Miałeś stłuczkę i na karoserii Twojego auta pojawiły się wgniecenia lub pęknięcia? Potrzebna będzie naprawa blacharska w dobrym warsztacie samochodowym. Wyklepywanie, dopasowywanie i prostowanie elementów blacharskich najlepiej zlecić specjaliście z doświadczeniem. Co prawda, czynności tych można dokonać samemu, ale efekt może nie być zadowalający. Ile kosztuje naprawa blacharska i jak wygląda? Spójrz poniżej, a wszystkiego się dowiesz!
Ul. Rolna 16A koło Policji, Rokietnica
Przedstawiam jedną z napraw nowego samochodu dokonaną w moim warsztacie. Auto zostało uderzone w tył. Moja firma otrzymała zlecenie na naprawę blacharską bez lakierowania.
Celem naprawy było doprowadzenie do stanu sprzed wypadku, przy zachowaniu technologii naprawy stosowanej przez producenta. Po dokładnych oględzinach samochodu został on ustawiony na ramie naprawczej. Następnie nastąpiło naciągnięcie uszkodzonych elementów do wymiarów fabrycznych, po czym zostały one rozwiercone i zdemontowane a łączenia dokładnie oczyszczone.
Oczyszczone nowe części oraz karoseria w miejscach łączenia została zabezpieczona specjalnym środkiem do łączenia elementów spawanych. Po takim przygotowaniu wszystkie elementy, które nie były wymieniane, zostały dokładnie sprawdzone , wyprostowane i ponownie spasowane, a następnie zgrzane w miejscach fabrycznych łączeń.
Po zdemontowaniu samochodu z ramy naprawczej, klient mógł go oddać do lakiernika, który bez potrzeby zbytniego szpachlowania mógł dokończyć dzieła.
Potrzebujesz więcej informacji na ten temat?
Pokaż ciekawe naprawy które wykonałeś.
Wyślij fotorelację z opisem na: