiącego o usterce obwodu prądowego poduszki powietrznej lub napinacza pasów bezpieczeństwa wymagał sprawdzenia wiązki elektrycznej oraz wszystkich złączy w celu wykluczenia uszkodzenia mechanicznego przewodów. To właśnie za tą weryfikację z diagnostyką komputerową został Pan obciążony w/w kosztem. Nie stwierdzając usterki mechanicznej, jako rozwiązanie zaleciliśmy Panu wykonanie telekodowania inteligentnego modułu sterującego. Ponieważ usługę taką może wykonać jedynie autoryzowana stacja obsługi zasugerowaliśmy Panu kontynuację naprawy w sieci ASO.
  Z wyrazami szacunku,
  AUTO Józwik

 • AUTOR: DATA: 2015-05-15 14:42

  ogólnie
  ******

  czas naprawy
  ******

  ceny usług
  ******

  jakość usług
  ******


  Była to wymiana sprzegła oraz przeglad samochodu. W jego wyniku wyszło że trzeba jeszcze końcówki wymienić. Moja opinia i wrażenie są b pozytywne. Polecam


  Marka/model samochodu:
  Nissan

 • AUTOR: DATA: 2015-04-21 13:45

  ogólnie
  ******

  czas naprawy
  ******

  ceny usług
  ******

  jakość usług
  ******


  Dziękuję za naprawdę profi naprawę. Troszkę to potrwało (stąd mniej gwiazdek za czas :) ), ale z drugiej strony w pełni rozumiem, gdyż mają wiecznie przepełniony terminarz :)
  A pozostałym po prostu szczerze polecam!
  Dzięki i do zobaczenia.
  Artur


  Marka/model samochodu:
  Octavia

 • AUTOR: DATA: 2015-03-19 09:39

  ogólnie
  ******

  czas naprawy
  ******

  ceny usług
  ******

  jakość usług
  ******


  Fajna ekipa. Potrafiąca fachowo doradzić i wybrać to co faktycznie warto zrobić.
  Na pewno pojawię się ponownie.
  Dzięki i pozdrawiam.


  Marka/model samochodu:
  VW Golf

 • AUTOR: DATA: 2015-03-04 09:59

  ogólnie
  ******

  czas naprawy
  ******

  ceny usług
  ******

  jakość usług
  ******


  Dziękuję za profi kontrolę przed zakupem!
  Gdyby nie Wasza opinia pewnie bym kupił to co de facto nie zasługiwało na zakup.

  Pozdrawiam


  Marka/model samochodu:
  Volvo

 • AUTOR: DATA: 2015-01-28 08:35

  ogólnie
  ******

  czas naprawy
  ******

  ceny usług
  ******

  jakość usług
  ******


  Serwisuję swoje dwa busy w waszym serwisie.
  Nigdy nie wyjechałem zawiedziony z warsztatu. Dzisiaj również pełna satysfakcja :)

  Dziękuję i pozdrawiam,
  Ritek


  Marka/model samochodu:
  Ducato

 • AUTOR: DATA: 2014-12-09 09:20

  ogólnie
  ******

  czas naprawy
  ******

  ceny usług
  ******

  jakość usług
  ******


  Jak zwykle w porządku. Dziekuję za sprawną obsługę (wymiana opon) i pomoc.
  Pozdrawiam.


  Marka/model samochodu:
  Ford Mondeo

 • AUTOR: DATA: 2014-11-20 18:34

  ogólnie
  ******

  czas naprawy
  ******

  ceny usług
  ******

  jakość usług
  ******


  Negatywny

  Wymiana opon trwa u nich prawie 2 godziny! Dodatkowo gość zapytany po godzinie czy już kończą stwierdził z obrażoną miną, że godzina to przecież norma. I potem poczekałem jeszcze 40 minut. Z pewnością juz mnie tam nie zobacza. Zdecydowanie ODRADZAM!


