Auto-Klinika Wiesław Roj

Zawada 465, Zamość, Zawada

****** 6 (2 opinie)

Auto-Klinika Wiesław Roj

O warsztacie

Zawada 465, Zamość, Zawada

Poniedziałek od 07:30 do 17:00
Wtorek od 07:30 do 17:00
Środa od 07:30 do 17:00
Czwartek od 07:30 do 17:00
Piątek od 07:30 do 17:00
Sobota od 09:00 do 14:00

Gotówka

* dzwoniąc pod wskazany numer warsztatu, Twój numer telefonu automatycznie zapisuje się w bazie danych portalu DobryMechanik.pl. Szczegółowe zasady przetwarzania Twojego numeru telefonu opisaliśmy w Polityce prywatności.

 Auto Klinika -Wiesław Roj jest młodym warsztatem samochodowym który rozpoczął swoją działalnośc w Zawadzie w połowie września 2014 r. O powstaniu niezależnego serwisu zadecydowała chęć połączenia moich pasji z pracą, co doskonale mi się udaje dzięki zdobytemu 30 latniemu doświadczeniu w zakresie mechaniki samochodowej . Z miesiąca na miesiąc, dzięki inwestycją w profesjonalne narzędzia poszerzamy naszą ofertę i podnosimy jakość usług.Doświadczenie nabyte przez wiele lat pozwala zaoferować Państwu wysokiej jakości usługi motoryzacyjne oraz szybkość i dokładność ich wykonania. Aktualnie zajmujemy się głównie mechaniką pojazdową (w każdym znaczeniu tego słowa) aut zarówno popularnych europejskich marek (Audi, Alfa Romeo, VW, Seat, Skoda, Fiat , Volvo, Renault, Citroen, Lancia, itd.) jak i coraz częściej trafiającymi pod nasze skrzydła autami wschodnimi (Mitsubishi, Subaru, Daihatsu, Toyota itd.),

Serdecznie zapraszamy do odwiedzania naszego warsztatu, zawsze chętnie służymy pomocą i dobrą radą.

Z Poważaniem Wiesław Roj

Więcej

Opinie (2)

Dodaj opinię
6 ******
Ocena wystawiona na podstawie 2 opinie.

Ogólne

******

Czas naprawy

******

Ceny usług

******

Jakość usług

******
 • M
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Polecam usługi Pana Wiesława , zawszę na czas wykonana naprawa - fachowe podejście i racjonalne ceny nie to co u konkurencji .


  audi A6 2.4 Sedan

 • T
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Rzetelność, uczciwość i sumienność. Fachowość dokonanych serwisów brak uszkodzeń innych części podczas serwisów. Wstępna wycena przewidzianych prac nie odbiega od ceny końcowej. Serdecznie polecam.


  VW Golf VI