MotoDP

Krakowska 306, Zabierzów, 32-080 Zabierzów

****** 6 (2 opinie)

MotoDP

O warsztacie

Krakowska 306, Zabierzów, 32-080, Zabierzów

Gotówka

* dzwoniąc pod wskazany numer warsztatu, Twój numer telefonu automatycznie zapisuje się w bazie danych portalu DobryMechanik.pl. Szczegółowe zasady przetwarzania Twojego numeru telefonu opisaliśmy w Polityce prywatności.

Prowadzimy warsztat samochodowy oraz motocyklowy, świadcząc kompleksowe usługi w zakresie diagnostyki, wulkanizacji oraz naprawy pojazdów. Z zamiłowania do motoryzacji postanowiliśmy otworzyć warsztat oferujący usługi na najwyższym poziomie, zapewniając naszym Klientom satysfakcję z wykonanych usług oraz bezpieczeństwo podczas dalszego użytkowania pojazdu. Nasza pasja, poparta szeroką wiedzą oraz wieloletnim doświadczeniem w branży motoryzacyjnej gwarantuje Państwu sprawną obsługę i profesjonalną realizację zleceń. Nasz warsztat wyposażony jest w profesjonalny sprzęt renomowanych firm oraz nowoczesne narzędzia. Posiadamy kilka stanowisk naprawczych, do obsługi opon i elektromechaniki oraz stanowiska do obsługi motocykli. W swojej ofercie mamy oryginalne części zamienne, oleje oraz filtry znanych marek a także ich tańsze zamienniki. Możemy sprostać każdym oczekiwaniom cenowym dopasowując ofertę do określonego budżetu. Współpracujemy również z firmami zajmującymi się regeneracją takich elementów jak przekładnie, turbiny, układy wtryskowe. itp

Więcej

Opinie (2)

Dodaj opinię
6 ******
Ocena wystawiona na podstawie 2 opinie.

Ogólne

******

Czas naprawy

******

Ceny usług

******

Jakość usług

******
 • K
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Chłopaki sprawnie i szybko usuneli moją usterke. Byli ze mna w ciągłym kontakcie i informowali mnie o wszystkich usterkach które wychodziły w miedzy czasie. Miła atmosfera i obsługa. Mój golf jest jak nowy. Gorąco polecam ponieważ ciężko teraz o dobrego mechanika :)


  Golf IV

 • b
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Co prawda były robione tylko opony, ale to wystarczy aby powiedzieć dość dużo. Zakład schludny i jest czysto. Panowie bardzo kontaktowi i chętni do pomocy. Cena niższa niż gdziekolwiek, gdzie pytałem. Widać energię i zapał. Panowie bez słów potrafili się sprawnie dzielić pracą.


  Volvo V60

Podobne warsztaty


Usługi wykonywane przez warsztat