  Marka/model samochodu:
  Honda Civic

  Odpowiedź warsztatu na komentarz:

  Szanowny Panie,
  Niestety bywają w pracy serwisu samochodowego chwile kiedy przy dużym obłożeniu zleceniami poślizg czasowy jest nieunikniony (często jako wynik zdarzeń niezależnych od nas samych - np. usterka urządzenia).
  Jeżeli rzeczywiście doszło z naszej przyczyny do opóźnienia w wymianie opon w Pańskim aucie szczerze za ten fakt przepraszamy i mimo wszystko zapraszamy do korzystania z naszych usług w przyszłości. :)

  Z wyrazami szacunku,
  AUTO Józwik

 • AUTOR: DATA: 2014-10-14 10:27

  ogólnie
  ******

  czas naprawy
  ******

  ceny usług
  ******

  jakość usług
  ******


  Wymieniałem rozrząd z pompą wody w swojej Skodzie Octavia.
  Szybka usługa, fachowo doradzono co należałoby w najbliższym czasie dodatkowo zrobić.
  Dziękuję,


  Marka/model samochodu:
  Skoda

 • AUTOR: DATA: 2014-07-21 21:04

  ogólnie
  ******

  czas naprawy
  ******

  ceny usług
  ******

  jakość usług
  ******


  Wykonuję tutak coroczne przeglądy mojego Golfa. Ostatni zleciłem przed urlopem. Wizyta ta uratowała mnie być może przed bardzo nieprzyjemnymi problememi na trasie. Mechanik wychwycił że jest narszarpnięty pasek klinowy alternatora którego jak się okazało nigdy nie wymieniałem :)


  Marka/model samochodu:
  VW Golf

 • AUTOR: DATA: 2014-03-20 08:46

  ogólnie
  ******

  czas naprawy
  ******

  ceny usług
  ******

  jakość usług
  ******


  Bardzo zadowolony. Drżała mi kierownica przy 70km podejrzewałem łożysko, ale fachowo sprawdzili i wyważyli dokładnie koła. Problem ustąpił.


  Marka/model samochodu:
  Nissan

 • AUTOR: DATA: 2014-03-10 09:48

  ogólnie
  ******

  czas naprawy
  ******

  ceny usług
  ******

  jakość usług
  ******


  Dzięki za fachową ocenę auta przed zakupem! Teraz wiem na czym stoję.


  Marka/model samochodu:
  Skoda

 • AUTOR: DATA: 2014-02-24 14:38

  ogólnie
  ******

  czas naprawy
  ******

  ceny usług
  ******

  jakość usług
  ******


  Profesjonalną obsługa bardzo szybką diagnoza i naprawa polecam .


  Marka/model samochodu:
  Renault

 • AUTOR: DATA: 2014-01-31 10:22

  ogólnie
  ******

  czas naprawy
  ******

  ceny usług
  ******

  jakość usług
  ******


  Objawy mojego Audi to brak mocy. Podstawiłem gdzie indziej i powiedziano mi że turbo do regeneracji (nie będę juz wskazywał gdzie). Podprowadziłem do Jóźwika i okazało się, że wystarczyło wymienić zawór regulujący a nie turbo.


  Marka/model samochodu:
  Audi

 • AUTOR: DATA: 2014-01-20 17:53

  ogólnie
  ******

  czas naprawy
  ******

  ceny usług
  ******

  jakość usług
  ******


  Witam wszystkich.
  Zadowolony i to bardzo. Usługa dotyczyła naprawy zawieszenia. Zaznaczę, że moje auto jest z 2007 roku. Nie dość, że w standardzie ASO no bo jest to przecież ASO Peugeot to nie było problemu z naprawą na zamiennikach ( a jak wiadomo finansowo korzystniej). Finalnie cenowo wyszło bardzo konkurencyjnie w stosunku do innego serwisu z okolicy a obsługa super i jakość jak na razie bez zarzutu (minęło 6 miesięcy). Wierzę, że będzie bez problemowo.
  Pozdrawiam i dziękuję.


