F.U.H.KLUCZYK

Ul.Malborska 93a, Podgórze, 30-624 Kraków

****** 4.3 (10 opinii)

O warsztacie

Ul.Malborska 93a, Podgórze, 30-624, Kraków

Gotówka

* dzwoniąc pod wskazany numer warsztatu, Twój numer telefonu automatycznie zapisuje się w bazie danych portalu DobryMechanik.pl. Szczegółowe zasady przetwarzania Twojego numeru telefonu opisaliśmy w Polityce prywatności.

F.U.H. KLUCZYK

- AWARYJNE OTWIERANIE SAMOCHODÓW

- DORABIANIE KLUCZY - KODOWANIE

- NAPRAWA ZAMKÓW

- NAPRAWA STACYJEK

- CZĘŚCI NOWE I UŻYWANE

UL.. MALBORSKA 93A KRAKÓW

TEL : 608-434-000

WWW.KLUCZYK.KRAKOW.PL

Więcej

Opinie (10)

Dodaj opinię
4.3 ******
Ocena wystawiona na podstawie 10 opinii.

Ogólne

******

Czas naprawy

******

Ceny usług

******

Jakość usług

******
 • Z
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Są wielcy ! dwa razy korzystałem , najlepsza firma dorabiająca klucze !!! uratowali mi samochód po partaczu który ogłasza się na OLX ... uszkodzony został moduł w czasie próby kodowania chińskiego klucza . Firma KLUCZYK Pana Leszka ożywiła mój samochód oraz dorobiła zapasowy oryginalny klucz ! wszystko działa już prawie rok . W żony samochodzie zepsuła się ostatnio stacyjka , kompleksowa naprawa pod moim domem w mniej niż 40 minut !! to się nazywa profesionalizm !!!!!! POLECAM !!!!!!


  Audi A4 b8 oraz Volkswagen Golf V

 • M
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Negatywny

  Cena z kosmosu! Nie frezują kluczyków nie oryginalnych. Twierdzą że kluczyk podróbka jest zrobiony ze stali zbyt twardej na ich narzędzia, Czyli kluczyki nie oryginalne są lepsze. I olewające podejście do klienta!!Żenada!!!


  Peugeot

 • W
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Witam,
  trafiłem do warsztatu w potrzebie, jak każdy :). Zapomniałem kluczyka do box-u dachowego, gdzie miałem wyposażenie na ferie zimowe. W myślach już miałem powrót do domu po klucz i powrót, jakieś 700 km w obie strony. Pomijam koszty paliwa, ale czas bezcenny.
  Mając na uwadze, że do mojego box-a nie ma w sprzedaży zamków, to czas rozebrania box-a i dorobienie klucza trwałoby 2 dni. Sympatyczny Pan (i tu żałuję, że nie zapytałem o imię ale pozdrawiam), zaproponował mi rozwiercenie nitów i zdjęcie zamków. Zajęło mu to dosłownie 5 min. box otwarty, jeszcze pomógł mi spiąć paskami kapsułę, aby mi się po drodze nie otwierała.
  Za usługę, a bardziej pomoc nie oczekiwano ode mnie żadnej opłaty, a wręcz jej odmówiono. Bardzo dziękuję.
  Montaż ponowny nitów, po powrocie do domu, zajął mi 10 min.


  box dachowy

 • S
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Pełna profeska ! Nie dziwie się że ruch u nich jak w sklepach przed Świętami usługa wykonana praktycznie na poczekaniu a stacyjka po pół roku działa jak nowa , widać że znają się na rzeczy i proponują sprawdzone rozwiązania - wytłumaczyli mi dokładni dlaczego warto to tak zrobić a nie inaczej , nie naciągając na wymianę na zamiennik tak jak zaproponowano mi w innej firmie . Super cena , fajny kontakt :-)można z nimi porozmawiać i pośmiać się na luzie co wpływa na moją całą ocenę . Naprawa stacyjki wyniosła mnie 5 razy mniej niż w autoryzowanym serwisie , naprawa w 40 minut i chodzi jak masełko :-)


  Audi A3 8P

 • M
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Negatywny

  Pierwszy raz gdy tam trafiłem, był problem z otwarciem jednych drzwi. Usługa co prawda wykonana poprawnie i na poczekaniu, ale właściciel traktuje klienta jak natręta. Ciągle chodzi naburmuszony i odpowiada [wymoderowano] półsłówkami.
  Ja rozumiem, że dużo roboty, ciągle ktoś głowę zawraca i do tego telefony, no ale panie taki biznes sobie otworzyłeś.
  Drzwi udało się w miarę szybko otworzyć, ale zapłaciłem więcej niż standardowo, bo jak to powiedział właściciel "próbowałem najpierw sam otwierać". Dziwne, że bym nie próbował w końcu to moje auto, ale nic nie było uszkodzone i żadnej dodatkowej roboty nie mieli przez to.

