POWRÓT

JOW-POL Józef Owsik Serwis TIR

Inne polecane warsztaty

Inter Car Sp. z o.o. ul.Armii Krajowej
******
opinie: 7

ul. Armii Krajowej 70/71
Zgorzelec, Zgorzelec

INTER-CAR Sp z o.o. ul.Boh. II AWP
******
opinie: 26

Bohaterów II Armii Wojska Polskiego 2a
Zgorzelec

Wszystkie Pozytywne (0) Neutralne (0) Negatywne (2)

 • AUTOR: DATA: 2018-08-08 17:53

  ogólnie
  ******

  czas naprawy
  ******

  ceny usług
  ******

  jakość usług
  ******


  Negatywny

  Nie mają pojęcia o mechanice. Auto stanęło mi w okolicach Zgorzelca, objawy wskazywały na zawór czterodrożny, zblokowane hamulce w ciągniku, nie działająca automatyczna skrzynia biegów. Po kosultacji ze swoim mechanikiem ustaliłem, że najtaniej będzie zamówić część i usługę na miejscu bo to nic skomplikowanego, a ja miałbym tam dojazu ok 400km. Znalazłem w internecie firmę JOW-POL, panowie przyjechali do awarii, ale przywieźli nie taki zawór. Więc wykręcili stary obejżeli go i powiedzieli że jest sprawny. Mieli komputer ale stwiedzili, że nie łączy sie z autem. Po konsultacji ze swoim szefem stwierdzili, że trzeba wymienić czujnik ciśnienia powietrza w skrzyni biegów - koszt 890zł netto + wymiana. No i oczywiście trzeba wezwać holownik bo taka wymiana to tylko na warsztacie. Zabrali kierowcy d.rej i pojechali ,auto zostawili na środku ulicy. Zadzwoniłem do szefa ww firmy i powiedziałem, że wysyłam na miejsce swojego mechanika i dziękuje za jego usługi. Stwierdził że w takim razie mam mu zapłacić 790 zł netto za dojazd 60km i diagnostykę oraz 890zł netto za czujnik,który zamówił. Po dłuższej burzliwej rozmowie z szefem warsztatu ustaliłem,że jeszcze raz on wyśle pracowników z dobrym zaworem czterodrożnym. Ponownie przyjechali na miejsce awarii. Po wymianie zaworu usterka ustąpiła. Wymiana zaworu czterodrożnego 1h roboty 760zł netto (zdzierstwo)+ zawór 497zł netto, dojazd 266zł netto. Czas oczekiwana kierowcy na ulicy od godziny. 8.00 do 15.00. Oczywiście d.rej przywłaszczony . Nie polecam!!! Jakby ktoś się nie znał to zostawiłby u nich majątek i stracił kupę cennego czasu i powymieniał niepotrzebnie części . Po opłaceniu faktury ,kierowca po odbiór dowodu rejestracyjnego musiał jechać 60 km do nich na warsztat. Nie interesowało ich że mógł dostać mandat za brak dokumentu.


  Marka/model samochodu:
  FH13

 • AUTOR: DATA: 2017-10-07 13:11

  ogólnie
  ******

  czas naprawy
  ******

  ceny usług
  ******

  jakość usług
  ******


  Negatywny

  Dramat !!!!! Omijajcie !!!!!!!
  Czytałem opinie przed przyjazdem do "zakładu " , ale myśle wymiana oleju, ci moze pójść nie tak ...???? Zabieram swój olej , bo nie wiadomo ci wleją , od nich biorę filtry, cena dogadana . A jednak .
  Musiałem mechanikowi najpierw podnieść kabinę , sam sobie wymieniłem filt powietrza, bi nie dał rady , ok .
  Musiałem wejść do kanału u odkręcać z mechanikiem filtry , tłumaczyć jak sie odpina przewód od separatora , zalewać filtry olejem . Praktyczne użyczano mi kanału . Ide płace a tu doliczone do umownej kwoty 355,47 zł za obsługę auta !!!!!!?????? Oczywiście "Pan" zabezpieczył sie zabraniem dowodu rejestracyjnego przed "robota" , DRAMAT !!!! Robota trwała ok 1 h . Ceny filtrów wysoko zawyżone . Owiele taniej wychodzi serwis w ASO!!!! A nie wiem co by było gdyby była poważniejsza naprawa . Omijajcie !!!! Pojedzie do kogoś innego lub do serwisu , przynajmniej będziecie spokojniejsi .


  Marka/model samochodu:
  Volvo fh4

DODAJ OPINIĘ

Podobne warsztaty


INFO

To Twój warsztat?
Przejmij nad nim kontrolę.

Błędne dane warsztatu?
Zgłoś aktualizację

Liczba wyświetleń: 713

WYKONYWANE USŁUGIDarmowa aplikacja mobilna

Nasza aplikacja działa poprawnie na wszystkich platformach mobilnych.
W celu jej pobrania wystarczy przejść do wybranego sklepu.

Pobierz z App Store

Pobierz ze Sklepu Windows

Wyślij aplikację na Twój telefon

SMS-em otrzymasz link do pobrania naszej aplikacji.