  Marka/model samochodu:
  Peugeot Partner

 • AUTOR: DATA: 2014-01-07 07:34

  ogólnie
  ******

  czas naprawy
  ******

  ceny usług
  ******

  jakość usług
  ******


  Zdecydowanie zadowolony. Wykonuję przeglądy swojego Forda od 3 lat (od chwili zakończenia okresu gwarancji). I dzisiaj i zawsze uprzednio wykonywali je z tego co wiem zgodnie z zaleceniami producenta auta, a jednocześnie zdecydowanie korzystniej finansowo. Zresztą dla mnie potwierdza to fakt bezproblemowego użytkowania samochodu.
  Dziękuję i do zobaczenia za rok.


  Marka/model samochodu:
  Mondeo

 • AUTOR: DATA: 2013-12-02 09:00

  ogólnie
  ******

  czas naprawy
  ******

  ceny usług
  ******

  jakość usług
  ******


  Bez uwag. Jak dotychczas się nie zawiodłem. Tym razem była to standardowa wym opon.


  Marka/model samochodu:
  Polo

 • AUTOR: DATA: 2013-11-25 09:40

  ogólnie
  ******

  czas naprawy
  ******

  ceny usług
  ******

  jakość usług
  ******


  Jestem bardzo zadowolony jak zwykle.


  Marka/model samochodu:
  Peugeot

 • AUTOR: DATA: 2013-11-21 15:43

  ogólnie
  ******

  czas naprawy
  ******

  ceny usług
  ******

  jakość usług
  ******


  Jestem świeżo po naprawie hamulców.
  Zaznaczę iż już od wielu lat przyjeżdżam tutaj ( obecnie trzecim już samochodem) tym razem Opel. Zawsze wszystko ok. Dziękuję.


  Marka/model samochodu:
  Opel

 • AUTOR: DATA: 2013-10-28 13:03

  ogólnie
  ******

  czas naprawy
  ******

  ceny usług
  ******

  jakość usług
  ******


  Bez uwag jak zwykle. Do zobaczenia (mam nadzieję nie będę musiał szybko :) )


  Marka/model samochodu:
  Opel Astra

 • AUTOR: DATA: 2013-10-26 16:18

  ogólnie
  ******

  czas naprawy
  ******

  ceny usług
  ******

  jakość usług
  ******


  Wszystko ok.
  Dziękuję.


  Marka/model samochodu:
  Ford

 • AUTOR: DATA: 2013-09-17 10:02

  ogólnie
  ******

  czas naprawy
  ******

  ceny usług
  ******

  jakość usług
  ******


  Dzięki. OK.


  Marka/model samochodu:
  BMW

 • AUTOR: DATA: 2013-09-13 16:45

  ogólnie
  ******

  czas naprawy
  ******

  ceny usług
  ******

  jakość usług
  ******


  Wszystko OK.
  Dziękuję.


  Marka/model samochodu:
  Fiat

 • AUTOR: DATA: 2012-12-03 21:26

  ogólnie
  ******

  czas naprawy
  ******

  ceny usług
  ******

  jakość usług
  ******


  jestem bardzo zadowolony. Ceny średnie rynkowe a jakość obsługi o wiele wyższa.


  Zalety:
  profesjonalizm


  Wady:
  nie wiem


  Marka/model samochodu:
  A4

 • AUTOR: DATA: 2012-08-14 15:53

  ogólnie
  ******

  czas naprawy
  ******

  ceny usług
  ******

  jakość usług
  ******


  Jestem bardzo zadowolony. Wyraźnie odczuwa się klimat aso (mają dodatkowo autoryzację Peugeota), ale ceny są zdecydowanie normalne. Robiłem przegląd mojego Passata z wymianą wszystkich filtrów i klocków hamulcowych. Wszystko wyniosło mnie nieco ponad 700 zł. Naprawdę ok a mam pewność jakości.
  Pozdrawiam i do zobaczenia niedługo na wymianie opon na zimę. :)
  Marcin


  Zalety:
  fach


 • AUTOR: DATA: 2012-06-03 21:09

  ogólnie
  ******

  czas naprawy
  ******

  ceny usług
  ******

  jakość usług
  ******


  Byłem na wymianie opon. Uratowali mnie przed kosztowną inwestycją , która niewątpliwie musiałbym ponieść na skutek wycieków płynu chłodzącwego. mając auto na podnośniku obejrzeli dokładnie i zgłosili problem.
  Polecam.


