Przyznano Certyfikaty Eksperta - Edycja 1

 Z myślą o niekończących się pytaniach odnośnie napraw i eksploatacji samochodów klientów, Dobrymechanik.pl stworzył sekcję Zapytaj Mechanika. Każdy kierowca może zadać pytanie mechanikom z naszej bazy, a Ci dzieląc się wiedzą, zyskują nowych klientów. Po roku funkcjonowania sekcji, Dobrymechanik.pl wyróżnił 15 najaktywniejszych warsztatów!

Portal DobryMechanik.pl każdego dnia pomaga tysiącom kierowców w całej Polsce znaleźć odpowiedni warsztat samochodowy. Setki z nich powierza umówienie wizyty w warsztacie właśnie nam, korzystając z formularza zgłoszeniowego. Szukasz warsztatu w swojej okolicy polecanego przez innych kierowców? Zapoznaj się z naszą listą warsztatów, czytaj i wystawiaj opinie, umawiaj się na wizyty.

DobryMechanik chcąc pomóc kierowcom jeszcze bardziej, poszedł o krok dalej. Tak oto powstała sekcja Zapytaj Mechanika. Kierowcy z całego kraju za pomocą odpowiedniego formularza mogą zadać pytanie związane z usterkami i eksploatacją swoich samochodów. Dzięki odpowiedziom kierowca wie, czego mniej więcej może się spodziewać i jest wstępnie przygotowany na wizytę w warsztacie. Świadomy kierowca trafniej dobierze warsztat pod swoją usterkę, oraz ułatwi komunikację z mechanikiem. Odpowiedzi na pytania udzielają mechanicy, którzy posiadają wizytówkę swojego warsztatu na naszym portalu, oraz nią zarządzają. Co miesiąc pięć warsztatów, które udzielą największej ilości odpowiedzi na pytania nagradzane jest pakietem promującym PREMIUM działającym w ramach portalu DobryMechanik.pl. Pozwala to wyróżnić warsztat pośród konkurencji, oraz przypisuje dodatkowe przywileje takie jak np. nielimitowana liczba wizyt możliwych do umówienia. Portal DobryMechanik.pl podejmuje także współpracę z wieloma firmami, które wspierają sekcję poprzez ufundowanie pakietów PREMIUM, jak czyni to firma TOTAL, czy też praktycznych narzędzi i urządzeń warsztatowych PROLINE, oraz m.in. marki WERA i KNIPEX od Agentools.pl.

Aby dodatkowo wyróżnić najbardziej zasłużone warsztaty, portal DobryMechanik.pl po roku funkcjonowania sekcji Zapytaj Mechanika przyznał Certyfikaty Eksperta. Certyfikaty te zostały przekazane warsztatom, których mechanicy znaleźli się w TOP 15 największej liczby udzielonych odpowiedzi w roku 2017. W celu zapewnienia jak najwyższej jakości udzielanych odpowiedzi jak i zadawanych pytań, są one na bieżąco kontrolowane. Odpowiedzi nie niosące żadnej merytorycznej wartości zostają usuwane, stąd mamy pewność, że wybrane 15 warsztatów w pełni zasłużenie otrzymało certyfikat eksperta dobrymechanik.pl. Do grona Ekspertów sekcji Zapytaj Mechanika należą warsztaty:

1. Stacja obsługi samochodów Andrzej Kulawik
2. Serwis Samochodów Terenowych i Osobowych '' LandyZone''
3. Mobilna autodiagnostyka komputerowa
4. MECHANIKA POJAZDOWA-MOTOCYKLOWA SLAWOMIR KNAPPE
5. AUTOMECHANIKA 24H
6. Serwis Samochodowy Krzysztof Lasoń
7. Car Serwis Jan Igras Mechanika Samochodowa
8. Mobilny Serwis PAT-Adam Szafrański
9. BMW Electronic Car Specialist
10. Auto Tęcza - Usługi Motoryzacyjne
11. AMS Swiezy
12. CARPEX SERWIS - MECHANIKA, BLACHARSTWO, LAKIERNICTWO
13. Auto-Stan Tychy
14. AUTO-SERWIS Michał Mazur
15. RETIA - diagnostyka komputerowa w samochodach
 

Stacja obsługi pojazdów Andrzej Kulawik

Szczęśliwy posiadacz Certyfikatu Eksperta - Stacja Obsługi Samochodów Andrzej Kulawik


Sekcja Zapytaj Mechanika stale się rozwija. Odpowiedzi można wyszukiwać już nie tylko po marce samochodu, ale także po modelu. Nawiązujemy kolejne współprace z firmami sponsorującymi nagrody, a samych pytań do mechaników napływa coraz więcej. Do tej pory zadano 3655 pytań, oraz udzielono 9449 treściwych odpowiedzi. Dodatkową zaletą sekcji Zapytaj Mechanika, jest możliwość szybkiego umówienia się do warsztatu, który wykazał się fachową wiedzą udzielając klientowi odpowiedzi. Nie rzadko właśnie w ten sposób kierowcy odnajdują swój nowy, zaufany warsztat. Gorąco zachęcamy wszystkich mechaników do łączenia przyjemnego z pożytecznym - dzielenia się wiedzą i pozyskiwaniu nowych klientów.


Potrzebujesz więcej informacji na ten temat?

ZAPYTAJ MECHANIKA

Przeczytaj także

Co zrobić, gdy silnik faluje po włączeniu klimatyzacji?

Co zrobić, gdy silnik faluje po włączeniu klimatyzacji?

Falowanie obrotów po włączeniu klimatyzacji może być związane zarówno z samym silnikiem jak i z układem klimatyzacji. Odpowiadać za to może zanieczyszczenie takich elementów jak silniczek krokowy, zawór EGR czy przepustnicy. Może to być także zbyt niska lub zbyt wysoka ilość czynnika...

więcej

CZYTAJ WIĘCEJ

POTRZEBUJESZ MECHANIKA?