  Drugim razem dzwonię, pytam o naprawę niedziałającego kluczyka (miałem dwa, jeden działał, drugi tylko odpalał auto ale nie otwierał centralnego). Rozmowa z klientem oczywiście na poziome tej firmy - dzwoni kolejny i zawraca d***
  "Panie trzeba przyjechać i zobaczymy." No więc pojechałem, zabrałem kartę z kodem do kluczyka. Na miejscu okazało się, że zrobią, ale cena jakaś z kosmosu, kilka stów za nowy kluczyk zamiennik - nawet nie chcieli popatrzeć na mój stary czy da się go naprawić. W takiej cenie w ASO można było zrobić oryginał. Nie wiem w ogóle po co miałem przyjeżdżać jak mogli mi takie informacje przez telefon powiedzieć.

  Trzecia sytuacja - dzwonię w sprawie zapieczonej wkładki zamka klapy. Oczywiście szef rozmawia z klientem jakbym był jakimś dzieciakiem. Wychodzi oczywiście na to, że muszę przyjechać, bo przez telefon to nic nie wiadomo. Przyjeżdżam, a gość mówi że nie wie czy ma taką wkładkę i musi poszukać. Po czym idzie na zaplecze i coś tam sobie dłubie. Człowiek stoi i nie wie czy mam sobie iść czy szuka dla mnie tej wkładki... Po czym okazuje się, że wkładkę może mi poszukać za jakieś 1.5 godziny bo teraz coś robi. Tak wygląda rozmowa z szefem firmy, że klient stoi za ladą, a wielki pan ma go gdzieś.
  Łaskawie mnie poinformował zza ściany, żebym zadzwonił później i mi powie, czy da radę zrobić. To po co do cholery znowu kazał przez telefon mi przyjeżdżać !!!???
  Dzwonię później i się dowiaduję że nie ma takiej wkładki (wśród używanych) i mi nie pomoże. Dodam też, że cena u niego za używaną wkładkę przerobioną pod mój kluczyk była taka, jak w innej firmie za nówkę.

  Ogólnie beznadziejna, [wymoderowano] obsługa, do tego drogo, traktują klienta jak natręta, nie próbują nawet podjąć się naprawy kluczyka tylko proponują zrobić nowy. Na szczęście istnieją w Krakowie inne firmy bardziej profesjonalne w swoim fachu jak i kontakcie z ludźmi.
  Pamiętajcie, że kiedy "kluczyk" powie że musicie dorobić nowy za kilkaset zł, to u konkurencji najpierw zaglądną czy jest sens naprawiać stary i często zamykamy się w kwocie 100-150zł max


  Odpowiedź warsztatu na komentarz:

  Dziękujemy za opinie związana z nasza praca .
  Niestety nie pamiętamy dokładnie o jakie samochody chodzi ale postaramy się odpowiedzieć na Pana komentarz
  Pierwszy samochód który trafił do nas , został naprawiony prawidłowo a przed wykonana usługa zostal Pan napewno poinformowany o kosztach naprawy " od , do " Dodatkowych kosztów Pan nie poniósł związanych z wykonywana przez nas usługa i zmieścił się Pan w przedziale ustalonej kwoty . Bardzo dużo samochodów trafia do nas po samodzielnej próbie naprawy i często przez to mamy więcej pracy dlatego negatywnie podchodzimy do takich napraw .