  Zalety:
  Fachowcy


 • AUTOR: DATA: 2012-04-08 11:17

  ogólnie
  ******

  czas naprawy
  ******

  ceny usług
  ******

  jakość usług
  ******


  naprawialwm mastera na hamulce urwali mi srube na zacisku bo nie mieli klucza pięcioramiennego to uzywali zwyklej nasadki po cztm stwierdzili ze wada materiałowa ,wymiana zacisku na ich koszt niestety niemozliwa wsadzili zwykla srube i policzyli za wszystko . jeżeli nie chcecie miec zniszczonego auta to lepiej omijac firme Józwik z daleka.to moja rada po ich naprawie wydalem 1700 zł na nowy zacisk i poprawienie tego co mi spiepszyli.


  Zalety:
  niestety przestronne tylko wnętrze


  Wady:
  ludzie może i by chcieli tylko mają przekazane że klienta trzeba wydoic


 • AUTOR: DATA: 2012-02-26 20:06

  ogólnie
  ******

  czas naprawy
  ******

  ceny usług
  ******

  jakość usług
  ******


  Naprawdę wszystko ok. Dziękuję raz jeszcze.

  P.S. Czytając co poniektóre wcześniejsze negatywne opinie mam ogromne wrażenie, że drażnicie wysoką jakością swoich usług swoich konkurentów na rynku i sami Wam wystawiają te negatywy :) Przykro patrzeć , że tak starają się zbudować swoje pozycje.
  A Wam życzę powodzenia w nieuczciwej walce.


  Zalety:
  od przyjęcia auta do mojego osobistego odbioru... +


  Wady:
  nie dopatrzyłem się.


 • AUTOR: DATA: 2012-02-19 14:28

  ogólnie
  ******

  czas naprawy
  ******

  ceny usług
  ******

  jakość usług
  ******


  Dobra robota


 • AUTOR: DATA: 2011-09-26 14:31

  ogólnie
  ******

  czas naprawy
  ******

  ceny usług
  ******

  jakość usług
  ******


  Negatywny

  Pojechałem samochodem w którym był zalany silnik wodą (głęboka kałuża) i strasznie dymił przy odpalaniu (skutek pogiętych korbowodów od rozpalania silnika TDI na popych moja wina) - diagnoza postawiona warsztacie to:
  - woda w układzie wylotowym paruje stąd ten dym
  - zalecenie jeździć bo woda musi wyparować


  Zalety:
  Dobry dojazd, dobra lokalizacja, miła obsługa.


  Wady:
  brak fachowców


 • AUTOR: DATA: 2011-06-06 17:22

  ogólnie
  ******

  czas naprawy
  ******

  ceny usług
  ******

  jakość usług
  ******


  Zawsze ok.
  Dzięki.


 • AUTOR: DATA: 2011-03-12 21:25

  ogólnie
  ******

  czas naprawy
  ******

  ceny usług
  ******

  jakość usług
  ******


  Negatywny

  Witam. Dla mnie warsztat to klapa, jakość usług świadczona jest poniżej krytyki za to ceny mają jak z "ASO". Byłem ostatnio w nowym warsztacie na warszawskiej 79 "bueno.....". Mogę z całą odpowiedzialnością polecić a zwłaszcza elektryka- zna się na elektryce samochodowej.


  Zalety:
  Nie ma!!!!


  Wady:
  Jakość i ceny!!!!!!!!!!!!


 • AUTOR: DATA: 2011-03-08 13:01

  ogólnie
  ******

  czas naprawy
  ******

  ceny usług
  ******

  jakość usług
  ******


  Zgadzam się z poprzednikiem. Naprawiam tutaj już drugie moje auto. Zawsze bylem zadowolony.


  Zalety:
  Wiele.


  Wady:
  No może nie ASO.


