ExpresBusSerwis

Kolejowa 20, Śródmieście, 58-100 Świdnica

****** 0 (0 opinii)

DODAJ OPINIĘ

O warsztacie

Kolejowa 20, Śródmieście, 58-100, Świdnica

* dzwoniąc pod wskazany numer warsztatu, Twój numer telefonu automatycznie zapisuje się w bazie danych portalu DobryMechanik.pl. Szczegółowe zasady przetwarzania Twojego numeru telefonu opisaliśmy w Polityce prywatności.

ExpresBusSerwis to nowy serwis mechaniczny otwarty w czerwcu 2012 przeznaczony dla samochodów dostawczych i osobowych wszystkich marek. Nowo wybudowana hala naprawcza przeznaczona do kompleksowej obsługi samochodów dostawczych i osobowych wyposażona jest w profesjonalny sprzęt do diagnostyki oraz pełnej obsługi serwisowej. Mając wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu autoryzowanego serwisu samochodów osobowych i dostawczych marki Fiat i Fiat Professional proponujemy Państwu serwis na najwyższym poziomie, przy zachowaniu konkurencyjnych cen. Nasza doświadczona i wysoko wykwalifikowana załoga oraz nowe dobrze wyposażone obiekty sprostają wymaganiom każdego Klienta. Jesteśmy elastyczni, jeżeli chodzi o ustalenie czasu odbioru/wydania napraw, odbioru samochodu z siedziby Klienta. Na wszystkie naprawy udzielamy gwarancji, służymy pomocą w razie jakichkolwiek problemów w trakcie eksploatacji samochodu. Ponadto po każdej naprawie gwarantujemy odbiór umytego samochodu.

Zakres naszych usług:

przeglądy techniczne diagnostyka komputerowa wymiana oleju, filtrów, świec zapłonowych i żarowych regulacja zbieżności naprawy układów elektrycznych i elektronicznych paski rozrządu, klinowe, sprzęgła i przeguby montaż instalacji gazowych bezpłatne profesjonalne doradztwo techniczne - wycena przed naprawą (również na telefon lub mail) auto zastępcze

Ponadto oferujemy naprawy blacharsko-lakiernicze w rozliczeniu gotówkowym lub bezgotówkowym z wszystkimi towarzystwami ubezpieczeniowymi. W imieniu Klienta prowadzimy korespondencję i rozmawiamy z towarzystwami o przeprowadzeniu likwidacji szkody. Do napraw używamy oryginalnych części zamiennych i materiałów o najwyższej jakości. Na czas naprawy jesteśmy w stanie użyczyć samochód zastępczy.

Więcej

Opinie (0)

Dodaj opinię
0 ******
Ocena wystawiona na podstawie 0 opinii.

Ogólne

******

Czas naprawy

******

Ceny usług

******

Jakość usług

******

Ta firma nie ma jeszcze żadnej recenzji. Napisz pierwszą opinię.

Podobne warsztaty


INFO

To Twój warsztat?
Przejmij nad nim kontrolę.

Błędne dane warsztatu?
Zgłoś aktualizację

Liczba wyświetleń: 3291

Marki samochodów naprawiane przez warsztat