POWRÓT

Turbo Serwis

****** 29 opinii | Klimasa 4, Krzyki, 50-515 Wrocław | mapa

POLECANE WARSZTATY

Auto plus garage
******
opinie: 141

Al. Wiśniowa 81
Krzyki, Wrocław

Auto Serwis Wachowiak Opony.biz
******
opinie: 2

Ślężna 158C
Krzyki, Wrocław

Bosch Service Firma Auto Franpol
******
opinie: 64

Kościuszki 124a
Krzyki, Wrocław

Wszystkie Pozytywne (22) Neutralne (1) Negatywne (6)

 • AUTOR: DATA: 2018-07-27 09:09

  ogólnie
  ******

  czas naprawy
  ******

  ceny usług
  ******

  jakość usług
  ******


  Witam !
  Mila i profesionalna obsluga,szybko zdiagnozowany problem.
  Napewno jesli zajdzie potrzeba wroce tam .
  Polecam


  Marka/model samochodu:
  mazda 6

 • AUTOR: DATA: 2018-05-16 09:45

  ogólnie
  ******

  czas naprawy
  ******

  ceny usług
  ******

  jakość usług
  ******


  Firmę polecił mi kolega, który robił u nich flotę busów - jeździ po Europie, więc jest to argument przemawiający za solidnością i niezawodnością naprawy turbo.
  Tak też było w moim przypadku chociaż czas umówienia auta na serwis nie był ekspresowy ale to chyba wynika z dużej ilości klientów (co też o czymś świadczy).
  Jak na razie przejechałem autem ok 30 tys km i jestem zadowolony.
  Cały serwis oceniam na 5+ (gdyby termin przyjęcia auta był krótszy, dałbym 6).
  Mogę ich polecić z czystym sumieniem, a i dodatkowo moja wiedza o prawidłowym użytkowaniu diesla została wzbogacona.


  Marka/model samochodu:
  Mercedes W203 220 cdi

 • AUTOR: DATA: 2018-04-06 09:23

  ogólnie
  ******

  czas naprawy
  ******

  ceny usług
  ******

  jakość usług
  ******


  Profesjonalne podejście do klienta naprawa w ciągu jednego dnia .


  Marka/model samochodu:
  Kia ceed

 • AUTOR: DATA: 2018-03-26 14:43

  ogólnie
  ******

  czas naprawy
  ******

  ceny usług
  ******

  jakość usług
  ******


  Bardzo Polecam!!!
  Turbo Naprawione bardzo profesjonalnie. Widziałem cały proces naprawy bo czekałem na miejscu.
  Bardzo miłe Panie w biurze i nie zgodzę się z wcześniejszym komentarzem, jak ktoś napisał coś złego o nich! Ja widziałem wszystkich pracę i jestem pod wrażeniem!!!
  Konkretna i szybka akcja!

  Polecam Bardzo tę firmę!!!


  Marka/model samochodu:
  BMW X5

 • AUTOR: DATA: 2018-03-24 20:24

  ogólnie
  ******

  czas naprawy
  ******

  ceny usług
  ******

  jakość usług
  ******


  Negatywny

  Absolutnie nie polecam! Obsługa fatalna, próbują naciągać na dodatkowe niepotrzebne naprawy. Co najgorsze wykonali błędną diagnozę i nie naprawili tego co trzeba było. Auto musiało zostać oddane drugi raz do innego warsztatu przez co poniesiono podwójne koszty. Wyszczekana Pani pracująca na obsłudze powinna wylecieć.


  Odpowiedź warsztatu na komentarz:

  Szanowny Kliencie, bardzo nam przykro, że czujesz się rozczarowany i wystawiłeś taką opinię. Ciężko nam się do niej odnieść, ponieważ nie zostawiłeś żadnych wskazówek (marki samochodu, daty wykonania usługi, itp.), nie wiemy, o który przypadek chodzi.
  Z opisu wnioskujemy, że turbina była naprawiana na miejscu, u nas w warsztacie, który naprawia tylko i wyłącznie turbo. Nie wiemy skąd podejrzenie o naciąganie na inne usługi. Faktycznie, przy naprawie turbiny, często wskazane są inne czynności. Turbo raczej nie psuje się bez powodu. Zawsze zalecamy sprawdzenie kilku elementów, które mogły doprowadzić do awarii turbosprężarki. Warto się do tych wskazówek stosować, bo pozwoli to uniknąć ponownej awarii turbiny w krótkim czasie. W ten sposób można uniknąć podwójnych kosztów.
  Wszystkie nasze naprawy objęte są dwu letnią gwarancją. Wystarczyło do nas wrócić i dokonać gwarancyjnej naprawy.
  Bardzo starannie dobieramy pracowników i jesteśmy zadowoleni z ich poziomu obsługi Klienta.
  Bardzo prosimy o kontakt w celu wyjaśnienia sytuacji. Zależy nam na zadowoleniu naszych Klientów.

