Speed Car Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów Łódź

Wyszyńskiego 27, Retkina, 94-048 Łódź

****** 4.6 (16 opinii)

Speed Car Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów Łódź

O warsztacie

Wyszyńskiego 27, Retkina, 94-048, Łódź

Gotówka, Karta płatnicza

* dzwoniąc pod wskazany numer warsztatu, Twój numer telefonu automatycznie zapisuje się w bazie danych portalu DobryMechanik.pl. Szczegółowe zasady przetwarzania Twojego numeru telefonu opisaliśmy w Polityce prywatności.

 

Speed Car od ponad 19 lat dba o bezpieczeństwo, komfort i sprawną obsługę kierowców. Od momentu uruchomienia naszej pierwszej stacji kontroli pojazdów w Lublinie w 2000 roku, stale podnosimy sobie jakościową poprzeczkę. Dziś tworzymy jedną z największych sieci stacji w Polsce.

Speed Car to: - 85 stacji kontroli pojazdów - ponad 200 stacji zrzeszonych w programie Speed Car Flota

Teraz na naszych stacjach mozesz także sprawdzić cenę na ubezpieczenie swojego pojazdu czy majątku. Zupełnie niezobowiązująco.

Jakość gwarantowana znakiem Speed Car jest doskonale znana kierowcom z wielu rejonów naszego kraju. W większych i mniejszych miejscowościach nasze logo jest synonimem pełnego profesjonalizmu, najwyższej klasy sprzętu i najlepszej obsługi. Większość naszych stacji jest otwarta w dogodnych dla Was godzinach pon-pt. 7-21 i 8-20 w sobotę, niektóre ze stacji są czynne także w niedzielę. W oczekiwaniu na przegląd możecie skorzystać z bezpłatnego Wi-Fi a po przeglądzie zapłacić kartą płatniczą. To wszystko dla Waszej wygody. Polskie prawo nakazuje, aby każdy pojazd mechaniczny przechodził okresowe badanie techniczne. Cena za tę usługę wszędzie jest taka sama, dlatego Speed Car chce się wyróżniać stałym podnoszeniem standardów. Dysponujemy najnowocześniejszym sprzętem diagnostycznym dla wszystkich rodzajów pojazdów (również specjalistycznych i 4x4). Dla wygody naszych Klientów oferujemy także pełną diagnostykę układu jezdnego i hamulcowego mające bezpośredni wpływ na jakość i bezpieczeństwo prowadzenia pojazdu. Każdy z użytkowników dróg może odwiedzić naszą stację, aby sprawdzić stan swojego pojazdu również poza terminami przewidzianymi na przegląd okresowy. Robimy to dlatego, abyś miał pewność, że jeździsz sprawnym autem. Dbamy o to, aby każdy odwiedzający nas kierowca rzetelnie poznał stan swojego auta, nasi fachowcy precyzyjnie określą stopień zużycia poszczególnych podzespołów, poinformują w jakim terminie i co konkretnie powinno zostać naprawione oraz podpowiedzą, gdzie daną usterkę można sprawnie i tanio usunąć. Czujemy się zobowiązani do wpływania na poziom bezpieczeństwa na polskich drogach. Sieć Speed Car wyróżnia podejście do Klienta. Każdy kierowca, który wykonuje w jednej z naszych stacji przegląd techniczny pojazdu, otrzymuje atrakcyjny upominek do wyboru. W ten sposób pokazujemy nasze zaangażowanie w tworzenie trwałych relacji z Klientami. Zapewniamy spokój dbając o to, aby każdy z odwiedzających nas kierowców został odpowiednio wcześniej poinformowany o zbliżającym się terminie przeglądu. Wiemy, jak łatwo jest o tym zapomnieć i narazić się na przykre konsekwencje. Nasz dział telemarketingu na kilka dni przez zbliżającym się terminem przeglądu przypomni każdemu naszemu klientowi o tym fakcie. Speed Car jest polską firmą, która ma ambicję stania się jednym z symboli nowoczesnej i odpowiedzialnej diagnostyki i kontroli pojazdów. Nasze zasady są niezmienne a jakość priorytetowa. Zapraszamy do przekonania się o tym osobiście.

 

Więcej

Opinie (16)

Dodaj opinię
4.6 ******
Ocena wystawiona na podstawie 16 opinii.

