Speed Car Wrocław ul. Obornicka

Obornicka 66 (na Shell), Psie Pole, 51-114 Wrocław

****** 4.8 (13 opinii)

Speed Car Wrocław ul. Obornicka

O warsztacie

Obornicka 66 (na Shell), Psie Pole, 51-114, Wrocław

Poniedziałek od 07:00 do 21:00
Wtorek od 07:00 do 21:00
Środa od 07:00 do 21:00
Czwartek od 07:00 do 21:00
Piątek od 07:00 do 21:00
Sobota od 08:00 do 18:00

Gotówka, Karta płatnicza

* dzwoniąc pod wskazany numer warsztatu, Twój numer telefonu automatycznie zapisuje się w bazie danych portalu DobryMechanik.pl. Szczegółowe zasady przetwarzania Twojego numeru telefonu opisaliśmy w Polityce prywatności.

 

Speed Car od ponad 19 lat dba o bezpieczeństwo, komfort i sprawną obsługę kierowców. Od momentu uruchomienia naszej pierwszej stacji kontroli pojazdów w Lublinie w 2000 roku, stale podnosimy sobie jakościową poprzeczkę. Dziś tworzymy jedną z największych sieci stacji w Polsce.

Speed Car to: - 85 stacji kontroli pojazdów - ponad 200 stacji zrzeszonych w programie Speed Car Flota

Teraz na naszych stacjach mozesz także sprawdzić cenę na ubezpieczenie swojego pojazdu czy majątku. Zupełnie niezobowiązująco.

Jakość gwarantowana znakiem Speed Car jest doskonale znana kierowcom z wielu rejonów naszego kraju. W większych i mniejszych miejscowościach nasze logo jest synonimem pełnego profesjonalizmu, najwyższej klasy sprzętu i najlepszej obsługi. Większość naszych stacji jest otwarta w dogodnych dla Was godzinach pon-pt. 7-21 i 8-20 w sobotę, niektóre ze stacji są czynne także w niedzielę. W oczekiwaniu na przegląd możecie skorzystać z bezpłatnego Wi-Fi a po przeglądzie zapłacić kartą płatniczą. To wszystko dla Waszej wygody. Polskie prawo nakazuje, aby każdy pojazd mechaniczny przechodził okresowe badanie techniczne. Cena za tę usługę wszędzie jest taka sama, dlatego Speed Car chce się wyróżniać stałym podnoszeniem standardów. Dysponujemy najnowocześniejszym sprzętem diagnostycznym dla wszystkich rodzajów pojazdów (również specjalistycznych i 4x4). Dla wygody naszych Klientów oferujemy także pełną diagnostykę układu jezdnego i hamulcowego mające bezpośredni wpływ na jakość i bezpieczeństwo prowadzenia pojazdu. Każdy z użytkowników dróg może odwiedzić naszą stację, aby sprawdzić stan swojego pojazdu również poza terminami przewidzianymi na przegląd okresowy. Robimy to dlatego, abyś miał pewność, że jeździsz sprawnym autem. Dbamy o to, aby każdy odwiedzający nas kierowca rzetelnie poznał stan swojego auta, nasi fachowcy precyzyjnie określą stopień zużycia poszczególnych podzespołów, poinformują w jakim terminie i co konkretnie powinno zostać naprawione oraz podpowiedzą, gdzie daną usterkę można sprawnie i tanio usunąć. Czujemy się zobowiązani do wpływania na poziom bezpieczeństwa na polskich drogach. Sieć Speed Car wyróżnia podejście do Klienta. Każdy kierowca, który wykonuje w jednej z naszych stacji przegląd techniczny pojazdu, otrzymuje atrakcyjny upominek do wyboru. W ten sposób pokazujemy nasze zaangażowanie w tworzenie trwałych relacji z Klientami. Zapewniamy spokój dbając o to, aby każdy z odwiedzających nas kierowców został odpowiednio wcześniej poinformowany o zbliżającym się terminie przeglądu. Wiemy, jak łatwo jest o tym zapomnieć i narazić się na przykre konsekwencje. Nasz dział telemarketingu na kilka dni przez zbliżającym się terminem przeglądu przypomni każdemu naszemu klientowi o tym fakcie. Speed Car jest polską firmą, która ma ambicję stania się jednym z symboli nowoczesnej i odpowiedzialnej diagnostyki i kontroli pojazdów. Nasze zasady są niezmienne a jakość priorytetowa. Zapraszamy do przekonania się o tym osobiście.

