Velspec Krystian Omelan

ul. Mazowiecka 65/5, Mokre, 87-100 Toruń

****** 0 (0 opinii)

Velspec Krystian Omelan

O warsztacie

ul. Mazowiecka 65/5, Mokre, 87-100, Toruń

Poniedziałek od 09:00 do 17:00
Wtorek od 09:00 do 17:00
Środa od 09:00 do 17:00
Czwartek od 09:00 do 17:00
Piątek od 09:00 do 17:00

Gotówka

* dzwoniąc pod wskazany numer warsztatu, Twój numer telefonu automatycznie zapisuje się w bazie danych portalu DobryMechanik.pl. Szczegółowe zasady przetwarzania Twojego numeru telefonu opisaliśmy w Polityce prywatności.

Samochody BMW to nie tylko nasza praca, ale przede wszystkim pasja i codzienność. Dzięki zamiłowaniu do tych samochodów ciągle się rozwijamy i nie pozostawiamy żadnego przypadku nierozwiązanego. Każdego klienta traktujemy indywidualnie i zawsze staramy się zapewnić profesjonalną obsługę.

Specjalizujemy się w samochodach należących do grupy BMW. Świadczymy usługi takie jak: ★ Diagnostyka komputerowa każdego sterownika ★ Kodowanie ukrytych lub nieaktywnych funkcji ★ Programowanie sterowników, aktualizacje do najnowszego I-level ★ Doposażenia ★ Wymiany uszkodzonych sterowników oraz dopisanie go do samochodu (Kodowanie, jeśli konieczna to zmiana nr. VIN) ★ Adaptacje osprzętu silnika oraz skrzyni biegów ★ Diagnostyka wtryskiwaczy oraz aktualizacja parametrów po ich wymianie (tak zwane: dopisanie wtryskiwaczy) ★ Wypalanie filtrów DPF wg. procedur serwisów ASO BMW, podgląd aktualnego stanu filtra. ★ Aktualizacje nawigacji, kody FSC ★ Zmiana języka menu na polski ★ Przekodowanie BMW z USA do specyfikacji EUR

▷ Używamy sprzętu przeznaczonego wyłącznie do BMW. Identyczne głowice diagnostyczne, oraz oprogramowanie używane jest w serwisach autoryzowanych. Jednocześnie jesteśmy w stanie zrobić więcej niż ASO!

▷ Posiadamy dostęp do BMW Aftersales Online System (Dawniej OSS), dzięki czemu mamy pewność, że oprogramowanie z którego korzystamy jest zawsze aktualne i pochodzi z zaufanego źródła. Dzięki temu jesteśmy w stanie skomunikować się z najnowszymi modelami BMW. ★ Oferujemy również dojazd do klienta ★

Więcej

Opinie (0)

Dodaj opinię
0 ******
Ocena wystawiona na podstawie 0 opinii.

Ogólne

******

Czas naprawy

******

Ceny usług

******

Jakość usług

******

Ta firma nie ma jeszcze żadnej recenzji. Napisz pierwszą opinię.

Podobne warsztaty


Marki samochodów naprawiane przez warsztat