Ogólne

******

Czas naprawy

******

Ceny usług

******

Jakość usług

******
 • F
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Negatywny

  W imieniu naszej firmy posiadającej flotę -nastu samochodów wyrażam negatywną opinię braku kompetencji pracowników stacji kontroli pojazdów EL.077. Jeden z oddanych samochodów do okresowego badania technicznego w wymienionej stacji, nie został przyjęty a nawet była chęć wydania negatywnego zaświadczenia pod wpływem palącej się kontrolki poduszki powietrznej. Jako osoba oddająca ten samochód w tej stacji, przypadkiem bo blisko mieszkam a zwykle omijam z firmowymi samochodami miejsca dla przeciętnych konsumentów, otrzymałem odpowiedź, że auto zagraża bezpieczeństwu. Informuję, że w obecnych samochodach pewne funkcje są powiązane. Paląca się kontrolka poduszki powietrznej jest efektem uszkodzenia klimatyzacji. Wystarczy auto podłączyć pod komputer aby uzyskać taką danę zwrotną z systemu.

  Dla diagnostów ze stacji kontroli pojazdów w Łodzi przy ul. Wyszyńskiego 27 uszkodzenie klimatyzacji zagraża bezpieczeństwu i auto nie powinno zostać dopuszczone do ruchu.

  Gratulujemy niskiej wiedzy i zaangażowania w dociekaniu problemów oraz silnej woli pozbywania się klientów. Osobom szanującym kompetencję na rynku usług polecamy nie głosować swoim portfelem na taką ignorancję.


  Renault Megane

 • g
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Negatywny

  Przyjeżdżałem do tej stacji od kilku lat. Wczoraj zostałem potraktowany w tak prostacki i [wymoderowano] sposób, że już tam nie zajrzę nigdy. Założyłem hak holowniczy i w międzyczasie wyszedł przegląd auta. Mój błąd. Przyjechałem zrobić badanie do wydziału komunikacji i jednocześnie przegląd. Diagnosta coś tam pan pobełkotał bez ładu u składu tonem jakby rozmawiał z debilem, pojęczał. Jak się próbowałem dopytać w czym jest problem, to wielkie oburzenie, że w ogóle śmiem pytać. W końcu z łaską wziął auto "na przegląd" bez wytłumaczenia o co chodzi. Pan przyjdzie za 40 min, bo to musi potrwać. Przychodzę odebrać - przegląd haka jest, przeglądu auta nie ma. Odpowiedź: "Takie przepisy - żaden diagnosta nie zrobi przeglądu jak hak jest niewbity". Pytam się, dlaczego wcześniej mi nie wytłumaczył - mówi, że tłumaczył (bzdura - jak próbowałem się dowiedzieć, to mnie zbył). Dobra - nieważne. Co teraz mam zrobić? "Panie - nie moja sprawa. Teraz to się pan najeździsz hahaha. Jedź se pan zrobić czerwone tablice, potem może dadzą miękki dowód a może nie. Kika razy trzeba będzie jechać do urzędu, tablice wymieniać płacić hahaha. Może się uda a może nie. Zresztą to nie mój problem. Trzeba było myśleć o tym przed przeglądem heheh. Takich spaw po zmianie przepisów to my mieliśmy kilka w miesiącu hehe". Pytam: "Skoro mieliście takie sprawy, to w jaki sposób to najlepiej rozwiązać - bo urząd komunikacji mam 100 km stąd? i kilka takich jazd będzie mnie sporo kosztować" Odpowiedź: "Panie - nie moja sprawa. Trzeba się było wcześniej martwić. 35 zł się należy". Zdenerwowany pojechałem do innej stacji. Pan mi od razu na dzień dobry pięknie wytłumaczył w czym jest problem i pięknie punkt po punkcie powiedział: najpierw jechać do urzędu, potem to, następnie tamto.... Pytam, czy nie będą potrzebne czerwone blachy, że pewnie wiele razy będę musiał odwiedzić urząd: szybka odpowiedź: Co za bzdury? Kto panu tak nagadał? To jest normalna procedura, to się często zdarza. Wystarczy jechać do urzędu i robić to, to i tamto. Proszę się nie przejmować, to nie jest nic wielkiego. Da się? Da się. Do Speed Car z panem "diagnostą" BK już nie zawitam.


  Lancia Delta

 • a
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Negatywny

  Już tu nie przyjadę. Zostałem zrugany przez diagnostę za to, że przyjechałem dopiero kupionym autem tylko dlatego że miało niewielką usterkę. Oni by chcieli żeby do nich przyjeżdżać najlepiej fabrycznie nowym autami.


  Renault Thalia

 • M
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Polecam. Byłem kilka razy na przeglądzie oraz na sprawdzeniu auta przed kupnem. Zawsze mila atmosfera, dobrzy diagności,a nie jakieś [wymoderowano] których już nerwy biorą, że ktoś przyjechał i zakłócił ich spokój.


  BMW 323

 • J
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Jestem zadowolony z tego w jaki sposób zostałem obsłużony. Sprawnie, rzeczowo. Powiedziano mi co naprawić. Fachowa robota. Polecam miejsce do przeglądów auta!


