POLOK Sp. z o.o.

Sowińskiego 3, Gliwice, 44-101 Gliwice

****** 2.4 (5 opinii)

DODAJ OPINIĘ

O warsztacie

Sowińskiego 3, Gliwice, 44-101, Gliwice

Poniedziałek od 07:00 do 18:00
Wtorek od 07:00 do 18:00
Środa od 07:00 do 18:00
Czwartek od 07:00 do 18:00
Piątek od 07:00 do 18:00

Pokaż numer telefonu
Wspomnij, że warsztat znalazłeś(aś) w DobryMechanik.pl

* dzwoniąc pod wskazany numer warsztatu, Twój numer telefonu automatycznie zapisuje się w bazie danych portalu DobryMechanik.pl. Szczegółowe zasady przetwarzania Twojego numeru telefonu opisaliśmy w Polityce prywatności.

Firma POLOK Sp. z o.o. rozpoczęła swoją działalność na rynku motoryzacyjnym już w 1989 roku pod nazwą POLOK WELDING. Twórcą firmy jest Władysław Polok, który w oparciu o bogate doświadczenia zawodowe, wieloletnią praktykę oraz współpracę z renomowanymi firmami, budował przedsiębiorstwo krok po kroku.

Naszą firmę tworzą jednak przede wszystkim pracownicy – to oni na co dzień dbają o jakość wykonywanych zadań oraz terminowość realizacji zleceń. Nie sposób pominąć rodzinnego charakteru firmy, bowiem z jej właścicielem współpracuje również syn Piotr.

W ofercie firmy POLOK Sp. z o.o. znajdą Państwo usługi naprawy wszystkich typów głowic silnikowych, jak i specjalistyczne usługi spawalnicze, oparte o najnowsze technologie, a także produkty własne, jak pasta do docierania gniazd zaworowych, gniazda zaworowe, tuleje na gniazda zaworowe (również na paliwo LPG), obsady wtryskiwaczy, tuleje na gniazda osadcze pompo-wtrysków i inne.

Szczególnym osiągnięciem jest opracowanie technologii spawania żeliwa, z powodzeniem stosowanej w naprawie głowic silników spalinowych takich marek jak: Mercedes, MAN, DAF, Scania, Renault, Iveco, Volvo. Do realizacji usług wykorzystywany jest sprzęt wiodących producentów. Warto podkreślić, iż firma – jako jedna z nielicznych – dysponuje unikalną technologią NEWEN FIXED-TURNING do obróbki gniazd zaworowych.

Przyjmujemy do realizacji bardzo nietypowe zlecenia. Podejmujemy się również regeneracji silników zabytkowych – z wyjątkową dbałością i rozwagą dokonujemy wszelkich działań, aby spełnić oczekiwania hobbystów oldtimerów.

Od roku 2009 jesteśmy dystrybutorem maszyn firmy NEWEN – wiodącej marki w dziedzinie produkcji maszyn do precyzyjnej obróbki gniazd zaworowych. Ich oferta jest dostępna na stronie www.newen.pl.

Firma POLOK Sp. z o.o. jest również właścicielem marki Polineo, świadczącej usługi dostępu do sieci internet na terenach miejscowości: Wisła, Ustroń, Istebna, Koniaków, Jaworzynka, Goleszów, Zwardoń, Milówka, Skoczów i innych. Więcej informacji: www.polineo.pl.

Więcej

Opinie (5)

Dodaj opinię
2.4 ******
Ocena wystawiona na podstawie 5 opinii.

Ogólne

******

Czas naprawy

******

Ceny usług

******

Jakość usług

******
 • G
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Firma rzetelna trzyma ustaloną cenę, fachowo wykonana usługa naprawy głowicy silnikowej.
  Wraz ze spawaniem głowicy silnikowej usługa wykonana na gotowo.


  VW 1,8 TB 20V

 • S
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Po pęknięciu uszczelki pod głowicą, mechanik zasugerował naprawę głowicy. Zdecydowałem się na ten warsztat gdzie wykonano regeneracja głowicy, zaworów itd. Usługa została wykonana została w kilka dni. Od tego czasu przejechałem ponad 50 000 km i nie ma problemu. Dodatkowy plus za dobry kontakt z klientem i powiadomienia SMS.


