Motoricus.com - Serwis - Warszawa Białołęka

Światowida 75, Białołęka, 03-144 Warszawa

****** 2.2 (8 opinii)

Opinie (8)

Dodaj opinię
2.2 ******
Ocena wystawiona na podstawie 8 opinii.

Ogólne

******

Czas naprawy

******

Ceny usług

******

Jakość usług

******
 • T
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Negatywny

  Ludzie unikajcie tych serwisów Motoricus.com [wymoderowano]. postanowiłem dokonać wymiany rozrządu i co w Mondeo MK4 są dwa paski należało wymienić oba ale co serwis wymienił jeden. Autoryzowany serwis Kpina


  Mondeo mk4

 • k
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Negatywny

  Wymian kół w samochodzie, wydaje się: "tego nie można schrzanić". Otóż można i to za każdym razem na inny sposób. Przy pierwszej wymianie zniknęły dekielki od kół z symbolem producenta (pracownicy odkupili, choć nie czuli się winni). PRzy kolejnej wymianie ktoś zostawił [wymoderowano] w śrubie zamiast odłożyć na miejsce(tam ją znalazłem przez przypadek). W poprzednim tygodniu znów wymieniłem opony, tym razem po powrocie do domu okazało się, że w przednim kole brakuje jednej śruby. Być może po części jest to moją winą, że nie stałem nad tymi delikatnie mówiąc ofermami, ale z drugiej strony chyba powinno się mieć odrobinę zaufania do "specjalistów" świadczących usługę.


  bmw

 • M
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Neutralny


  Z uwagą obserwujemy komentarze klientów serwisu sieci Motoricus.com przy ul. Światowida 75 w Warszawie.
  Naszym głównym celem jest utrzymanie wysokich standardów jakości usług serwisowych oraz satysfakcja klientów dlatego też wynikiem poczynionych obserwacji było przeprowadzenie gruntownych zmian w serwisie przy ul. Światowida 75.
  Z początkiem 2014r nastąpiła zmiana na wszystkich stanowiskach zarówno kierowniczych jak i warsztatowych.
  Nowa załoga serwisu otrzymała odpowiednie przeszkolenie w zakresie obsługi klienta oraz niezbędne zaplecze do wykonywania usług serwisowych na wymaganym wysokim poziomie jakości.
  Mamy nadzieję, że wdrożone zmiany pozwolą naszym klientom w dalszym ciągu korzystać z usług świadczonych przez serwis gdyż sprawność i mobilność Państwa pojazdów oraz bezpieczeństwo na drodze jest dla nas najważniejsza.

  W związku z poczynionymi zmianami aby zrekompensować ewentualny dyskomfort związany z dotychczasową obsługą zleceń warsztatowych prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta – indywidualnie uzgodnimy zakres i formę rekompensaty.

  W razie jakichkolwiek uwag prosimy o bezpośredni kontakt z centralnym Biurem Obsługi Klienta:
  tel. 22 514 02 80
  email: [email protected]

  Z poważaniem,
  Zarząd Sieci Serwisów Motoricus.com


 • k
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  korzystam od ponad 3 lat z usług warsztatu na światowida 75 i jestem zawsze bardzo zadowolona ,obsługa jest perfect,mechanicy zawsze bardzo kulturalni,a ten pan od punto który sam sobie próbował naprawic samochód,niestety nieudolnie,ma pretensję do mechaników o cos co sam spartolił,byłam akurat świadkiem sytuacji,wiec pozwalam sobie sprostowac opinie dodana przez w/w pana,który płacze na zawołanie....co za facet!!!!!!MOTORICUS NA ŚWIATOWIDA DEBEST!!!!!


  renault laguna

 • M
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Negatywny

  Koszmar! Koszmarnie drogo i koszmarna obsługa- partolą rzeczy podstawowe a chcą naciągać na inne. Robiłem zawieszenie oraz rozrząd. Przy wymianie pompy rozumiem, że spuszcza się wodę. Nie działał wiatrak na chłodnicy - naderwane zasilanie- oraz był zapowietrzony układ. Zawieszenie- pierwotna usterka z jaką do nich pojechałem nie została usunięta (naprawiłem dzisiaj to sam). Powiedzieli, że muszę jeszcze wymienić tuleje w belce, bo tył straszliwie się tłukł. Faktycznie- tłukł się. Ale w innym warsztacie nie zapłaciłem minimum 300 albo i więcej zł - jakie pewnie by ode mnie wzięli- tylko 30 zł za dokręcenie śruby amortyzatora!! Poza tym młody mechanik się strasznie mądrzył i "przecież fiat tak ma". Nie! Nie ma! Ma tak- jak zrobi mechanik a jeśli mechanik nie potrafi- to owszem- tak ma! Czy jakbym skodą przyjechał to wracałbym kilka razy do nich po odebraniu auta w przeciągu -nie całej godziny- na poprawki? Pomijam brak śruby w osłonie silnika. "Się" gdzieś zgubiła. Dobrze, że zauważyłem, bo i to by się tłukło. To jest jakieś **treść usunięta przez moderatora** wielkie. Ja rozumiem, że ci ludzie mogą być prywatnie wspaniałymi osobami oraz wolontariuszami w domu spokojnej starości... ale jeśli chodzi o naprawę samochodów - TO ZWYKLI **treść usunięta przez moderatora**!! Poza tym- drogo. Polecam tylko nie świadomym właścicielom aut niemieckich, które są widocznie preferowane przez obsługę i rzetelniej naprawiane. Bo resztę partolą!