 • AUTOR: DATA: 2011-02-18 08:28

  ogólnie
  ******

  czas naprawy
  ******

  ceny usług
  ******

  jakość usług
  ******


  Dziwią mnie tak skrajne komentarze. Korzystam z usług tego zakładu od kilku lat i nigdy nie byłem niezadowolony, tak samo jak mój ojciec/ciocia i znajomi, którym polecaliśmy. Nie wiem jak z innymi markami ale Forda, Skodę, czy nawet BMW robią bezproblemowo, dodatkowo jeśli chodzi o Forda, to w 90% przypadków mają potrzebne, oryginalne części na miejscu (przy wejściu wisi zresztą tabliczka "oryginalne części Forda"). Generalnie to chyba najlepszy zakład w okolicy :) Polecam :)


  Zalety:
  Szybkie naprawy (max kilka godzin roboczych), dobra jakość usług przy umiarkowanych kosztach


  Wady:
  Nie stwierdziłem


 • AUTOR: DATA: 2011-02-01 15:55

  ogólnie
  ******

  czas naprawy
  ******

  ceny usług
  ******

  jakość usług
  ******


  Nigdy nie miałem problemów po naprawach.
  Według mnie naprawdę wszystko ok.


 • AUTOR: DATA: 2011-01-12 17:04

  ogólnie
  ******

  czas naprawy
  ******

  ceny usług
  ******

  jakość usług
  ******


  Od lat korzystam z usług tego warsztatu i zawsze wyjeżdzałem zadowolony po naprawie auta. Jak każdy klient można by oczekiwac, aby naprawa była tańsza, ale porównując ceny czy jakość innych warsztatów jest ok.


  Zalety:
  Miła i rzetelna obsługa


  Wady:
  nie znalazlem


 • AUTOR: DATA: 2011-01-02 17:31

  ogólnie
  ******

  czas naprawy
  ******

  ceny usług
  ******

  jakość usług
  ******


  Zwiedzilem ze swoim autem chyba wszystkie w okolicach. Ten okazuje się najlepszy. Pozdrawiam życzliwą i fachową obsługę.


  Zalety:
  szybko i fachowo


  Wady:
  nie widzę


 • AUTOR: DATA: 2010-12-29 16:29

  ogólnie
  ******

  czas naprawy
  ******

  ceny usług
  ******

  jakość usług
  ******


  Negatywny

  OMIJAĆ Z DALEKA !!!
  Oddałem dwa samichody,za każdym razem totalna porażka.
  W pierwszym po 3 dniach stwierdzili że niewiedżą co jest(opel corsa c )**treść usunięta przez moderatora**
  Drugi(regulacja zaworów),po 4 tyś.km.przestaje jeżdzić **treść usunięta przez moderatora**
  Reklamacia,po trzech dniach do odbioru i wszystkiego się wyparli.
  dodam że za wszystko słono sobie liczą,za brak naprawy TEŻ !!!


  Zalety:
  **treść usunięta przez moderatora**


  Wady:
  DŁUGI CZAS DIAGNOZY USTERKI.
  BRAK KONTAKTU TELEFONICZNEGO Z KLIJENTEM.
  KOSMICZNE CENY!!!
  OPŁATY ZA BRAK NAPRAWY !


 • AUTOR: DATA: 2010-12-09 09:23

  ogólnie
  ******

  czas naprawy
  ******

  ceny usług
  ******

  jakość usług
  ******


  Jak zawsze pozytywnie. Nie szukam nikogo innego do naprawy mojego auta.


  Zalety:
  -


  Wady:
  -


 • AUTOR: DATA: 2010-12-08 18:46

  ogólnie
  ******

  czas naprawy
  ******

  ceny usług
  ******

  jakość usług
  ******


  Jestem właścicielem malej firmy trasportowej. Wszystkie pojazdy naprawiam tutaj. Zawsze profesjonalnie i szybko. Nigdy nie zdażyo mi się żeby wracać z tym samym problemem.