 

Więcej

Opinie (13)

Dodaj opinię
4.8 ******
Ocena wystawiona na podstawie 13 opinii.

Ogólne

******

Czas naprawy

******

Ceny usług

******

Jakość usług

******
 • z
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Miła, kompetentna i rzeczowa obsługa. Pan pomógł i wyjaśnił problemy. Życzliwość jego nieoceniona, szczególnie w obecnym, wyjątkowo trudnym i stresującym dla wszystkich czasie. Duża dbałość o właściwe zabezpieczenie antywirusowe i ... sympatyczne zaskoczenie - upominek drobny na zakończenie.
  Byłam pierwszy raz, trafiłam przez przypadek w nowym miejscu zamieszkania ale pewnie tu wrócę i polecam innym.


 • J
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Jestem bardzo zadowolona z przebiegu przeglądu technicznego auta. Przegląd techniczny przeprowadził Pan Robert- przesympatyczny, przemiły, żartobliwy, pomocny człowiek. Pan Robert wymienił mi w ramach przeglądu (bez dodatkowej opłaty) żarówkę oświetlającą tablicę rejestracyjną, poświęcił swój czas, ustawiając światła mijania- a w moim Nissanie, nie jest to taka prosta sprawa. Podkreślam te drobiazgi, ale byłam raz na przeglądzie technicznym w innej stacji diagnostycznej, gdzie zostałam zjechana od góry do dołu (znów ze względu na ustawienie świateł mijania), gdzie za ustawienie diagnosta wziął dodatkowe pieniądze, a oprócz tego zdążył zgubić mi korek do spryskiwaczy.
  Wracając do stacji diagnostycznej Speedcar, na koniec mogłam wybrać gadżet:) Szczerze polecam:)


  Nissan Micra

 • A
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Negatywny

  To co się dzisiaj wydarzyło podczas rutynowego przeglądu mojego samochodu przechodzi ludzkie pojecie.Na dzień dobry starszy Pan z obsługi stacji zbluzgał mnie za to że stanąłem sanochodem tak blisko stacji (przepraszam nie zauważyłem miejsc parkingowych dla klientów ale to nie jest powód żeby w taki sposób potraktować klienta).Już miałem odjechać ale nie miałem czasu i możliwości skorzystania z innej stacji diagnostycznej.Wtedy rozpoczął się przegląd mojego samochodu Octavia 1.9 TDI 2006 r. Na dzień dobry starszy Pan zaczął kilkukrotnie przegazowywac do oporu mój samochód ze aż się cały trząsł...no i pierwszy zarzut...biedny diesel zostawił niewielka plamę z sadzy na kostce brukowej...Pan mówi ze jest to nie do przyjęcia. Dodam ze samochodem jeździ moja zona tylko po mieście i kręci go maksymalnie do 2000 obrotów/min. wiec nie dziwne że przy 6000 tys. auto przedmuchało trochę nagarów.Ale Pan twierdzi że do wymiany wtryski i uwaga on twierdzi że przerabiany i spawany jest układ wydechowy ( na życzenie mogę dosłać dla porównania zdjęcie oryginalnego wydechu i mojego).Do tego dostałem wykład na temat tego że nie powinienem jeździć dieslem i powinienem go jak najszybciej sprzedać i kupić auto na benzynę...Pan pokazuje mi swojego cadillaca strucla na podjeździe i mówi ze on tak zrobił bo diesle nie powinny poruszać się po drogach i że Pan prezydent do tego doprowadzi :D wtedy już nie wiedziałem co mam powiedzieć. Gwoździem do trumny była spalona żarówka oświetlająca rejestrację.Auto po PONAD PÓŁTORAGODZINNYM przeglądzie i sprawdzeniu kilkunastu jak nie kilkudziesięciu parametrów... bez zarzutów. Pan mówi że nie podbije mi przeglądu...ewentualnie mogę pojechać na autostradę i go "przedmuchać"...dodam ze przez to że nasłuchałem się przez 1,5 godziny [wymoderowano] zastały mnie godziny szczytu i juz dawno powinienem odebrać dzieci z przedszkola dlatego nie byłem w stanie wykonać nakazu Pana od przeglądu( przez ostatnie kilkanaście lat jak mam samochód przeglądy trwały maksymalnie 30 min a często 15 min) Summa summarum musiałem wybłagać Pana i przysiądz mu ze naprawie po przyjeździe ze świat ,usterki. Diagnosta z wielką łaską pozwolił mi odjechać .Nigdy nikt tak paskudnie mnie nie potraktował...będę omijał ten punkt szerokim łukiem ...ZDECYDOWANIE ODRADZAM


  Odpowiedź warsztatu na komentarz:

  Witam
  Ile trzeba mieć w sobie nienawiści by napisać tyle kłamstw. Zapomniał Pan że na SKP jest
  monitoring zapisujący przebieg badania z czterech kamer. Zapraszam do obejrzenia.