 • AUTOR: DATA: 2017-05-23 14:06

  ogólnie
  ******

  czas naprawy
  ******

  ceny usług
  ******

  jakość usług
  ******


  Na samy początku współpracy delikatnie się nie zrozumieliśmy, jednak sam właściciel szybko zareagował i podjął się nietypowej naprawy turbosprężarki. Usterkę usunięto szybko i bez powikłań. Auto odzyskało moc i przestało hałasować. Panowie mogli pokusić się o regenerację i wbicie mnie na koszta, jednak stwierdzili, że turbina jest jeszcze w dobrym stanie i problem leży w jej muszli i osprzęcie sterującym. Po wymianie wadliwych podzespołów, planowaniu i kilku innych magicznych zabiegach auto wreszcie odżyło. Reasumując polecam ten serwis, gdyż nie skazują każdego auta na kosztowną regenerację, wiedzą co robią i robią to dobrze.


  Marka/model samochodu:
  Passat B5 1.8t AWT

 • AUTOR: DATA: 2017-05-12 14:17

  ogólnie
  ******

  czas naprawy
  ******

  ceny usług
  ******

  jakość usług
  ******


  Bardzo Polecam!
  Jestem pod wrażeniem Profesjonalizmu tej Firmy!

  Widzę że jest kilka słabych opinii tego zakładu ale zapytałem ich dla czego tak piszą o nich niektórzy i Turbo Serwis udowodnili mi że to ich konkurencja ich obsmarowywuje bo mają za dobrą opinię w branży!
  Pokazali mi nawet IP komputera osób wpisujących innym firmom pozytywne komentarze ciągle :-)

  No cóż, widocznie taka już branża :-)
  Ja polecam Zdecydowanie!!!


  Marka/model samochodu:
  Audi A6

 • AUTOR: DATA: 2017-04-07 18:08

  ogólnie
  ******

  czas naprawy
  ******

  ceny usług
  ******

  jakość usług
  ******


  Negatywny

  W wakacje przyjechałem do turbo-serwisu po złej diagnozie wcześniejszego warsztatu, jakoby turbosprężarka była uszkodzona do tego stopnia, że potrzebuje regeneracji. Obsługa bardzo miła, nie mam zarzutu, udało mi się szybko dostać termin i ku mojemu zdziwieniu okazało się, że turbina nie wymaga regeneracji, co później potwierdziłem samemu. Został wymieniony komplet uszczelek od turbiny, tutaj minus dla mechanika, który na moje zapytanie jak auto się teraz zbiera, powiedział "nie wiem jak ciągnie benzyna, bo jeżdżę dieslami", co mechanikowi należącemu do "najlepiej wyspecjalizowanych kadr ekspertów w Europie" nie przystoi. Po paru dniach problem świstu powrócił, jednak skoro turbina jest w porządku, odpuściłem poszukiwań, ze względów finansowych. Jakiś czas później zrobiłem prosty test, psikamy na turbinę płynem do szyb, odpalamy i patrzymy czy nie przepuszcza powietrza, co się okazało na całej uszczelce kolektor-turbina jest nieszczelność, co też ma się nijak do informacji ze strony www "...który gwarantuje najwyższy poziom usługi." Oddałem auto na gwarancje aby wyeliminować nieszczelność, tutaj obyło się bez większych komplikacji, jednak po informacji, że mechanicy dokręcili wszystko i mogą wymienić uszczelki ale będzie to koszt 60zł zaniechałem dalszej współpracy. Mechanicy prawdopodobnie posmarowali starą uszczelkę klejem do tłumików, gdyż podczas jazdy czuć było zapach wypalania owego. Ponownie zaczynają się schody ponieważ auto momentami zaczynało mi się dławić, objaw jak by wypadał zapłon, albo łapało lewe powietrze, druga diagnoza była prawdziwa, gdyż gdy trząsłem filtrem powietrza (całą puszką oczywiście) silnik nagle się dławił, rozkręciwszy całość i złożywszy ponownie, problem zniknął, co ponownie godzi w "...najwyższy poziom usługi." oraz "kadry ekspertów w Europie." Ponadto, nieszczelność (kolektor-turbina)dalej występuje. Problem z jakim przyjechałem do serwisu pozostał, jednak ja stałem się szczuplejszy o 500 złotych. Serwis który potrafi wymienić regenerowaną turbinę a nie potrafi jej zdiagnozować oraz popełnia karygodne gafy, jakimi jest złe połączenia kolektor-turbina oraz nieszczelność dolotu (z winy nie dokręcenia elementów...). Ponadto serwis ten nie potrafi znaleźć usterki, a najlepszy specjalista w europie nie wie jak ciągnie turbina w benzynie, powinien raczej zasłużyć na miano wymieniacza, a nie profesjonalnego serwisu turbosprężarek. Reasumując, problem pozostał, ja straciłem 500 złotych i czas i nerwy, gdyż po "naprawie gwarancyjnej" (mechanik tylko dokręcił śruby) musiałem samemu robić poprawki po pozostawionej przez niego nieszczelności w układzie dolotowym.