  Fiat Palio Weekend 1.2 16V

 • K
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Negatywny

  No więc teraz ja coś napiszę na ich temat ... A więc historia sie zaczęła od tego że w moim audi silnik 2.0 BPW 2006 r poszły uszczelniacze pompowtrysków, oczywiście żeby wszystko współgrało trzeba było zrobić tulejowanie ich gniazd.
  Dodzwoniłem się do firmy POLOK Welding no i ok powiedzieli że zrobia mi to wszystko i z powrotem poskładajja cała głowicę wraz z klawiaturą i powkładaja pompowtryski tak zeby była gotowa do założenia ... koszty około 800 zł aż się ucieszyłem.
  Trzoszkę poczekałem aż się odezwali co tam jest do roboty, no i telefon że trzeba zrobic regeneracje gniazd zaworów wymienić szklanki, popychacze, no i są mikro pęknięcia na głowicy w okolicach gniazd pompowtrysków i trzeba spawać - koszt 2500 zł !!! mówie im że mechanik kazał zregenerować gniazda tylko i wymienić uszczelniacze oraz żeby głowica była poskładana i gotowa do założenia to co te patałachy zrobiły bo nie chciałem się zgodzić na pełną regenerację .... zregenerowali tylko gniazda i na tym się skończyło ... a żeby przynajmniej ponumerowali pompowtryski, który był w jakim gnieździe to na złośc oddali mi głowicę w częściach klawiatura w częściach, i pompowtryski oddane w woreczku ... jak to mówią ch**j nie firma dziękuję za takie usługi... a żeby było smieszniej to gdybym chciał zapłacić 2500 za regeneracje głowicy to bym wolał sobie kupić nówkę która kosztuje 2000 zł... a najlepsze jest to że zrobiłem tylko te gniazda i nic więcej a auto dalej jeździ i już ma nabite 300 000 km a regeneracja była robiona przy 230 000 wiec po gówno naciąganie klienta na jakieś zbędne pierdoły


  Audi A4 2.0

 • p
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Negatywny

  Gratulacje dla firmy
  pierwsze pytanie : A ten blok do czego ( chodziło o zespawanie) do jaguara, a to będzie drogo -odpowiedź
  drugie: a jaki macie budżet ?!!!!!! bez odpowiedzi z mojej strony,
  po krótkich oględzinach koszt to będzie od 10 000 zł do 25 000 zł słownie dwudziestu pięciu tysięcy złotych!!!!! zamknąłem klapę bagażnika i 150 km pojechałem do domu. Szacunek dla klienta okazany [wymoderowano] nie polecam


  jaguar x j 6

 • l
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Negatywny

  Firma nie rzetelna, głowica wróciła do mnie brudna, z pozostałościami po obróbce(wióra), elementy które były przykręcone do głowicy już do mnie nie wróciły, bardzo zły kontakt a jeszcze gorsza obsługa. Nie polecam tej firmy bo jest to firma spodnie balcerki goła dupa z przodu szelki!!! Żałuje ze poleciłem to swojemu klientowi bo teraz jest mi wstyd i muszę ponieść koszty tej ich "naprawy", a nie była to mała suma.


Podobne warsztaty

 • Speccar Gliwice

  ul.Łużycka 16,  Centrum,  Gliwice

  ******   5.3  (30+ opinii)

                              JESTEŚMY DLA CIEBIE!!!!! FACHOWA POMOC DOBRE CENY ZERO ŚCIEMY  I...

 • Warsztat Auto-Konkret Mechanik Serwis Klimatyzacji

  Tarnogórska 20b ,  Centrum,  Gliwice

  ******   5.7  (30+ opinii)

  Zespół pasjonatów z wieloletnim doświadczeniem, wyposażony w najnowszej generacji sprzęt serwisowy. W ponad dwustumetrowej hali tworzą Auto-Konkret, jeden z najwyżej ocenianych warsztatów samochodowych w Gliwicach i okolicy. Naprawy mechaniczne...

 • AUTO-BOX GLIWICE

  Wieczorka 17,  Śródmieście,  Gliwice

  ******   4.9  (30+ opinii)

   Firma AUTO-BOX GLIWICE powstała po przekształceniach własnościowych i organizacyjnych w 2013r   Obsługujemy samochody osobowe i dostawcze wszystkich marek ze szczególnym uwzględnieniem pojazdów azjatyckich. Pracujemy w dni powszednie...

 • MOTOZEG SERWIS

  Gliwice Usługi rezerwowane telefonicznie ,  Centrum Gliwic,  Gliwice

  ******   4.3  (30+ opinii)

   

 • Motoatelier

  Dworcowa 50,  ,  Gliwice

  ******   5.5  (13 opinii)

   

 • Warsztat Samochodowy Andrzej Kulczycki

  Sw Brata Alberta 2,  Bojkow,  Gliwice

  ******   5.5  (8 opinii)

   

 • Mechanika Pojazdowa Zenon Lampa

  ul. Św. Małgorzaty 2,  Szobiszowice,  Gliwice

  ******   5.5  (7 opinii)

   Mechanik z duzym doswiadczeniem, potrafi na spokojnie postawić własciwą diagnozę. Serwisuje w zasadzie wszystkie samochody nie tylko podane. Prowadzi montaz i serwis instalacji LPG oraz naprawy ogólno mechaniczne.

 • ElJurService Marcinkowski

  Owczarska 11,  ,  Gliwice

  ******   5.6  (7 opinii)

  Skrzyżowanie Jana Śliwki Toszecka dalej w stronę Pyskowic Pierwszy zakręt w lewo w ulicę Uszczyka Pierwszy zakręt w prawo w ulicę Dworską dalej za Sklepikiem w prawo w ulicę Owczarską i prawie do samej góry po lewej stronie Elektronik Samochodowy....

 • "Skoda" Import-Eksport. Serwis. Kolasiński Waldemar

  Łabędzka 27,  ,  Gliwice

  ******   4.1  (12 opinii)

 • Raszka Piotr Mechanika Pojazdowa

  Szymanowskiego 7,  ,  Gliwice

  ******   5.2  (8 opinii)