  Samochód nr 2 :
  Telefonicznie nie jesteśmy wstanie postawić diagnozy każdej usterki z jaka Państwo do Nas dzwonią , dlatego zapraszamy do siedziby naszej firmy . Zaproponowanie nowego kluczyka z naszej strony występuje w sytuacji gdy nie możemy podjąć się jego naprawy tak aby działał on długo i bezproblemowo , niektóre samochody maja fabryczna wadę o której bardzo dobrze wiemy i wolimy nie podejmować się naprawy elektroniki ponieważ jest duże ryzyko , ze klient wróci z reklamacja . Z niżej wymienionych przez Pana samochodów dysponujemy tylko kluczykami kompletnymi oryginalnymi a nie zamiennikami . Nikt z naszej firmy nie zamierza nikogo naciągać na nowy klucz , jeżeli dysponujemy wiedza i doświadczeniem ze usterka w pilocie zostanie usunięta w 100% podejmiemy się naprawy . Jeżeli nie , oferujemy nowy klucz na który klient nie musi się decydować i może zdecydować się na naprawę w innej firmie.

  Sytuacja trzecia
  Również w tym przypadku przez telefon nie mamy możliwości postawić diagnozy czy wkładkę da się naprawić dopóki nie zobaczymy jej na własne oczy , tak samo nie możemy stwierdzić czy nowa bądź używana wkładkę mamy na miejscu ponieważ w zależności od modelu samochodu mogą one sie różnic , dla klienta to tylko wkładka a dla nas kilka ważnych szczegółów na które musimy zwrócić uwagę " rocznik , dokładny model samochodu , sedan , kombi , otwór montażowy ,długość , profil klucza czy w niektórych pojazdach kąt montażowy " Nie ma możliwości w niektórych samochodach sprawdzić przez telefon czy identyczna wkładkę posiadamy na miejscu nie widząc jej dlatego został Pan poproszony o przyjazd . Niestety jeżeli pracownik realizuje prace innych klientów umówionych na godzine nie ma możliwości oderwania się od pracy i przeszukaniu magazynu .
  Po dokładnym zorientowaniu się o jaka wkładkę chodzi poprosiliśmy o kontakt za 1,5h w celu sprawdzenia przez nas dostępności wkładki.
  Używanej nie posiadaliśmy na miejscu , po sprawdzeniu była możliwość zamówienia używanej części do której doliczony jest koszt wysyłki oraz usługa ustawienia wkładki pod Pana klucz . Nowej wkładki nie posiadaliśmy w ofercie ponieważ najwidoczniej występuje ona w zamienniku a czesci których nie założymy do własnego samochodu nie proponujemy klientowi . Dostępne nowe zamienniki jakościowo znacznie odbiegają od oryginału .
  To my odpowiadamy za montowane czesci w Pana samochodzie i do nas wróci Pan z reklamacja słabej jakości towaru i wystawi negatywna opinie . Dlatego w takim przypadku została zaoferowana usługa na używanej oryginalnej czesci która po odpowiedniej konserwacji wytrzyma zdecydowanie dłużej niż nowy zamiennik .
  Oczywiście na używana cześć otrzymuje Pan gwarancje .

  Natomiast jeżeli chodzi o kontakt , żadnego klienta nie odbieramy tak jak Pan to opisał , ale zgadzamy się z " Ja rozumiem, że dużo roboty, ciągle ktoś głowę zawraca i do tego telefony " codziennie przez 8h naszej pracy odbieramy bardzo dużo połączeń do tego dochodzą klienci których obsługujemy w punkcie jak i Ci którzy czekają w kolejce. Nasza praca jest precyzyjna , dorabianie kluczy , układanie zapadek , kodowanie kluczy czy elektroniczna ingerencja w elektronikę samochodu wymaga od nas skupienia na najwyższym poziomie i nie zawsze możemy z każdym klientem porozmawiać i poświecić odpowiedni czas . Przykładamy się do wykonywanej przez nas usługi a nie rozmowie , ale dziękujemy napewno weźmiemy ta uwagę do serca .

  Serdecznie zapraszam Pana do kontaktu i ponownej wizyty w naszej firmie . Przedstawię Panu ile klientów , ile problemów rozwiązujemy i z jakimi usterkami codziennie się spotykamy . Chętnie oprowadzimy Pana po naprawdę dużym magazynie zamków , stacyjek nowych i używanych , kluczyków , obudów i udowodnieniu ze sprawdzenie danej czesci może zająć troszkę czasu :-) Chętnie zaprezentuje Panu jak dużo różnic we wkładkach / kluczykach może być w tym samym samochodzie z różnych lat produkcji .