  Skoda

 • P
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Moim zdaniem bardzo dobra sieć stacji kontroli pojazdów . Ekipa zajmuje się klientami tak jak należy . Nie czeka się długo w kolejce. Bardzo podoba mi się również usługa ,która przypomina o dacie przeglądu oraz fakt iż dostaje się albo prezent rzeczowy do każdego przeglądu bądź usługę ozonowania.


  Audi A4

 • M
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Bardzo solidna firma i kompetentni pracownicy! Zdecydowanie zasługują na polecanie ich usług znajomym. Krótki czas naprawy i przyjazne ceny w porównaniu do konkurencji.


  VW Up!

 • A
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Moim zdaniem to najlepsza stacja diagnostyczna w Warszawie, korzystamy z niej całą rodziną i zawsze jest kompleksowy. Bardzo profesjonalna obsługa, zawsze wysłuchają i czasami dają gadżety


  Opel Astra

 • J
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Podjechałem do nich prosto z ulicy, musiałem zrobic przegląd i jestem bardzo zadowolony że trafiłem na fachowców...Dokładnie sprawdzili, znaleźni niewielkie usterki. Wiem co mam robić. Auto jest sprawne! Polecam


  Seat

 • J
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Hej. Postanowiłem napisać tutaj opinie na temat stacji kontroli pojazdów speed car . Bardzo dobrą zaletą tej stacji jest to ,ze : można ustawić sobie ( wypełniając odpowiedni druczek ), żeby przychodziły wiadomości na telefon o kończącej się dacie ważności przeglądu. Druga rzeczą , jest to ,że można sobie wybrać prezent do każdego przeglądu . Teraz słyszałem ,ze od grudnia , można wybrać sobie drugi prezent w postaci rocznego , zupełnie darmowego pakietu Aviva


  Audi

 • Ł
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Witam . Bardzo podoba mi się w tej stacjo kontroli pojazdów speed car ,ze nie trzeba się umawiać z dużym wyprzedzeniem to raz. Dwa ,że diagnosta po naszym przyjeździe sam wjeżdża na ścieżkę diagnostyczną i bada to auto . Dodam również ,ze ja np mogłem uczestniczyć w całej kontroli . Jak na razie żadnych wad nie widzę. Wszystko zbadane tak jak należy . Także polecam


  volkswagen passat

 • Ł
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Bardzo dobry zakład, zawsze miło jestem obsługiwany i wysłuchiwany. Naprawa w krótkim czasie i wszystko działa tak jak powinno, ceny również atrakcyjne. Polecam


  Seat Toledo

 • K
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Jestem bardzo zadowolony ze współpracy ze Speed Car. Zawsze dobrze przeprowadzona diagnostyka auta, żadna mała drobnostka nie umknie tym fachowcom ;) Podchodzą do swojej pracy profesjonalnie i mają dobre podejście do klienta. Na pewno będę korzystał z ich usług w dalszym ciągu


 • J
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Zdecydowanie mogę polecić Speed Car! Zawsze fachowa i kompleksowa obsługa, wymieniałem tam gaśnicę, a ostatnio robiłem przegląd. Ceny w porządku, a jakość usług zawsze bardzo wysoka, więc zawsze jestem zadowolony. Polecam!


 • K
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Według mnie to najlepsza stacja kontroli pojazdów w okolicy. Regularnie jeżdżę do nich na przeglądy techniczne i jestem zadowolony. Wszystko robią bardzo dokładnie, kiedy tylko znajdą jakąś usterkę zaraz ją usuwają i mogę spokojnie jeździć autem, bo wiem, że wszystko jest w porządku.


  Opel

 • T
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Korzystam z usług tej firmy już od dłuższego czasu, jeżdżę do nich regularnie na przeglądy. Wszystko jest robione sprawnie i dobrze, każda usterka jest szybko usuwana. Nie mam żadnych zastrzeżeń i polecam! Godziny otwarcia są zdecydowanie na plus, nie muszę pędzić po pracy, żeby nie pocałować klamki.


  Polo

Podobne warsztaty

 • Kierowcy Polecają.
  Auto Serwis WAGEN - naprawiamy jak dla siebie

  Warsztat Godny Zaufania

  Wędkarska 6,  Górna,  Łódź

  ******   5.4  (30+ opinii)

  Mieścimy się w Łodzi, przy ul. Wędkarskiej 6, w okolicach Ikei i Portu Łódź, naprzeciwko zajezdni Chocianowice. Specjalizujemy się w serwisie samochodów Volkswagen, Audi, Skoda, Seat i Opel, jednak wśród naszych klientów...