  1. Badanie rozpoczęło się o 14:58 kiedy wjechałem na linię diagnostyczną
  2. Badanie zakończyło się o 15:37 kiedy przyjąłem opłatę z karty i wyjechałem z SKP
  3. Badanie trwało 42 minuty dłużej niż zwykle z następujących powodów:
  - musiałem rozgrzać silnik pojazdu do 80st.C by, przeprowadzić badanie zadymienia spalin
  polegające na, minimum trzykrotnym doprowadzeniu silnika do najwyższych obrotów (do
  odcięcia), zgodnie z procedurą OBT
  - starałem się wytłumaczyć Panu jak zgodnie z moją wiedzą należy postąpić by usunąć
  przyczynę szkodliwego działania na środowisko. Robiłem to wielokrotnie używając różnych
  argumentów, żadne nie trafiały, za to miał Pan o czym pisać (Prezydent, cadillac, wtryski,
  wydech, itd.) tylko szkoda że kłamstwa.
  - ustawiłem światła przednich reflektorów, choć nie powinienem (nie wolno w trakcie OBT)
  4. Zapomniał Pan dodać że, tylne światła pozycyjne były uszkodzone w ten sposób że,
  świeciły silnym natężeniem 21W (jak stop lub p/mgielne) zamiast 5W. Jak to jest uciążliwe
  dla jadących za pojazdem po zmroku próbowałem wytłumaczyć. Nie wspomniał Pan nic o
  hamulcu ręcznym.
  5. Osoby, które mnie znają wiedzą że nie używam słów wulgarnych, natomiast staram się
  klientów traktować tak, jak ja sam chciał bym być potraktowany. Na monitoringu widać jak
  wskazuję Panu miejsce postojowe, nic nie wskazuje na „bluzganie”.
  6. Nie jestem wrogiem starych samochodów(sprzedałem auto 20-to, kupiłem 15-to letnie),
  jestem wrogiem niesprawnych samochodów zwłaszcza zatruwających środowisko i
  zagrażających bezpieczeństwu w ruchu drogowym. Nie jestem od stawiania pieczątek, lecz
  oceny, czy pojazd może być dopuszczony do poruszania się po drogach publicznych.
  Jerzy Białes UDS

  Skoda Octavia

 • D
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Negatywny

  W dniu wczorajszym byłam na stacji na Obornickiej we Wrocławiu w celu przeglądu samochodu, od lat korzystałam z usług tej Firmy. Ale czar prysł. był tam pracownik, który był [wymoderowano] z powodu braku części naklejki znamionowej auta, która się odkleiła (część odklejona była fizycznie do okazania). Owszem tak było, ale tego pana o nazwisku [wymoderowano] nie upoważnia do takiego zachowania. Zachował się jak [wymoderowano], pozbawiony kultury do klientów, a przecież ta praca polega na współpracy z klientem. Od lat robię tam przeglądy u pana Witka. W tamtym roku też naklejka nie była kompletna i problemu nie było. Nie miałam takiej wiedzy, że brak naklejki jest to kłopot z przeglądem


  Odpowiedź warsztatu na komentarz:

  Witam w zasadzie nie dyskutuję z oceną moich decyzji. Musze sprostować kłamstwa zawarte w opinii p.Doroty.
  1. Na badanie przyjechał syn Pani. Stwierdziłem brak 95% tabliczki znamionowej (TZ), był fragment bez żadnego wymaganego znaku. Nie mogłem przeprowadzić identyfikacji i porównania danych technicznych. Brak miejsca na pieczątkę-wymiana DR
  2. Syn powiedział że TZ ma w domu w karcie pojazdu nie można było na miejscu nic zweryfikować.
  3. Nie zgodził się na wykonanie TZ zastępczej argumentując "bo będzie trudniej sprzedać auto" i to syn nie wyraził zgody na negatywny wynik z powodu braku tabliczki znamionowej (TZ). Usterka istotna obligatoryjny wynik negatywny.
  Przerwałem badanie i wyjechałem nie pobierając żadnych opłat, informując jak jak należy usunąć wadę. To zrobiłem dla stałego klienta.
  Pani pojawiła się po kilku minutach, gdy wykonywałem badanie następnego pojazdu i zaatakowała mnie w stylu swojej opinii. Żądała Pani bym wystawił zaświadczenie że "sprawdziłem dane techniczne z natury" (koniec DR) i podpisał się pod tym fałszem. Zostałem więc burakiem ponieważ nie popełniłem przestępstwa przeciw dokumentom. Jest monitoring i mam zdjęcie TZ.
  Jedynym Pani argumentem było to że pracuje w szpitalu i zna najwyższe standardy obsługi klienta (pacjenta ). sic!
  Mam jedno nazwisko i staram się je szanować. Pierwsze badania techniczne wykonywałem 40 lat temu i choć popełniam błędy, ciągle uczę się i czuję się odpowiedzialny za bezpieczeństwo ruch drogowego BRD. Nie mogę spełnić każdego życzenia.
  Jerzy Białes Uprawniony Diagnosta Samochodowy.

  Seat Leon

 • A
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******
  Wizyta umówiona przez DobryMechanik.pl

  Przegląd rejestracyjny w miłej atmosferze, sprawnie, szczegółowo, profesjonalnie. Dobre rady na przyszłość.Miłym akcentem są drobiazgi jako prezenty.Polecam


  Hyundai i10, rok 2009

 • N
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Ja też jestem bardzo zadowolona. Nie to co u prywaciarzy, którzy zrobią fuszerkę i puszczają Cie nie wiadomo do konca czy ze sprawnym autem. Od lat korzystam ze speed car i jestem zachwycona, rzetelnośc, i dbanie o klienta nawet tymi upominkami ;) Super !


 • A
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******
  Wizyta umówiona przez DobryMechanik.pl

  Stacja zasługuje na jak najbardziej pozytywną ocenę. Szybko, solidnie, uprzejmie i z prezentem na drogę :) Za rok sami mi przypomną o terminie kolejnego badania technicznego. A ja na pewno wrócę.


  Nissan Micra 1.4 2003

 • M
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Jestem zadowolona z obsługi w Speed Car - szybko, sprawnie i solidnie. Trafiłem tam z przypadku ale myślę ze ponownie się do nich wybiorę.


  Seat

 • S
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Bardzo fachowa stacja ze świetna obsługą. Jestem zadowolony z poziomu fachmanów . Poza tym załapałem sie na fajne gratisy :)


  Opel Corsa

 • n
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  stacja bardzo do rzeczy. panowie się szybko uwinęli, nie musiałam długo czekać, ani umawiać się na przegląd, tylko wszystko od ręki. pierwszy raz do nich zajechałam, ogólnie jestem zadowolona. zaproponowano mi też przypomnienie o przeglądzie na następny raz, bardzo fajnie, bo łatwo to przegapić


 • M
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  stacja porzadna, załoga obsługująca bardzo komunikatywna, polecam bo warto. sprawnie, szybko i konkretnie !


  seat

 • E
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Nigdy nie spotkałam się z tak profesjonalnym podejściem diagnosty do wykonywanej pracy.
  Przegląd wykonany dokładnie, szybko, w przyjaznej atmosferze.
  Na pewno tam wrócę za rok.


  Ford

 • E
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Najwyższa jakość , profesjonalizm , szybkość i czystość. Super PREZENTY. POLECAM


  Volkswagen

Podobne warsztaty

 • Kierowcy Polecają.
  AMG Gawron Lisowice Mercedes Serwis

  Warsztat Godny Zaufania

  Lisowice 9,  powiat średzki,  Wrocław

  ******   5.7  (30+ opinii)

  Jesteśmy serwisem specjalizującym się we wszelkiego rodzaju naprawach samochodów marki Mercedes. Usuwamy usterki mechaniczne, elektroniki oraz elektryki. Zajmujemy się również naprawami zawieszenia pneumatycznego i automatycznych skrzyń biegów...

  Zarezerwuj wizytę
 • Auto-Serwis Maciej Gawlik

  Warsztat Godny Zaufania

  Wrocławska 36 Kiełczów,  Psie-Pole,   Wrocław

  ******   5.3  (7 opinii)

   Zapraszamy do kontaktu klientów indywidualnych oraz firmy. Zajmujemy się diagnostyką i naprawą usterek w samochodach osobowych oraz dostawczych wszystkich marek. Działamy w zakresie: Diagnostyka Mechanika ...