  Jesteśmy pozytywnie nastawieni do klientów i zależy nam na jak najwyższej jakości wykonanej przez nas usługi .

  VW/Alfa/Audi

 • P
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Jestem zadowolony. Zgubiłem kluczyki od Fiata Cinquecento. Pan z F.H.U przyjechał i w 2 minuty otwarł auto. Koszt myślę, że w porządku 150 PLN za dorobienie jednego kluczyka do wszystkiego (wcześniej miałem osobno do stacyjki i osobno do zamków). Oczywiście dostałem również kluczyk zapasowy. Mogę polecić.

  + profesjonaliści

  - nie do końca punktualni


  Fiat Cinquecento

 • k
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Negatywny

  Nie polecam nikomu!!!!! Dzwonie do gościa i mówię że centralka działa ale nie reaguje na kluczyk. A on mi na to że przez telefon to on nie wie i trzeba przyjechać. No to przyjechałam do gościa a on nawet bez sprawdzenia kluczyka mówi do mnie że się rozkodował i w serwisie to kosztuje 700zł i nikt po za serwisem się w to bawić nie będzie i że też mi 7 stów policzy jak się zdecyduje, względnie zrobi w wkładkę do zamka (bo też się akurat rozpadał) za 100zł. No to go wyśmiałam że za stówę to ja sobie nową centralkę kupuję i sama zakładam. Nie zniechęcona szukałam dalej i znalazłam super chłopaków z serwisu Enigma na Radzikowskiego 155 w Krk. Sprawdzili kluczyk i stwierdzili uszkodzenie jednego z układów scalonych. Naprawili na poczekaniu za 50zł. A F.U.H. Kluczyk h... w d...


  Renault Grand Espace

 • p
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Dorobienie kluczyka oraz naprawa wkładki zamka w drzwiach (po włamaniu) po wcześniejszym umówieniu 15minut.Szybko sprawnie i profesionalnie polecam.


  Zalety:
  Miły i konkretny młody gość.
  Lokalizacja


  Seat Ibiza

 • P
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Polecam
  Dorobienie kluczyka 10 min z pilotem
  Wszystko działa jak należy :)


  Zalety:
  Dobry dojazd
  Ekspresowa obsługa
  Kawka


  BMW x6

 • R
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Zgubiłem klucze od samochodu . Firma naprawdę bardzo profesionalna dojazd do klienta . Otwarcie samochodu bez śladu . Dorobili kluczyk oryginalny z pilotem , wykasowali stare zgubione klucze , zaprogramowali nowy . Wszystko na bardzo wysokim poziomie i cena kilka razy niższa niż w ASO polecam w 100%


  Zalety:
  Fachowa obsługa . Widać że znają się na rzeczy .


Podobne warsztaty

 • Laureat Złotych Kluczy Kierowcy Polecają.

  CubeCar

  Warsztat Godny Zaufania

  ul.Centralna 71,  Czyżyny,  Kraków

  ******   5.7  (30+ opinii)

  Terminy aktualizowane automatycznie

  Dostępne terminy od ręki, zachęcamy do kontaktu telefonicznego! Zapraszamy na profesjonalne usługi  mechaniki samochodowej w naszym warsztacie ! Specjalizujemy się w naprawach samochodów osobowych jak i...

  Zarezerwuj wizytę
 • Hardek Car Serwis - Skoda, VW, Audi, Seat

  Warsztat Godny Zaufania

  Waltera 8,  Podgórze,  Kraków

  ******   5.4  (9 opinii)

  Terminy aktualizowane automatycznie

   Firma Hardek Car Serwis to przede wszystkim kompleksowa naprawa Państwa samochodów pod względem usług mechanicznych, blacharsko-lakierniczych, zakupu części zamiennych i akcesoriów oraz zakupu polis ubezpieczeniowych. . Naprawy blacharsko...

  Zarezerwuj wizytę
 • Kierowcy Polecają.

  Auto Complex Mechanika Klimatyzacja

  Warsztat Godny Zaufania

  Bieżanowska 126A,  Bieżanów,  Kraków

  ******   5.8  (30+ opinii)

  Terminy aktualizowane automatycznie

   Auto Complex to serwis, w którym pracują mechanicy z pasją. Zawsze kulturalni, służymy pomocą. Podchodzimy sumiennie do powierzonych zadań. Zawsze przed naprawami wykonujemy wyceny aby uniknąć wszelkich nieporozumień.