  Punto II 1.2 16v

 • B
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Negatywny

  Żeby uczciwie powiedzieć, po pierwszych dwóch wizytach byłem zadowolony - zbieżność układu kierowniczego w ramach akcji promocyjnej i drugi raz serwis klimatyzacji. Ogólnie bez zastrzeżeń: dobra cena i zgodnie z umówionymi terminami. Stopniowo nabierałem zaufania do tego warsztatu. Zdecydowałem więc że kupię opony u nich i wymienię. Wtedy po raz pierwszy nie wywiązali się z umowy. Opony, które zakupiłem miały być z rocznika bieżącego. Jak pojechałem na montaż okazało się że są z roku poprzedniego (listopad). Lekko zniesmaczony przymknąłem na to oko. Przechowywałem u nich opony i jeździłem tylko na wymianę. W tym roku jednak coś się zmieniło. Niestety na gorsze. Pojechałem na wymianę na umówioną godzinę. Musiałem czekać, bo inni klienci byli obsługiwani. Trudno. Po ok. 30 minutach okazało się że opony nie dojechały z magazynu. Pan kierownik mnie przeprosił biorąc winę na siebie i proponując rabat na prostowanie felgi. Myślę – OK., mogło się zdarzyć. Przy całej sytuacji był szef (jak sądzę). Zagwarantował swoim słowem, że na jutro opony dotrą. Kierownik (osoba w biurze) się dołączył i zapewnił że na jutro mnie wciśnie na jakąś godzinę. Obiecał, że zadzwoni jutro i poinformuje na którą mam przyjechać. Czekałem na telefon do 19. Nikt nie zadzwonił. Więc dzwonię przed 19 - odbiera inny facet i oczywiście o niczym nie wie. Umówił mnie na wymianę za dwa dni w sobotę. W umówionym dniu 20 minut przed wizytą otrzymałem telefon że nie wymienią mi opon bo maszynę mają niesprawną. Odebrałem opony i podziękowałem za współpracę.
  Wszystko może się zdarzyć, ale jeżeli szef (jak rozumiem) gwarantuje swoim słowem że sprawę załatwią a następnego dnia inny kierownik o niczym nie wiem, to dla mnie firma jest niewiarygodna (delikatnie mówiąc). Każdy ma prawo prowadzić własny interes jak mu się podoba. Pozdrawiam Motoricus Tarchomin.


 • g
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Negatywny

  Tragedia i dziecinada.**treść usunięta przez moderatora**.Nie polecam Motoricus ul.Światowida 75,wręcz przestrzegam chyba,że nie liczysz sie z pieniędzmi,lubisz jak Ciebie wyzywają i jesteś masochistą.Pomijam już ciągłe przekładanie daty i godz,serwis dłuższy niż zakładany.
  Karygodne jest wyzywanie klienta, spoufalanie się z nim, obgadywanie i psucie części kupionych nowych do wymiany. Tak tak i nie chcieli i nie dali,żadnej rekompensaty.Jak się nie dałem okraść to szanowny kierownik serwisu Sebastian W. wyzwał mnie od idioty, krzycząc na mnie,nazywając ciągle "gościu" mówiąc,żebym już tu więcej nie przychodził.Hello to jest dopiero podejście i zabieganie o klienta.Równie dobrze mógł jeszcze policzyć za patrzenie na ogumienie lub karoserie,nazywając to przeglądem.Sorry koleś rozwalił mi część nie chciał wymienić,robił dłużej niż załorzył i jeszcze ma czelność pod koniec zawyżać cenę,którą sam wcześniej ustalił a jak nie to krzycząc puści wiązankę.W ogóle zachowanie pana Sebastiana W. jest wypaczone, gdyż spoufala sie z klientami i wyśmiewa, tak jak miało to miejsce przy mnie.Obgadał co najmniej trzech klientów a najbardziej wyśmiewał się z klienta co teraz (09-08-2013) naprawia u niego Renault Laguna Combi (niebieski) z 2001 roku, naprawa jest juz za ok 4500 zł. Teraz to o mnie będzie gadał wszystkim kilentom :) Ulubione słowo kierownika serwisu jest - dogadamy się. Mówi to wszystkim, słyszałem wielokrotnie, żeby tylko zwabić do serwisu a potem "dalej dusza, piekła nie ma" ciągniemy, wymyślając rożne naprawy i serwisy aby cena tą, którą ustaliliśmy tylko rosła w gore. Jak samochód jest sprawny to wymyślamy lipne robocze godziny i serwisy. Zero wstydu, szacunku, o relacjach biznesowych nie wspomnę!!Nie to nie, innych serwisów jest wiele.Dodam tylko, że jak nie byłbym asertywny i myślący to wymiana dwóch górnych mocowań amortyzatora z jednym lewym przednim łożyskiem koła plus zbieżność i jego częściami takimi samymi jak moje wyszła by 1310 zł a wyszło mnie 612zl. No comments.