  Marka/model samochodu:
  Passat B5 1.8t AWT

 • AUTOR: DATA: 2017-01-29 12:38

  ogólnie
  ******

  czas naprawy
  ******

  ceny usług
  ******

  jakość usług
  ******


  Negatywny

  Regenerację turbiny zleciłem w maju 2015 roku . Z uwagi na gwarancję jaką zapewniała ta Firma zleciłem demontaż / montaż i regenerację. Usługa została wykonana zapłaciłem 1000,- zł. W grudniu 2016 stwierdziłem brak mocy i dymienie. Ufając że udzielona pisemna gwarancja na 24 miesiące obejmuje to uszkodzenie zleciłem ponownie naprawę gwarancyjną. Szanowna firma przyjęła zlecenie gwarancyjne. Po kilku dniach otrzymałem informację że uszkodzenie nie jest objęte gwarancją i muszę zapłacić. Stwierdzono że zatkany został przewód smarowania, zarzucono mi że nie wymieniałem oleju i muszę zapłacić. Nie mając wyjścia zgodziłem się telefonicznie na wykonanie tej usługi. W dniu odbioru 19.12.2016 przedstawiłem faktury i zlecenia wymiany oleju w okresie jednego roku wymieniłem dwukrotnie olej silnikowy. Na pytanie czy skoro udokumentowałem wymiany oleju Szanowna firma zmieni stanowisko usłyszałem że nie wiedzą co było przyczyną uszkodzenia ale płacić muszę kolejne 800,- zł. Na prośbę wykonania jazdy próbnej otrzymałem informację że nie ma takiej możliwości. Wysłano Pana Mechanika który odpalił samochód i powiedział że jak Pan widzi działa. Pomijam już fakt że wsiadł do mojego pojazdu w brudnym ubraniu roboczym. Wydano mi kolejną kartę gwarancyjną i odebrałem samochód. Po przejechaniu 500 km stwierdziłem wycieki oleju z turbiny. Samochód pomocą drogową dostarczyłem ponownie do warsztatu. Pozostawiłem samochód na dwa tygodnie z prośbą o wykonanie naprawy. Pracownicy firmy nie stwierdzili uszkodzenia sprężarki i nie wyjaśnili co było przyczyną wycieku oleju z turbiny( cały spód pojazdu od turbiny aż do zderzaka tylnego). Nawet nie umyto wycieku oleju cały spód pojazdu w oleju Ponownie odebrałem pojazd, poinformowano mnie że wszystko zostało naprawione sprawdzone i wykonano jazdę próbną. Odjechałem pewny że tym razem wszystko będzie ok , odebrany samochód nie działał prawidłowo po podniesieniu pokrywy silnika stwierdziłem nie podłączono podciśnienia do turbiny przez co nie działała. Nie miałem już siły tam wracać.
  Nie polecam tej firmy żadnemu klientowi!!!
  Są bardzo mili jak płacisz kolejne 1000,- jak reklamujesz Panie z obsługi są aroganckie , niemiłe i obrażają klientów. Na ścianie wprawdzie wiszą informację że firma posiada ISO ale wiszą tam chyba po to żeby muchy miały na czym lądować. Wpisy na forach robią sobie chyba sami.
  Nigdy więcej tam nie pojadę i odradzam wszystkim którzy mają zamiar. Mówią że są fachowcami od naprawy turbin a nie potrafią podłączyć przewodu podciśnienia wydali mi pojazd bez sterowania turbiną ( jazda próbna pewnie była do najbliższego sklepu po śniadanie Pana mechanika w brudnym ubraniu)
  Dziadostwo i tyle.


  Marka/model samochodu:
  Renault Scenic

  Odpowiedź warsztatu na komentarz:

  Szanowny Panie

  Po przeanalizowaniu Pańskiego wpisu i sprawdzeniu historii usługi, możemy jasno wyjaśnić zaistniałą sytuację.
  Zlecił Pan wymianę i regenerację turbosprężarki w swoim samochodzie w maju 2015 roku. Półtora roku później stwierdził Pan spadek mocy i dymienie. Przyjęliśmy zgłoszenie gwarancyjne, ale po sprawdzeniu stwierdziliśmy niedrożność przewodu olejowego. Mówiąc kolokwialnie, olej smażył się w przewodzie, nie dostarczając smarowania do turbiny. Na to wpływu nie mieliśmy. Niezbędne było w Pańskim samochodzie wymiana oleju, filtrów, czyszczenie silnika, ponowna regeneracja turbiny oraz jej montaż. Koszt regeneracji wzięliśmy na siebie (w ramach gwarancji, choć teoretycznie turbosprężarka jej nie podlegała).
  Co do wycieku oleju, które Pan stwierdził po 500 km, przyjęliśmy zgłoszenie i po diagnostyce stwierdziliśmy duże zużycie uszczelniacza zaworów, na co otrzymał Pan pisemne potwierdzenie. Zaleciliśmy zdjęcie głowicy do dalszej diagnostyki. Turbosprężarka była sprawna, a wykazana awaria nie miała z nią nic wspólnego. Samochód był gotowy do odbioru po 3 dniach, ale Pan był na urlopie i odebrał go Pan dopiero po 2 tygodniach.
  Wymieniamy kilkanaście turbosprężarek tygodniowo na miejscu i zwroty gwarancyjne zdarzają się niezwykle rzadko. Wszystkie naprawy gwarancyjne wykonujemy sumiennie i starannie. Wszystkie samochody dokładnie sprawdzamy przed oddaniem Klientowi, czy wszystko jest poprawnie podłączone, czy wszystko jest na swoim miejscu. Nie możliwością jest, że nie podłączyliśmy podciśnienia do turbiny.
  Jesteśmy fachowcami w dziedzinie regeneracji turbosprężarek z 17 letnim doświadczeniem, posiadamy nowoczesny park maszyn. Mamy tysiące zadowolonych klientów, którzy zapewniają nam dobrą renomę na forach. Nasi mechanicy nie jeżdżą w celach prywatnych samochodami klientów (bardzo nieuzasadniony, bezpodstawny i krzywdzący zarzut). Stosujemy folię ochronną na siedzenia samochodów, a nasze Panie z biura wszyscy klienci chwalą i lubią.
  Wydaje nam się, że cała sytuacja wynika z niezrozumienia przez Pana usterki w aucie.
  Reasumując:
  -zregenerowaliśmy i wymieniliśmy turbo w Pańskim aucie – działało 1,5 roku (po tym czasie wrócił Pan nie w wyniku złej regeneracji, tylko braku smarowania-nie mieliśmy na to wpływu)
  -w ramach gwarancji (choć teoretycznie uszkodzenie nie podlegało gwarancji), ponownie zregenerowaliśmy turbosprężarkę. Pan poniósł koszty wymiany oleju, filtrów i czyszczenia silnika
  -zdiagnozowaliśmy nieszczelność uszczelnienia zaworów (stąd wyciek oleju) i zaleciliśmy diagnostykę głowicy. Turbosprężarka była sprawna.

  Mamy nadzieję, że wyjaśniliśmy okoliczności. Jeżeli ma Pan jakieś wątpliwości, prosimy o kontakt. Liczymy, że jeszcze kiedyś skorzysta Pan z naszych usług i przekona się Pan, że naprawdę znamy się na rzeczy.

 • AUTOR: DATA: 2016-10-12 08:30

  ogólnie
  ******

  czas naprawy
  ******

  ceny usług
  ******

  jakość usług
  ******


  Warsztat jest najwyższych lotów jeżeli chodzi o wiedzę i doświadczenie. Auto borykało się 2 lata z problemem mocy. Panowie odnaleźli nietuzinkowy błąd, którym była podmiana miejsc wtrysków (kto by się spodziewał). Auto było na kilku diagnozach w innych warsztatach i były już różne teorie. Poza tym poprosiłem o kontrole łańcucha rozrządu i okazało się, że był niewiele przestawiony.

  Warsztat godny POLECENIA, PROFESJONALIZM, PRZYSTĘPNE CENY I WIEDZA PRZEZ DUŻE W!!!


  Marka/model samochodu:
  RENAULT LAGUNA 2.0 DCI

 • AUTOR: DATA: 2016-09-19 18:48

  ogólnie
  ******

  czas naprawy
  ******

  ceny usług
  ******

  jakość usług
  ******


  Negatywny - Komentarz unieważniony: 2017-07-16 20:34

  Odradzam regeneracje w tym serwisie ,w aucie miałem wgnieciony próg na długości 15cm, mechanik nie ma pojęcia gdzie się podkłada łapę od podnośnika, po zdjęciu osłony silnika od spodu leżały dwie śruby, mechanik chyba tak się spieszył ze nie zdążył ich wkręcić.Panie z recepcji tak naprawdę nie mają pojęcia o mechanice, opłatę za turbinę traktują jak zakupy w markecie.


  Marka/model samochodu:
  Seat

  Odpowiedź warsztatu na komentarz:

  Witam serdecznie.
  Bardzo nas dziwi ten wpis, ponieważ w lipcu, sierpniu i wrześniu nie robiliśmy żadnego Seata. W naszym warsztacie mamy podnośnik najazdowy (co z resztą widać na zdjęciach) i żadnej łapy, nigdzie nikt nie podkładał.
  Jeżeli chodzi o Panie z biura, to nie tylko są ładne i miłe, ale też dobrze znają się na regeneracjach, o czym wie każdy, kto u nas był.
  Czekamy na odpowiedź, w celu wyjaśnienia sprawy

 • AUTOR: DATA: 2016-05-11 15:52

  ogólnie
  ******

  czas naprawy
  ******

  ceny usług
  ******

  jakość usług
  ******


  Super Zakład! Super Sprzęt! Super Ekipa i Fachowcy!

