POWRÓT

Inne polecane warsztaty

FUNCAR AUTOMATYCZNE SKRZYNIE BIEGÓW
******
opinie: 17

Trakt Lubelski 195
Wawer, Warszawa

Dr. Mechanik Auto Serwis
******
opinie: 24

Płowiecka 65
Wawer, Warszawa

AUTOSERWIS LIPKA
******
opinie: 26

Wałbrzyska 6, 6A, 2A
Mokotów, Warszawa

Wszystkie Pozytywne (2) Neutralne (0) Negatywne (3)

 • AUTOR: DATA: 2016-10-14 15:46
  100.00% (1/1) osób uznało opinię za przydatną +-

  ogólnie
  ******

  czas naprawy
  ******

  ceny usług
  ******

  jakość usług
  ******


  Pozytywny

  A ja polecam ten warsztat. Nie zgadzam się z tymi negatywnymi ocenami. Poleciłam znajomemu który był w kilku warsztatach naprawę wycenili na 350 złotych a tu okazało się że to błaha rzecz i koszt tylko wyniósł 100 zł.


  Marka/model samochodu:
  ford

 • AUTOR: DATA: 2015-12-07 22:33
  8.47% (5/59) osób uznało opinię za przydatną +-

  ogólnie
  ******

  czas naprawy
  ******

  ceny usług
  ******

  jakość usług
  ******


  Pozytywny

  Mimo tych głupot, które tutaj wycztuję mogę napisać, że moje audi w rękach Pana Łukasza jest naprawiane zawsze na najwyższym poziomie. Nigdy żadnych problemów. Auto sprawne w 100 % i tak naprawdę żadko zaglądam do warsztatu gdyż nie mam takiej potrzebny po serwisie w tym miejscu. Chyba zacznę specjalnie psuć auto by móc częściej skorzystać z usług tego miejsca :)


  Marka/model samochodu:
  Audi a3

 • AUTOR: DATA: 2015-12-07 22:22
  0.00% (0/19) osób uznało opinię za przydatną +-

  ogólnie
  ******

  czas naprawy
  ******

  ceny usług
  ******

  jakość usług
  ******


  Negatywny

  Ciekawe jest to że właściciel bmw e46 już dawno sprzedał a wypisuje takie głupoty z 2 letnim opuźnieniem. Przez ten czas dużo się wydarzyło. Jedna istotna informacja dla pana bombla, jak kobieta mowi nie to znaczy nie. Odpuść sobie w końcu.


 • AUTOR: DATA: 2015-12-05 18:40
  77.78% (49/63) osób uznało opinię za przydatną +-

  ogólnie
  ******

  czas naprawy
  ******

  ceny usług
  ******

  jakość usług
  ******


  Negatywny

  Kilka dni temu chciałem kupić pasek rozrządu. Znalazłem go na serwisie OLX. Kwota niewielka ale tak z ciekawości chciałem sprawdzić osobę, która go wystawiła. Przeczesując różne fora natknąłem się na opinię o użytkowniku skate331r1. Opinia wystawiona była przez Pana o nicku bombel, który już wcześniej ocenił ten warsztat oraz Pana Łukasza K.
  Chcąc zweryfikować niepochlebną opinię odezwałęm się do Pana Łukasza. Tutaj okazuje się, że podejście tego Pana do naprawy samochodów jest co najmniej lekceważące.
  Pan o nicku bombel opisał podobnie jak i na tym portalu sytuację jaka spotkała go w owym warsztacie. Dla potwierdzenia przesłał mi zdjęcia oraz screenshoty z publicznych portali tj. np facebook w ten sposób udowadniając, że jego słowa oraz opinia mają jakiekolwiek pokrycie w faktach.
  Pan Łukasz natomiast nie zaprzeczył tylko zaczął to wszystko tłumaczyć osobą trzecią, a mianowicie jakąś dziewczyną. Trochę to dziwne jak osoba trzecia może wpłynąć np. na to czy dany element jest dobrze przykręcony przez mechanika czy też nie. Jedna z wypowiedzi Pana Łukasza wskazywała, że nie musi się znać na tym co robi, a jak coś mu nie wyjdzie to już nie jest to jego problem tylko klienta.
  Reasumując zdecydowanie odradzam jakiekolwiek naprawy w tym warsztacie. Byłem w nim i mogłem naocznie potwierdzić część faktów, o których pisał użytkownik bombel.
  Poza tym przy samochodzie nic nie zostało zrobione, ale mechanik zdążył ubrudzić beżową tapicerkę oraz cześć karoserii samochodu.