  Ford

 • M
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Negatywny

  Ten warsztat to totalna porażka. Miałem wyciek z silnika w vectra c i podjechałem do nich go zlikwidować. mechanik, chyba Michał się tym zajął, trwało to nie długo, nie całe dwa dni. Powiedział mi, że ople zna od podstaw i wycieki powstają w tych vectrach w trzech miejscach. Zawierzyłem. W między czasie zadzwonił do mnie i powiedział, że mam urwaną poduszkę silnika, więc poprosiłem o jej wymianę. Przy odbieraniu samochodu okazało się, że poduszka jaką zamówili nie nadaje się do automatu i...nie mają dostępu do tej że części w żadnej hurtowni z którą współpracują. OK-trudno, znajdę sam. Zwróciłem uwagę innemu chłopakowi (co pobierał ode mnie 350 zł. za wykonaną usługę), że ja widzę, że dalej wyciek (pod samochodem widać było kapiący olej po prawej stronie). ten że gościu stwierdził, że nie jest to wyciek tylko skapywanie po myciu silnika. Za tą cenę uszczelnili silnik od góry. Po paru dniach znowu komputer wskazał mało oleju, zerknąłem pod samochód i dalej ciekło. Podjechałem tam (w między czasie robiłem dwie dolewki oleju) i wskazałem swoje podejrzenia, że dalej cieknie. Pan który wcześniej mi oznajmiał, że to nie wyciek, zapisał mnie za trzy tygodnie od danego dnia (wspomnę, że tydzień wcześniej przyjęto mnie z dnia na dzień i wyraźnie mówiono mi, że wstawiam jednego dnia samochód i odbieram na drugi dzień) Nagle termin się wydłużył do trzech tygodni. Na nic tłumaczenie, że dolewki muszę robić co 3-4 dni. Nie czekałem, aż rozwalę silnik, pojechałem do warsztatu obok na odkrytą. Więc podsumowując: załatali mi wycieki na górze silnika (gdzie się tylko pocił, a głównego niestety nie. Co więcej minęło półtorej miesiąca i silnik dalej zaczął się pocić na górze przy pompie. Co do poduszki silnika, znalazłem ją w najbliższym sklepie na modlińskiej w Apis. Kategorycznie nie polecam, może i tam kręcą ten program - samochód marzeń, ale to jedna wielka ściema. Sam pracuję w usługach i w życiu bym tak nie załatwił klienta.


  Wady:
  Nieumiejętność przyznania się do błędu i wypięcie się na klienta po nie potrzebnej naprawie.


  Opel Vectra C

Podobne warsztaty

 • Kierowcy Polecają.
  Europe-Point Ryszard Michalski

  Warsztat Godny Zaufania

  Poznańska 326, Ożarów Mazowiecki,  Bemowo,  Warszawa

  ******   5.7  (28 opinii)

  UWAGA Przy każdej wizycie odgrzybianie i ozonowanie gratis dla wszystkich Klientów Zajmujemy się profesjonalną diagnostyką i naprawą samochodów osobowych i dostawczych wszystkich marek. Nasi mechanicy są prawdziwymi specjalistami i pasjonatami...

  Zarezerwuj wizytę
 • BS Broler

  Warsztat Godny Zaufania

  Rzemieślników 5/7,  Targówek,  Warszawa

  ******   5.5  (10 opinii)

  Zapraszamy do naszego serwisu. Zajmujemy się wszystkimi markami samochów osobowych, dostawczych (do 3,5t oraz 3,5-6t), ciężarowych oraz motycykli. Naszą główną specjalizacją jest obsługa i naprawa Mercedesów.  W naszym warsztacie czeka na...