  Wtryski i turbo śmiga Super!!!
  Polecam w 100%

  Dzięki Panowie z Turbo Serwis z Klimasa 4!!!
  Krzychu z serwisu BMW


  Marka/model samochodu:
  BMW

 • AUTOR: DATA: 2016-04-24 21:37

  ogólnie
  ******

  czas naprawy
  ******

  ceny usług
  ******

  jakość usług
  ******


  Po ostatnim ich zaangażowaniu w naprawę moich wtrysków, które naprawiałem w trzech firmach obiecałem sobie i im że wszystkim będę głosił o ich profesjonaliźmie!!!

  W pełni zasługują na pochwały bo bardzo się starają.

  W innych warsztatach knocili robotę
  a Turbo Serwis z Klimasa 4 zrobili to w moment i auto jeździ jak nowe!!!

  Bardzo dziękuję całemu Turbo Serwis i naprawdę dobrym fachowcom z tej firmy!!!


  Marka/model samochodu:
  Audi A6 2.0

 • AUTOR: DATA: 2016-02-13 20:11

  ogólnie
  ******

  czas naprawy
  ******

  ceny usług
  ******

  jakość usług
  ******


  Bardzo polecam, ceny wtrysków mają chyba najniższe na dolnym śląsku, za sprawdzenie chcieli tylko 25 zł a jak zdecydowałem się na naprawę to już tego nie liczyli, w innych firmach za sprawdzenie biorą od 50 zł do 100 zł


  Marka/model samochodu:
  VW Polo

 • AUTOR: DATA: 2016-01-29 17:09

  ogólnie
  ******

  czas naprawy
  ******

  ceny usług
  ******

  jakość usług
  ******


  Zdecydowanie polecam! Zostałem obsłużony bardzo profesjonalnie, a naprawa została wykonana bardzo szybko :D Od tego czasu turbiny chodzą bez zarzutu, mimo przejechanych od czasu naprawy bardzo wielu kilometrów :)


  Marka/model samochodu:
  Ford Focus

 • AUTOR: DATA: 2015-01-08 09:49

  ogólnie
  ******

  czas naprawy
  ******

  ceny usług
  ******

  jakość usług
  ******


  Regenerowałem wtryski w turboserwisie, naprawa trwała około 2 dni - tyle samochód tam stał. Cena - do wytrzymania, adekwatna do jakości naprawy. Ogólnie jestem bardzo zadowolony, że w końcu udało się naprawić pojawiające się problemy z samochodem. Warsztat zdecydowanie polecam.


 • AUTOR: DATA: 2014-11-16 18:13

  ogólnie
  ******

  czas naprawy
  ******

  ceny usług
  ******

  jakość usług
  ******


  Neutralny

  W serwisie osobiście nie byłem bo zleciłem to warsztatowi , oni demontowali - zakładali , robili całą obsługę . Zapłaciłem i myślałem że mam już spokój a tu po zrobieniu 180 km jazdy po mieście rozsypała się więc znowu do warsztatu , tym razem zrobiłem 2500 km i rozsypała się ale czemu jak byłem w trasie 160 km od Wrocławia , szlag już mnie chciał trafić może ja mam jakiegoś pecha . Znowu do warsztatu , jedyny pozytyw tego że robione jest wszystko na gwarancji ale ile można tak jeździć strach wyjechać gdzieś dalej :) . A może warsztat robi coś nie dokładnie chociaż do tej pory byłem z nich zadowolony . Ale skoro większość jest zadowolona ( na razie beze mnie ) to nie mogę wydać złej opini więc może w tej sytuacji będę neutralny.


  Marka/model samochodu:
  PEUGEOT 407

 • AUTOR: DATA: 2014-01-10 10:50

  ogólnie
  ******

  czas naprawy
  ******

  ceny usług
  ******

  jakość usług
  ******


  Turbo Serwis na Klimasa zrobiłam turbinę, oczywiście jak to kobieta nie miałam pojęcia co i jak, ale miłe dziewczyny w biurze i mechanicy konkretnie wszystko mi wytłumaczyli co i jak. Termin realizacji szybki i gwarancja długa. Już cieszę się sprawną turbiną ponad 9 m-cy. Naprawdę mogę ich polecić


  Marka/model samochodu:
  BMW X5

 • AUTOR: DATA: 2013-12-22 14:57

  ogólnie
  ******

  czas naprawy
  ******

  ceny usług
  ******

  jakość usług
  ******


  Bardzo dobre doradztwo, miłe panie w biurze, darmowa kawka, mechanicy naprawdę mają sporą wiedzę i o co ich się nie spytałem to zawsze (pomimo mojego młodego wieku) mi wszystko wytłumaczył i doradził. Polecam zdecydowanie! TurboSerwis Górą!!!


