BOSCH SERVICE PALUCH Stacja Diagnostyczna SC A.R.S. Paluch

Miklesz 5, 98-270 Złoczew

****** 4.3 (2 opinie)

O warsztacie

Miklesz 5, 98-270, Złoczew

Poniedziałek od 08:00 do 17:00
Wtorek od 08:00 do 17:00
Środa od 08:00 do 17:00
Czwartek od 08:00 do 17:00
Piątek od 08:00 do 17:00
Sobota od 08:00 do 13:00

Gotówka, Karta płatnicza

* dzwoniąc pod wskazany numer warsztatu, Twój numer telefonu automatycznie zapisuje się w bazie danych portalu DobryMechanik.pl. Szczegółowe zasady przetwarzania Twojego numeru telefonu opisaliśmy w Polityce prywatności.

Opinie (2)

Dodaj opinię
4.3 ******
Ocena wystawiona na podstawie 2 opinie.

Ogólne

******

Czas naprawy

******

Ceny usług

******

Jakość usług

******
 • A
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Nikt nie potrafił dobrze ustawić geometrii w moim aucie, jeździło jak chciało i zawsze kierownica była krzywo. W końcu kolega polecił mi warsztat w Mikleszu. Najpierw porządnie sprawdzili zawieszenie, znaleźli luz na jednej tulei – nikt przedtem tego nie widział, a potem ustawili geometrie. W końcu auto zaczęło jeździć jak powinno.


  Audi A6

 • L
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Negatywny

  W ww. warsztacie byłem w ciagu kilku lat kilkakrotnie. Głównie na przegladach i ustawianiu geometrii. Nigdy nie byłem niezadowolony aż do teraz. Mianowicie niedawno odwiedziłem ten warsztat aby sprawdzono geometrie w moim aucie gdyż zauważyłem nadmierne zużycie opon. Pan który sprawdził mi auto powiedział że powinienem wymienić wahacze i popiero wtedy ustawić geometrię. I wszystko byłoby ok gdyby nie szef tego Pana ktory powiedział że przecież można coś tam jednak próbować ustawić. I tak pracownik warsztatu zabrał się za pracę. Po jej skończeniu zapytałem czy gdy wymienię wahacze będę musiał ponownie ustawiać geometrię, usłyszałem że tak. Poszedłem zatem zapłacić i usłyszałem że za w zasadzie niepotrzebne ustawianie geometrii muszę zapłacić 150 zł. Tak więc zostałem naciagnięty na kasę przez właściciela. Moja noga już tam na pewno nie postanie a niech inni dwa razy się zastanowia czy warto.


  Inne

Podobne warsztaty


Usługi wykonywane przez warsztat