  Zalety:
  Dokladność


  Wady:
  -


 • AUTOR: DATA: 2010-10-22 21:45

  ogólnie
  ******

  czas naprawy
  ******

  ceny usług
  ******

  jakość usług
  ******


  Negatywny

  Witam,
  Wstawiłem samochód na wymianę oleju, filtrów, itd.. Postanowiłem poczekać aż to zrobią, do godziny czasu. Więc usiadłem i zobaczyłem widok który Mnie przeraził, **treść usunięta przez moderatora** . A u mnie nie dokręcił czegoś pod silnikiem po wymianie oleju (niestety słabo się znam na samochodach i tą informację mam od kolejnego mechanika)
  Pozdrawiam i odradzam zostawianie tam samochodu.


  Zalety:
  nie ma żadnych, można co najwyżej podciągnąć szybki czas naprawy - ale przy tej jakości to chyba żadna zaleta.


  Wady:
  - Drogo
  - Nie szanują samochodów powierzonych im przez klientów.
  - bardzo słaba jakość.


 • AUTOR: DATA: 2010-10-13 12:28

  ogólnie
  ******

  czas naprawy
  ******

  ceny usług
  ******

  jakość usług
  ******


  Neutralny

  Dla mnie porażka...oni sami nie wiedzą co robią...
  przerzciłem się do nowego serwisu na Warszawskiej 79 (taki nowo otwarty...Bueno czy jakoś tak i w sumie jestem na razie zadowolony, ale byłem dopiero raz).
  Co tu dużo pisać...przerobiłem w Legionowie niemal wszystkie seriwsy


  Zalety:
  cena do wytrzymania, ale przy tej jakości to i tak nie ma znaczenia


  Wady:
  wszystko co robią


 • AUTOR: DATA: 2010-07-16 22:52

  ogólnie
  ******

  czas naprawy
  ******

  ceny usług
  ******

  jakość usług
  ******


  Negatywny

  Nie oddałbym do nich auta do naprawy bo niepotrafia zmienić dobrze opon.
  Po wymianie opon zaczeło uchodzić powietrze uszkodzony wentyl. Za wymianę wentyla policzyli jako kolejna usługe chociaż za wymiane opon nie zapłaciłem mało. **treść usunięta przez moderatora** Podczas mojej wizyty doszło do kłutni miedzy klientem a serwisem.


  Zalety:
  Blisko


  Wady:
  Drogo


 • AUTOR: DATA: 2010-07-14 14:06

  ogólnie
  ******

  czas naprawy
  ******

  ceny usług
  ******

  jakość usług
  ******


  Negatywny

  tragedia naprawiałem samochód u nich od 2 lat i na początku wszystko było o,k jedynie troche droge. Od pewnego czasu coś mi się działo z turbiną po ich diagnozie była do wymiany za 3500 tysiąca, dzisiaj samochód był u innego mechanika i turbina jest sprawna jest do wymiany tylko jedna część za 350 zł !!!!! odradzam zdzierają kase robią szybko niedokładnie ceny mają z kosmosu !!!!!!!!


 • AUTOR: DATA: 2010-05-27 19:46

  ogólnie
  ******

  czas naprawy
  ******

  ceny usług
  ******

  jakość usług
  ******


  Negatywny

  To jest ten sam zakład co Firma Jóżwik. Opinie razem wzięte dają ocenę.


  Zalety:
  btak


 • AUTOR: DATA: 2010-04-15 20:22

  ogólnie
  ******

  czas naprawy
  ******

  ceny usług
  ******

  jakość usług
  ******


  Szybka i profesjonalna ekipa. Ceny odpowiednie do wysokiej jakości napraw.
  Polecam.


  Zalety:
  Serwis o naprawdę wysokim standardzie w porównaniu ze wszystkimi innymi w okolicach.


  Wady:
  Nie serwisują instalacji gazowych.