  Zarezerwuj wizytę
 • Kierowcy Polecają.
  Auto Na Kawę

  Warsztat Godny Zaufania

  Tyska 1,  Krzyki,  Wrocław

  ******   5  (30+ opinii)

  Jesteśmy warsztatem specjalizującym się w naprawach usterek mechanicznych. Serwisujemy automatyczne skrzynie biegów oraz układy klimatyzacji. Najważniejsze jest dla nas przestrzeganie procedur producentów układów. Korzystamy z nowoczesnych...

  Zarezerwuj wizytę
 • JapanTech

  Warsztat Godny Zaufania

  Karkonoska 39,  Krzyki,  Wrocław

  ******   4.7  (30+ opinii)

  Jesteśmy serwisem specjalizującym się w naprawach mechaniki, elektroniki, elektryki oraz klimatyzacji w samochodach japońskich i koreańskich. Dysponujemy również profesjonalnym sprzętem do ustawiania geometrii zawieszenia w 3D. Wykonujemy też...

  Zarezerwuj wizytę
 • Warsztat samochodowy Planet Serwis Adam Dydyński

  Warsztat Godny Zaufania

  Działdowska 34,  Psie Pole,  Wrocław

  ******   6  (1 opinia)

  Specjalnością naszego warsztatu jest mechanika samochodowa, a także elektromechanika. Ponadto zajmujemy się diagnostyką, wulkanizacją czy serwisem klimatyzacji. Dysponujemy dużym wyborem części samochodowych, sprowadzamy także części na...

  Zarezerwuj wizytę
 • Kierowcy Polecają.
  AR&F Serwis

  Warsztat Godny Zaufania

  ul. Tęczowa 79/81,  Wrocław

  ******   5.8  (30+ opinii)

  „Samochody to nasza pasja od dziecka, a teraz i sposób życia” Jesteśmy pasjonatami motoryzacji. Chcemy, żeby każdy klient mógł cieszyć się bezawaryjną jazdą przez długi czas. Usuwamy awarię i przyczynę jej wystąpienia. Jesteśmy w stałym...

  Zarezerwuj wizytę
 • FIRST STOP Latex Serwis Wrocław

  Warsztat Godny Zaufania

  Krakowska 54A,  Południe,  Wrocław

  ******   5.5  (11 opinii)

  Pierwszy serwis oponiarski pod marką LATEX powstał w 1958 roku w Opolu, jego założycielem był Maksymilian Groehl. W początkowym okresie działalności serwis specjalizował się w regeneracji i naprawie opon używanych. W 1976 roku prowadzenie firmy...

  Zarezerwuj wizytę
 • Auto Serwis Peters Sp. z o.o.

  Warsztat Godny Zaufania

  ul. Klimasa 4 ,  Tarnogaj,  Wrocław

  ******   5.6  (16 opinii)

   Firma Peters Auto działa na wrocławskim rynku od 2004 roku. Nasi pracownicy to wykwalifikowani specjaliści w branży auto-mechaniki. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w naprawie samochodów. Wciąż rozszerzamy swoje kompetencje i wiedzę na...

  Zarezerwuj wizytę
 • Kierowcy Polecają.
  Finco s.c.

  Warsztat Godny Zaufania

  Fabryczna 10 Hala C9,  Fabryczna,  Wrocław

  ******   5.5  (30+ opinii)

  W ZWIĄZKU Z NOWYMI RESTRYKCJAMI DOTYCZĄCYMI KORONAWIRUSA, WPROWADZILIŚMY USŁUGĘ DOOR-TO-DOOR. POLEGAJĄCA NA ODEBRANIU OD PAŃSTWA SAMOCHODU W WYZNACZONYM MIEJSCU I CZASIE, DOKONANIA NAPRAWY I ODWIEZIENIA W DANE MIEJSCE.      ...

  Zarezerwuj wizytę
 • Kierowcy Polecają.
  BS Auto Franpol

  Warsztat Godny Zaufania

  Popielskiego 3,  Krzyki,  Wrocław

  ******   5  (30+ opinii)

  Bosch Servis Auto Franpol specjalizuje się w naprawach diagnostycznych, elektrycznych, mechanicznych i w ustawianiu geometrii zawieszenia 3D. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w kompleksowej naprawie i obsłudze aut osobowych i dostawczych....

  Zarezerwuj wizytę

Usługi wykonywane przez warsztat