  Zarezerwuj wizytę
 • Stacja Kontroli Pojazdów SKP Łódź

  Warsztat Godny Zaufania

  ul. Ossendowskiego 4H,  Górna,  Łódź

  ******   5.5  (2 opinie)

  Stacja kontroli pojazdów SKP Łódź przy ul. Ossendowskiego 4h (dawniej ul. Marii Wedmanowej) jest czynna w godz. 07.00 - 19.00 od poniedziałku do piątku oraz w soboty w godz. 07.00 - 15.00. Na stacji wykonujemy przeglądy okresowe i badania...

  Zarezerwuj wizytę
 • Kierowcy Polecają.
  AUTO MIX Blacharstwo Lakiernictwo, Tłumiki, Wulkanizacja

  Warsztat Godny Zaufania

  Wacława 21 róg Tatrzańskiej,  widzew, olechów , górna, dąbrowa ,  Łódź

  ******   5.3  (30+ opinii)

  Firma świadczy usługi z zakresu: blacharstwa i lakiernictwa napraw powypadkowych napraw układów wydechowych tłumików katalizatorów konserwacji podwozia wulkanizacji ...

  Zarezerwuj wizytę
 • Kierowcy Polecają.
  Zamiennik 2

  Warsztat Godny Zaufania

  Legionów 106,  Śródmieście,  Łódź

  ******   5.2  (27 opinii)

    Świadczymy usługi z zakresu: mechaniki pojazdowej układów kierowniczych układów wydechowych serwisu klimatyzacji wymiany opon 

  Zarezerwuj wizytę
 • Kierowcy Polecają.
  AUTOMANUFAKTURA FILIA 2

  Warsztat Godny Zaufania

  Wileńska 4/8,  Polesie,  Łódź

  ******   5.3  (23 opinie)

  Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług w jednej z dwóch filii w Łodzi.  W serwisie przy ul. Wileńskiej specjalizujemy się w obsłudze samochodów japońskich, jednak bez problemu poradzimy sobie również z samochodami osobowymi...

  Zarezerwuj wizytę
 • Kierowcy Polecają.
  ACS Premium Auto Centrum Serwisowe

  Warsztat Godny Zaufania

  ul. Przybyszewskiego 199/205,  Górna,  Łódź

  ******   5.1  (30+ opinii)

  W ACS Premium oferujmy Państwu szeroki zakres usług serwisowych. Składają się na nie m.in.: naprawa samochodów, okresowe badania techniczne, lakiernictwo, blacharstwo i wulkanizacja. Specjalizujemy się w laserowej geometrii kół, diagnostyce...

  Zarezerwuj wizytę
 • Kierowcy Polecają.
  TOP-SERWIS

  Warsztat Godny Zaufania

  Śnieżna 6,  Bałuty, Widzew,  Łódź

  ******   5.2  (30+ opinii)

  Ponad 25 lat doświadczenia. TOP-SERWIS od dawna dostarcza najlepszą jakość diagnostyki i naprawy samochodów na terenie Łodzi. Naszych mechaników wyróżnia profesjonalizm i fachowe podejście do każdego problemu, posiadają mega duże doświadczenie,...

  Zarezerwuj wizytę
 • Kierowcy Polecają.
  AUTO MANUFAKTURA

  Warsztat Godny Zaufania

  Siewna 15,  Polesie Bałuty,  Łódź

  ******   5.2  (30+ opinii)

  AUTO-MANUFAKTURA Specjalizuje się w obsłudze i naprawie aut w dwóch filiach w Łodzi.  Fillia I, 94-250 ul. Siewna 15 -  Grupa VW, Mercedes, BMW, Jaguar, Land Rover, Volvo Filia II, 94-029 ul. Wileńska 4/8 - Grupa aut japońskich min....

  Zarezerwuj wizytę
 • Kierowcy Polecają.
  Zamiennik

  Warsztat Godny Zaufania

  Srebrzyńska 6,  Śródmieście,  Łódź

  ******   5.5  (30+ opinii)

  Warsztat znajduje się na granicy trzech dzielnic: Polesie Bałuty Śródmieście. Wjazd przez parking marketu NETTO na przeciwko cmentarza na ul.Ogrodowej PROMOCJA PRZECHOWALNIA OPON 40zl SEZON !!!!!!!!! Szanuj swój czas nie czekaj w kolejkach...

  Zarezerwuj wizytę
 • Kierowcy Polecają.
  DAWO Serwis Samochodowy Przemysław Dziedzic

  Warsztat Godny Zaufania

  Praska 5/7,  Górna,  Łódź

  ******   5.4  (30+ opinii)

  Firma zajmuje się kompleksową naprawą samochodów osobowych oraz dostawczych do 3.5t Wulkanizacja, klimatyzacja, wszelkiego rodzaju naprawy mechaniczne, silnikowe, elektryczne, elektroniczne, skrzynie biegów,  sprzęgła, hamulce oraz wiele...

  Zarezerwuj wizytę