  Marka/model samochodu:
  Mondeo

 • AUTOR: DATA: 2013-12-03 01:30

  ogólnie
  ******

  czas naprawy
  ******

  ceny usług
  ******

  jakość usług
  ******


  -

  Bardzo szybka diagnoza, a co najważniejsze - za darmo.
  W dzisiejszych czasach to się na prawdę ceni!

  Jeżeli w przyszłości pojawi się problem z turbiną to na pewno tam wrócę.


  Marka/model samochodu:
  VW Passat B5, 1,9 TDI, 130 KM

 • AUTOR: DATA: 2013-09-24 23:34

  ogólnie
  ******

  czas naprawy
  ******

  ceny usług
  ******

  jakość usług
  ******


  Regeneracja przebiegła sprawnie, w wyznaczonym terminie, "pacjent" nie wracał na warsztat, więc polecam. Dobry stosunek jakości do ceny, co oznacza niestety, że najtaniej u nich nie jest. Tyle, że w tej branży tanio prawie nigdy nie znaczy dobrze, więc działa to na ich korzyść. Turbo serwis na Klimasa wymiata konkurencję pod wieloma względami, jedną z zalet jest profesjonalna obsługa i naprawdę przyzwoita atmosfera.


  Marka/model samochodu:
  ford focus

 • AUTOR: DATA: 2013-09-18 16:11

  ogólnie
  ******

  czas naprawy
  ******

  ceny usług
  ******

  jakość usług
  ******


  Mało osób piszę o firmie w necie o tym że jest super.
  Przeważnie jak ktoś da d..y to się o nim smaruje na maxa.

  Ja ich z ręką na sercu polecam bo bardzo mi pomogli w Seacie żony

  Oni mają inne podejście do klienta. Tam pracują normalni ludzie i traktują ludzi po ludzku.

  W innej firmie zlewali moją żonę i traktowali jak typową "babe"
  a w Turbo Serwis pomogli jej, wytłumaczyli i nawet ją z dzieckiem podwieźli do domu, jak ja byłem za granicą w pracy

  Mam do nich wielki szacunek

  Bardzo Polecam i jeszcze raz dziękuję!!!


  Marka/model samochodu:
  Seat Leon

 • AUTOR: DATA: 2013-09-14 23:28

  ogólnie
  ******

  czas naprawy
  ******

  ceny usług
  ******

  jakość usług
  ******


  Polecam! Trzy miesiące temu oddałem turbo do regeneracji, ze wzgl na cenę i lokalizację do turbo serwis na Klimasa. Trochę się wystraszyłem czytając jakieś opinie sprzed paru lat, ale naprawdę się nie zawiodłem. Robota wykonana sprawnie, precyzyjnie, takim fachowcom mogę powierzać samochód codziennie.


  Marka/model samochodu:
  vw golf V 1.9 tdi

 • AUTOR: DATA: 2013-09-13 16:05

  ogólnie
  ******

  czas naprawy
  ******

  ceny usług
  ******

  jakość usług
  ******


  W jednym zdaniu:
  Profesjonalizm i rzetelność + naprawdę potężna wiedza

  Naprawdę dbają o to żeby ich firma była liderem w tej branży


  Marka/model samochodu:
  BMW X5

 • AUTOR: DATA: 2013-05-13 12:33

  ogólnie
  ******

  czas naprawy
  ******

  ceny usług
  ******

  jakość usług
  ******


  Usługi na najwyższym poziomie

  Wszystkie busy u nich robię - turbiny i wtryski
  i zawsze byłem zadowolony

  To takie kozaki motoryzacyjne...
  wiedzę mają olbrzymią

  Pomogli mi rozwiązać wiele innych problemów z moimi autami
  z którymi inne warsztaty nie mieli pojęcia

  Polecam Turbo Serwis z Wrocławia

  Jacek
  Bus-trans


  Zalety:
  Pewność przede wszystkim, że auto przejedzie wiele tysięcy kilometrów bezawaryjnie


  Wady:
  Pani Gosia nie chce się ze mną umówić na kawę ;-)


  Marka/model samochodu:
  BUSY

 • AUTOR: DATA: 2013-04-30 20:46

  ogólnie
  ******

  czas naprawy
  ******

  ceny usług
  ******

  jakość usług
  ******


  Szybko, sprawnie, w rozsądnej cenie, polecam!!!


  Marka/model samochodu:
  Ford Mondeo

 • AUTOR: DATA: 2013-04-24 18:38

  ogólnie
  ******

  czas naprawy
  ******

  ceny usług
  ******

  jakość usług
  ******


  Jestem właścicielem kilku serwisów samochodowych od 16 lat
  Współpracuję z Turbo Serwis z Klimasa 4 Wrocław od ok. 7 lat

  Jak przyjechałem dawno temu
  do Turbo Serwis z Klimasa 4 we Wrocławiu

  naprawiam bardzo dużo turbosprężarek
  handluje turbinami w Niemczech – Niemcy od razu dają sprawę do sądu, więc musi być super towar

  TURBO SERWIS z Wrocławia jest to firma
  -która ma chyba największy magazyn z nowymi częściami
  do wszystkich turbin

  -mają najnowsze maszyny, do tego certyfikaty tych maszyn
  -jeżdżą ciągle na szkolenia i cały czas się uczą żeby być najlepszym

  Mają w ogrom klientów za granicą i robią naprawdę duże ilości turbin
  A to oznacza że muszą dobrze naprawiać i solidnie!

