Autogaz TOTU - najlepsi profesjonaliści LPG

Chrobrego 62, Mokre, 87-100 Toruń

****** 5.4 (3 opinie)

O warsztacie

Chrobrego 62, Mokre, 87-100, Toruń

Poniedziałek od 08:00 do 17:00
Wtorek od 08:00 do 17:00
Środa od 08:00 do 17:00
Czwartek od 08:00 do 17:00
Piątek od 08:00 do 17:00

Gotówka

* dzwoniąc pod wskazany numer warsztatu, Twój numer telefonu automatycznie zapisuje się w bazie danych portalu DobryMechanik.pl. Szczegółowe zasady przetwarzania Twojego numeru telefonu opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą instalacji gazowych LPG do samochodów. Jesteśmy autoryzowanym zakładem i dystrybutorem firmy Elpigaz , który korzysta z najwyższej klasy urządzeń do montażu instalacji gazowych, producentów włoskich i polskich. Firma Elpigaz homologuje i produkuje instalacje gazowe do samochodów osobowych, ciężarowych, osobowych diesla (Dual Fuel: Degamix, Vela Diesel), benzynowych z bezpośrednim wtyryskiem paliwa (FSI, TFSI, itp.).

Oferujemy państwu zbiorniki polmoCon, które to służą do magazynowania mieszaniny ciekłego propanu-butanu dla zasilania silników w samochodach osobowych, dostawczych, ciężarowych i autobusach

W samochodowych instalacjach gazowych stosuje się zbiorniki LPG różnego typu i wielkości. Firma Elpigaz produkuje pełen asortyment zbiorników przeznaczonych do montażu w pojazdach samochodowych:

Zbiorniki cylindryczne – w kształcie walca o średnicach od 204 do 450 mm i długości od 40 do 1400 mm Zbiorniki toroidalne MVA oraz Zbiorniki toroidalne 4 otworowe– w kształcie koła (torusa) o średnicach od 565 do 720 mm i wysokości od 180 do 300 mm co pozwala na uzyskanie pojemności 107 litrów w zbiornikach MoreMo lub 100 litrów w przypadku zbiorników Hit Zbiorniki dużej pojemności – to największe na rynku zbiorniki LPG do samochodów o średnicach od 565 do 720 mm i długości od 350 do 1400 mm, których pojemność wynosi od 74 do 545 litrów

Konstrukcje samochodów zmieniają się w kierunku wykorzystania do maksimum przestrzeni w autach i obniżenia ciężaru przy jednoczesnym zwiększeniu zasięgu na jednym tankowaniu. Spełnieniem tych oczekiwań są zbiorniki MoreMo (More& Modern czyli więcej i nowocześniej) oraz HIT (tradycyjny montaż i zmniejszony ciężar). Dodatkowym atutem zbiorników PolmoCon jest ich niska waga w porównaniu z zbiornikami produkowanymi przez inne firmy, nawet do 5kg mniej.

Nasza oferta dostosowana jest do samochodów wszystkich marek bez względu na pojemność i moc silnika spełniająca wszystkie aktualne potrzeby i wymagania rynku motoryzacyjnego, serwisujemy także samochody z Lovato, Emmegas, Stag, Tomasetto, Prins, Zavoli, KME, Diego, BRC, Landi, Marini, Zenit, Sirocco, Razmus, AL700, AL800, Compact, Hana, Matrix i inne.

Zapraszamy klientów indywidualnych oraz Zakłady Montażu - oferujemy instalacje i zbiorniki w atrakcyjnych cenach.

Więcej

Opinie (3)

Dodaj opinię
5.4 ******
Ocena wystawiona na podstawie 3 opinie.

Ogólne

******

Czas naprawy

******

Ceny usług

******

Jakość usług

******
 • J
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Skuteczni i popularni w okolicy. Cieszą się dobrą opinią. Nawet wśród kierowców z Niemiec, którzy chwalą jakość montażu autogazu.
  Poza tym udzielają bezinteresownej pomocy w drobnych usterkach samochodowych.


  Volkswagen Sharan

 • W
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  witam montowałem gaz w tej firmie prace zostały wykonane solidnie i na czas . przegląd wykonany został w umówionym terminie. podejście właściciela zakładu bardzo miłe .profesjonalna obsługa klijenta


  reno laguna 2

 • M
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Prawidłowo dobrali instalację do mojego auta. Nie zapala się kontrolka silnika, a osiągi pozostają takie jak na benzynie. Polecam


  Opel Astra II

Podobne warsztaty