  Zarezerwuj wizytę
 • Kierowcy Polecają.
  Carpex Serwis

  Warsztat Godny Zaufania

  ul. Przyce 23,  Wola,  Warszawa

  ******   5.3  (30+ opinii)

  Nasz zespół tworzą prawdziwi pasjonaci motoryzacji z ogromnym doświadczeniem. Powierzając nam swój samochód masz pewność, że trafi w dobre ręce. Do każdej usterki podchodzimy indywidualnie i skutecznie oraz możliwie najszybciej staramy się ją...

  Zarezerwuj wizytę
 • Fix Auto

  Warsztat Godny Zaufania

  Romera 19,  Ursynów,  Warszawa

  ******   4.8  (10 opinii)

  Oferujemy serwis oraz naprawy samochodów osobowych i dostawczych. Dysponujemy specjalistycznym sprzętem diagnostyczno-pomiarowym. Prowadzimy wulkanizację oraz sprzedaż opon. Przy wszystkich naprawach wykorzystujemy części zamienne pochodzące...

  Zarezerwuj wizytę
 • Kierowcy Polecają.
  Morela Serwis Samochodowy

  Warsztat Godny Zaufania

  Warszawska 56,  Łomianki,  Warszawa

  ******   5.4  (30+ opinii)

   “Morela” to nowoczesny serwis samochodowy działający na rynku od 1998 roku. Wieloletnie doświadczenie oraz nabyta wiedza sprawiły, że jesteśmy jednym z najbardziej uznawanych warsztatów samochodowych w branży. Kładziemy duży nacisk na...

  Zarezerwuj wizytę
 • Perfect Touch Garage

  Warsztat Godny Zaufania

  Danusi 6,  Białołęka,  Warszawa

  ******   5.7  (20 opinii)

  Perfect Touch Garage to firma stworzona z pasji i miłości do motoryzacji. Każdy z członków naszej ekipy to specjalista z wieloletnim doświadczeniem. Każdy nasz Klient traktowany jest jak Przyjaciel a Jego auto otaczamy opieką jak najlepiej...

  Zarezerwuj wizytę
 • Kierowcy Polecają.
  Evolution Service

  Warsztat Godny Zaufania

  Al. Prymasa Tysiąclecia 81A, paw. 14,  Wola,  Warszawa

  ******   5.5  (30+ opinii)

  Kompleksowa mechanika samochodowa, elektromechanika, diagnostyka komputerowa, serwis klimatyzacji, wulkanizacja, bezgotówkowa likwiadacja szkód komunikacyjnych, naprawy blacharskie i lakiernicze.  Evolution Service został założony...

  Zarezerwuj wizytę
 • Kierowcy Polecają.
  OKOPOWA53 | AUTO SERWIS

  Warsztat Godny Zaufania

  Okopowa 53,  Wola,  Warszawa

  ******   5.5  (30+ opinii)

  OKOPOWA53 to warsztat samochodowy mieszczący się na warszawskiej Woli przy ulicy Okopowej 53, w pobliżu dwóch galerii handlowych - Arkadii i Klifu. Świadczymy mechaniczne naprawy samochodów począwszy od wymiany (olejów, płynów, opon), naprawę...

  Zarezerwuj wizytę
 • Kierowcy Polecają.
  Dr Mechanik Auto Serwis Zawieszenia

  Warsztat Godny Zaufania

  ul. Płowiecka 65,  Praga Południe, Wawer, Wesoła, Rembertów,  Warszawa

  ******   5.6  (30+ opinii)

   Naszą specjalizacją jest naprawa zawieszeń pneumatycznych. Oferujemy największy wybór części zamiennych do tego typu zawieszeń w Polsce. Nasi wykwalifikowani mechanicy, dzięki doświadczeniu zdobywanemu od 20 lat, rozwiążą każdy każdy...

  Zarezerwuj wizytę
 • Kierowcy Polecają.
  Hermes Serwis

  Warsztat Godny Zaufania

  Al. Jerozolimskie 290,  Ursus,  Warszawa

  ******   5.7  (30+ opinii)

  Jesteśmy serwisem specjalizującym się w naprawach mechanicznych samochodów osobowych oraz dostawczych, obsłudze klimatyzacji, a także w wulkanizacji i przechowywaniu opon. Do dyspozycji naszych klientów oddajemy poczekalnię z toaletą, dostępem...

  Zarezerwuj wizytę

INFO

Błędne dane warsztatu?
Zgłoś aktualizację

Liczba wyświetleń: 7802

Usługi wykonywane przez warsztat