  Zrobiłem u nich kilkaset turbin
  i dzięki nim, mam spokój że moi klienci nie będą wracać do mnie na reklamacje

  Wtryskiwacze które u nich naprawiałem
  też są idealnie i precyzyjnie naprawiane

  Bo chłopaki naprawdę się starają

  Tam jest dwóch właścicieli i każdy z nich
  Stawia bezwzględnie na jakość napraw
  Bo też nie lubią reklamacji

  Czasem Mają klientów którzy się w ogóle nie znają.
  Rozwali takiemu coś turbinę i taki robi aferę

  A później pisze głupoty na forach i się podnieca
  A każdy słucha mądrali i tylko kopiuje wpisy

  Wkurza mnie takie coś, jak ktoś się wymądrza, oczernia uczciwych ludzi
  A nie ma pojęcia o sprawie i o awarii

  najczęściej awaria turbiny jest z winy klienta
  bo mechanik nie umie jej dokładnie zamontować

  Ja Zarabiam dzięki nim duże pieniądze
  I z ręką na sercu ich polecam swoim znajomym i bliskim

  Dla tego proszę kochani forumowicze!!!
  jeśli macie coś ciekawego do napisania na forum
  to proszę sprawdźcie czy macie rację!!!

  bo przez bezpodstawne wpisy
  Uczciwi ludzie zostają oczerniani
  a ktoś kto potrzebuje naprawić turbosprężarkę może trafić do nieodpowiedniej firmy
  zamiast do takiej z której będzie zadowolony…

  Ja ich bardzo polecam !!!


  Zalety:
  -Super maszyny,
  -są bardzo dokładni,
  -panie w biurze są przesympatyczne,
  -Bardzo wyszkoleni w tym co robią - nawet serwisy do nich dzwonią i pytają o rady
  - Bardzo im zależy na dobrej opinii i bardzo pracują nad tym


  Wady:
  - czasem muszę czekać 2 dni aż mi zrobią turbinę


 • AUTOR: DATA: 2012-12-02 17:38

  ogólnie
  ******

  czas naprawy
  ******

  ceny usług
  ******

  jakość usług
  ******


  Negatywny

  tez robilem tam turbine, ktora sie szybko rozwalila i nie chcieli uznac reklamacji, a to pisemko, ktore daja po regeneracji zwane gwarancja jest bezprawne i moga je sobie w buty wsadzic. **treść usunięta przez moderatora**Ogolnie rzecz biorac pozornie poprawna obsluga jest do momentu zaplaty, potem zapomnij o reklamacji i jakichkolwiek roszczeniach.NIE ZARTUJE!!! sam bylem w szoku!!!
  **treść usunięta przez moderatora**
  Jak NAJDALEJ od tej firmy, jesli chcecie miec spokojne nerwy i dobrze zregenerowana turbine!!!


 • AUTOR: DATA: 2012-07-22 15:10

  ogólnie
  ******

  czas naprawy
  ******

  ceny usług
  ******

  jakość usług
  ******


  Negatywny

  Jakiś czas temu robiłem u nich turbosprężarkę we fiacie. Niestety zaraz po wyjechaniu od nich, miałem pewne zastrzeżenia do regenerowanej turbiny więc postanowiłem zareklamować ją. Oczywiście przyjęto turbinę do reklamacji a następnie stwierdzili, że wszystko jest porządku a ja ją sam uszkodziłem w ciągu ok. tygodnia. Skasowali mnie dodatkowo za jej demontaż. Auto odebrałem na holu, gdyż o płatnym demontażu i montażu nie było wcześniej mowy. Pomijając fakt, że pracowniczka „Turbo serwis” podobno obowiązkowo informuje o tym klientów. **treść usunięta przez moderatora**


DODAJ OPINIĘ

- możliwość płatności kartą

Godziny otwarcia:  
Poniedziałek od 06:00 do 17:00
Wtorek od 06:00 do 17:00
Środa od 06:00 do 17:00
Czwartek od 06:00 do 17:00
Piątek od 06:00 do 17:00
Sobota od 06:00 do 12:00

 Jesteśmy jednym z liczących się na rynku europejskim, niezależnych dystrybutorów turbosprężarek dla silników oraz układów wtryskowych dla silników wysokoprężnych. Od roku 2001 zajmujemy się tylko tym.