  Zarezerwuj wizytę
 • Kierowcy Polecają.

  M&M Car-Trucks

  Warsztat Godny Zaufania

  Centralna 71,  Czyżyny,  Kraków

  ******   5.6  (30+ opinii)

  Terminy aktualizowane automatycznie

  Firma M&M Car-Trucks zajmuje się naprawami mechanicznymi aut wszystkich marek. Nasi mechanicy mają duże doświadczenie, a dzięki wsparciu w postaci urządzeń do diagnozowania i usuwania usterek elektroniki i elektryki każdą naprawę możemy...

  Zarezerwuj wizytę
 • Kierowcy Polecają.

  DREAM CAR – Auto-Serwis, Myjnia, Wulkanizacja, Klimatyzacja

  Warsztat Godny Zaufania

  ul. Stoczniowców 3,  Podgórze,  Kraków

  ******   5  (30+ opinii)

  Terminy aktualizowane automatycznie

  Dream Car jest warsztatem, który świadczy kompleksowe usługi dla pojazdów osobowych. Znajdujemy się w samym centrum Krakowa, w Starym Podgórzu, w sąsiedztwie stacji benzynowej Shell przy rondzie Matecznego. Wyspecjalizowani mechanicy z...

  Zarezerwuj wizytę
 • Kierowcy Polecają.

  Nowakowski Szymański Sp. z o.o.

  Warsztat Godny Zaufania

  Legnicka 5,  Prądnik Biały,  Kraków

  ******   5.2  (30+ opinii)

  Terminy aktualizowane automatycznie

  Serdecznie zapraszamy do naszego serwisu. Nasi wulkanizatorzy rozwiążą każdy problem dotyczący Państwa opon. Dzięki nowoczesnym maszynom: wyważarka z testem drogowym Hunter oraz bezłyżkowa montażownica do opon niskoprofilowych, zapewniamy...

  Zarezerwuj wizytę
 • Kierowcy Polecają.

  IRMAR Serwis, Klimatyzacja, Wulkanizacja, Myjnia Parowa

  Warsztat Godny Zaufania

  ul. Makuszyńskiego 19,  Nowa Huta,  Kraków

  ******   5.1  (30+ opinii)

  Terminy aktualizowane automatycznie

  We speak English!!! Jesteśmy na rynku od 2012 roku. Nasza firma zajmuje się naprawami mechaniki, elektroniki oraz elektryki. Dysponujemy też urządzeniami do parowego czyszczenia auta oraz do serwisowania układów klimatyzacji. Wykonujemy również...

  Zarezerwuj wizytę
 • Kierowcy Polecają.

  Auto-Gum mechanika, klimatyzacja

  Warsztat Godny Zaufania

  ul. Dekerta 16,  Podgórze,  Kraków

  ******   5.7  (30+ opinii)

  Terminy aktualizowane automatycznie

  Wykonujemy przeglądy i obsługę okresową samochodów oraz podejmujemy się napraw układów takich...

 • Kierowcy Polecają.

  MARTEX Auto Serwis

  Warsztat Godny Zaufania

  al. 29 Listopada 153,  Prądnik Czerwony,  Kraków

  ******   5.4  (30+ opinii)

  Terminy aktualizowane automatycznie

  Martex to nowoczesne wyposażenie autoserwisu i doświadczenie mechaników pozwoli na szybką i precyzyjną diagnozę problemów usterki samochodu. Warsztat zajmuje się m.in. mechaniką pojazdową, serwisem klimatyzacji oraz przeglądami...

  Zarezerwuj wizytę
 • Kierowcy Polecają.

  Garrison Auto Serwis

  Warsztat Godny Zaufania

  ul. Balicka 117,  Bronowice,  Kraków

  ******   5.3  (30+ opinii)

  Terminy aktualizowane automatycznie

  Zapraszamy do Garrison Auto Serwis. Wykonujemy pełen zakres napraw mechanicznych. Nasi mechanicy posiadają duże doświqadczenie, a dzięki wsparciu w postaci specjalistycznych urządzeń możemy zaoferować Państwu kompleksową diagnostykę i...

  Zarezerwuj wizytę