 • AUTOR: DATA: 2010-04-15 12:18

  ogólnie
  ******

  czas naprawy
  ******

  ceny usług
  ******

  jakość usług
  ******


  Posiadam VW Passata 2004 i tylko tutaj go serwisuję. Przeglądy, naprawy czy też diagnostykę komputerową w razie czego. Nigdy mnie nie zawiedli. Po przeglądach resztaka oleju zawsze wstawiona do kabiny. Nie wierzę w opowieści z innego komentarza typu - ukradli mi mój olej, a nic do silnika nie zalali i wypuścili na ulicę:) Wygląda na tzw. nieczystą walkę z lepszą konkurencją poprzez wystawianie fałszywych postów.


  Zalety:
  Szybko i dokładnie.


  Wady:
  Brak lakiernictwa i blacharstwa.


 • AUTOR: DATA: 2010-04-15 11:12

  ogólnie
  ******

  czas naprawy
  ******

  ceny usług
  ******

  jakość usług
  ******


  Posiadam już drugi samochód w swojej karierze i zawsze przyjeżdżałem do tego miejsca.
  Sprawnie, rzeczowo i według mnie profesjonalnie.
  Ceny moim zdaniem relatywnie odpowiednie do wysokiej jakości.


  Zalety:
  Miła obsługa.
  Mechanika, diagnostyka i elektronika w jednym miejscu!
  Wysoki standard.


  Wady:
  ja takich nie widzę


 • AUTOR: DATA: 2010-04-01 16:42

  ogólnie
  ******

  czas naprawy
  ******

  ceny usług
  ******

  jakość usług
  ******


  Od lat korzystam z usług tego warsztatu i zawsze wyjeżdzałem zadowolony po naprawie czy przeglądzie auta. Jako klient mógłbym oczekiwac, aby naprawa była tańsza, ale jak skorzystałem z autoryzowanego serwisu Seata szybko wróciłem do p.Józwika.


  Zalety:
  Uczciwa, fachowa obsługa


  Wady:
  Nie robią za darmo


 • AUTOR: DATA: 2010-03-31 21:32

  ogólnie
  ******

  czas naprawy
  ******

  ceny usług
  ******

  jakość usług
  ******


  Negatywny

  Naprawa wspomagania kierownicy trwała dwa tygodnie. Po odbiorze samochodu wspomaganie chodziło jeszcze gorzej (jak w traktorze). Reklamacja i kolejne dwa tygodnie samochód w naprawie. Po odbiorze samochód był sprawny przez trzy dni potem tak samo jak przed naprawą. Koszt naprawy spory. Teraz muszę oddać samochód do normalnego zakładu a koszty będą podwójne po pseudonaprawie u Pana Jóźwika. Poza tym widać że za naprawę zabierał się "kowal" bo plastiki w środku popękane. Odradzam korzystanie z usług firmy Jóżwik.


  Zalety:
  ładny budynek i nic więcej


  Wady:
  Długi czas naprawy. Błędna diagnoza usterki za którą się również płaci. Samochód po naprawie sprawny kilka dni. Jeżeli zapytasz o przebieg naprawy powiedzą, że nie ma w tej chwili prowadzącego i tak w koło Macieju.


DODAJ OPINIĘ

Godziny otwarcia:  
Poniedziałek od 07:00 do 19:00
Wtorek od 07:00 do 19:00
Środa od 07:00 do 19:00
Czwartek od 07:00 do 19:00
Piątek od 07:00 do 19:00
Sobota od 08:00 do 15:00

 Profesjonalny zakład mechaniki oraz elektroniki pojazdowej.

Stacja Kontroli Pojazdów

Cennik nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66, § 1 Kodeksu Cywilnego i ma charakter czysto informacyjny.
Ceny mogą się różnić w przypadkach niektórych marek i modeli samochodów, oraz nie zawierają cen materiałów.

Usługa Cena
Przegląd i obsługa okresowa

od 125
do 245 PLN
Przegląd samochodu przed zakupem

od 33
do 155 PLN
Wymiana oleju w silniku

od 40
do 44 PLN
Wymiana opon - felgi stalowe

od 60
do 84 PLN
Wymiana rozrządu

od 180
do 550 PLN

Podobne warsztaty


WYKONYWANE USŁUGI