 

Zapewniamy także kompleksową naprawę wtrysków m.in. Common Rail BOSCH i DELPHI

 

Naszymi atutami są nowoczesny park maszynowy do regeneracji turbosprężarek

i układów wtryskowych oraz wykwalifikowany personel, na którego pomoc zawsze można liczyć.Silnik

 

Wyróżniają nas restrykcyjne procedury i techniki naprawcze.

 

Oferujemy produkty o najwyższej jakości, uznanych światowych marek.

 

Jako nieliczni w branży możemy pochwalić się certyfikatem Systemu Zarządzania Jakością zgodnie z PN-EN ISO 9001:2009

Podobne warsztaty

 • W tym warsztacie otrzymasz gwarancję na wykonaną usługę. Finco s.c.

  Wrocław   »   Fabryczna 10 Hala C9   »   Fabryczna

    Zapraszamy na naszą stronę Firma zajmuje się naprawą aut osobowych, dostawczych oraz ciężarowych do 4,5 tony. Wykonujemy serwisy bieżące oraz naprawy powypadkowe. Remontujemy silniki, głowice, zawieszenia, tłumiki....

 • W tym warsztacie otrzymasz gwarancję na wykonaną usługę. Auto plus garage

  Wrocław   »   Al. Wiśniowa 81   »   Krzyki

  Dysponujemy urządzeniami najnowszej generacji: np. Hunter PA100 do pomiarów i regulacji geometrii kół, Texa najnowsza stacja do napełniania klimatyzacji, nowe urządzenia do zmiany opon, oleje firmy Miller's i Lotos-na miescu. Akceptujemy zapłatę...

 • W tym warsztacie otrzymasz gwarancję na wykonaną usługę. MJM partner

  Wrocław   »   Paprotna 8   »   Psie Pole

  Likwidacja szkód komunikacyjnych, naprawy bezgotówkowe, naprawy blacharsko lakiernicze -  MECHANIKA POJAZDOWA - AUTOLAWETA - SERWIS KLIMATYZACJI - WULKANIZACJA - AUTA ZASTĘPCZE USŁUGA DOOR TO DOOR   OGÓLNIE WSZYSTKO CO JEST...

 • W tym warsztacie otrzymasz gwarancję na wykonaną usługę. BatMan Premium Service

  Wrocław   »   Swojczycka 150   »   Psie Pole

   To co wyróżnia nas na tle innych warsztatów, to z pewnoscia wysoki standard usług, szybka diagnoza i rozwiązanie problemu. Mechanika to nasza pasja. Specializujemy sie w wszelkich naprawach marki Porsche. Ale z takim samym zaangażowaniem...

 • W tym warsztacie otrzymasz gwarancję na wykonaną usługę. JapanTech

  Wrocław   »   Karkonoska 39   »   Krzyki

  Najchętniej polecany serwis pogwarancyjny ZAPRASZAMY Pełen zakres usług mechanicznych: przeglądy okresowe wymiany eksploatacyjne naprawy główne silników i skrzyń biegów profesjonalny serwis zawieszenia i układów...

 • W tym warsztacie otrzymasz gwarancję na wykonaną usługę. Cito

  Wrocław   »   ul. Na Ostatnim Groszu 112 - Teren Wytwórni pomp hydraulicznych - na końcu terenu.   »   Fabryczna

  OPINIE: 30+ ******

    Firma CITO została założona w 2000r. Świadczymy usługi w ściśle określonym zakresie : - Montaż, serwis samochodowych instalacji gazowych. - Elektromechanika, diagnostyka pojazdowa. - Diagnostyka, serwis samochodowych systemów...

 • W tym warsztacie otrzymasz gwarancję na wykonaną usługę. CAROS-SERVICE

  Wrocław   »   Warsztatowa 11   »   Krzyki

  65 lat doświadczenia w naprawie pojazdów. Caros–Service, to pierwszy niezależny serwis samochodowy we Wrocławiu specjalizujący się w kompleksowej obsłudze i naprawie samochodów marek Ford, Kia, Hyundai, Mazda i Škoda na poziomie porównywalnym...

 • W tym warsztacie otrzymasz gwarancję na wykonaną usługę. Bosch Service Firma Auto Franpol

  Wrocław   »   Kościuszki 124a   »   Krzyki

  UWAGA: serwisujemy auta od 2010 roku.                    Posiadamy wieloletnie doświadczenie w kompleksowej naprawie i obsłudze samochodów osobowych i...

 • Pierwszy profesjonalny warsztat połączony z kawiarnią! Pełna mechanika wszystkich marek. Akredytacja Centrum Hamulcowego Ate. Oleje Millers. Naprawy przeprowadzane są według procedur i wytycznych producentów z wykorzystaniem profesjonalnych i...

 • Specjalizujemy się w mechanice aut marki Mercedes. Auta tej marki są nasza pasją i od wielu lat zajmujemy się naprawami aut spod znaku gwiazdy. Niewiele jest rzeczy, które potrafią nas zaskoczyć w Mercedesie. Nasze usługi świadczymy w oparciu o...