  Marka/model samochodu:
  Audi

 • AUTOR: DATA: 2015-09-15 01:20
  75.00% (42/56) osób uznało opinię za przydatną +-

  ogólnie
  ******

  czas naprawy
  ******

  ceny usług
  ******

  jakość usług
  ******


  Negatywny

  Niestety na opinię warsztatu składa się jakość wykonywanej pracy pracowników.
  Mój samochód był naprawiany przez Łukasza Kowalskiego , jednego z opracowaników firmy Red-Point. Niesetety jakość wykonanych usług pozostawia wiele do życzenia.
  Wymieniany był alternator. Jako, że w E46 jest on umieszczony prawie na samym dole wwwej wymieniony chłopak musiał rozkręcić połowę rzeczy aby móc się do niego dostać. Niestety nie udało mu się dobrze wszystkiego poskładać. Jednym z największych błędów było niedokręcenie kolektora dolotowego. Po powrocie do warsztatu Łukasz stwierdził, że nie ma sobie nic do zarzuceni, ponieważ cyt. "on zawsze wszystko dwa razy sprawdza i dzieki temu nie popełnia pomyłek". Po zgłoszeniu tej sytuacji jego szefowi chłopak jednak podniósł maskę, pod którą widać było jak to co wcześniej poskręcał rozleciało się. Stwierdził, że jest to małe niedopatrzenie. Niesetety to niedopatrzenie poskutkowało dalszymi problemami z silnikiem.
  Po za tym osoba ta poplaniła mi smarem z podsufitkę. Niestety tego już nie dało się doczyścić.
  Kolejną rzeczą, o którą poproszona była ta osoba to było sprawdzenie stany poduszek pod silnikem, ponieważ samochód na wolnych obrotach bardzo drgał. Opinia tego chłopaka była jednoznaczna. Mianowicie, poduszki są w bardzo dobrym stanie i to nie w nich należy upatrywać problemy tylko w kole dwumasowym.
  W drugim warsztacie diagnoza była zupełnie inna. Na moich oczach Panowie zdemontowali poduszki. Jednej już praktycznie nie było, druga się rozleciała w czasie demontażu, a trzecia po prostu nadawała się do wymiany.
  Po wymianie poduszek drgania ustąpiły. Pokazuje to tylko tyle, że ów chłopak nawet nie rzucił okiem na stan poduszek.

  Zdecydowanie nie polecam usług tego człowieka. W tym warsztacie kilka razy wyważałem koła i jedno z nich wulkanizowałem. Nie było żadnego probelmu. Robił to chyba tata właściciela. Jednak kiedy do mojego samochodu dotknął się Łukasz to skończyło się to niestety wymianą całego samochodu.


  Marka/model samochodu:
  BMW E46

DODAJ OPINIĘ


WYZNACZ TRASĘ INNE WARSZTATY W OKOLICY

Podobne warsztaty


INFO

Błędne dane warsztatu?
Zgłoś aktualizację

Liczba wyświetleń: 1969

WYKONYWANE USŁUGIDarmowa aplikacja mobilna

Nasza aplikacja działa poprawnie na wszystkich platformach mobilnych.
W celu jej pobrania wystarczy przejść do wybranego sklepu.

Pobierz z App Store

Pobierz ze Sklepu Windows

Wyślij aplikację na Twój telefon

SMS-em otrzymasz link do pobrania naszej aplikacji.