Jettro

Wolska, Wola, Warszawa

****** 0.5 (6 opinii)

DODAJ OPINIĘ

O warsztacie

Wolska, Wola, Warszawa

* dzwoniąc pod wskazany numer warsztatu, Twój numer telefonu automatycznie zapisuje się w bazie danych portalu DobryMechanik.pl. Szczegółowe zasady przetwarzania Twojego numeru telefonu opisaliśmy w Polityce prywatności.

Naprawę robili przez prawie tydzień,bez mojej zgody zamieniono alternator,wstawiono niewłaściwą sonde Lambda,przy wymianie wtyczki zle zlutowano przewody !!!!! Nie polecam- UNIKAJCIE Z DALEKA !!!!!!!!!!

Więcej

Opinie (6)

Dodaj opinię
0.5 ******
Ocena wystawiona na podstawie 6 opinii.

Ogólne

******

Czas naprawy

******

Ceny usług

******

Jakość usług

******
 • M
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Negatywny

  Moje auto z dnia na dzień zaczęło mieć ogromne problemy z odpaleniem, dodatkowo nie reagowało na gaz, gdy już odpaliło. Po odpaleniu kopciło potwornie, nie chodziło na wszystkich cylindrach (albo je zalewało). Wstawiłem samochód do tego warsztatu z prośbą o zdiagnozowanie i wycenę naprawy. Wycena uzgodniona słownie na 150 zł. Wydzwaniałem co kilka dni, żeby się dowiedzieć co się dzieje, coś padło o sterowniku wtrysku, kosztach naprawy rzędu ok 500 zł NETTO i popękanych przewodach zasilających sterownik. Ciągłe zwodzenie, może jutro, może za tydzień, dziś nie ma gościa który może się tym zająć i nie wiadomo kiedy będzie.

  Auto odebrałem po dwóch tygodniach z "naprawionym" sterownikiem, amatorsko połatanymi przewodami i usłyszałem kwotę ostateczną ponad 1800 zł. W związku z tym, że kwota wydawała mi się wygórowana, poprosiłem o kosztorys, który chciałem przekazać do rzeczoznawcy i następnie do UOKiK'u. Właściciel podczas kolejnych rozmów telefonicznych powiedział mi, że już "zaczął wypisywać" i "będzie na jutro", że "zadzwoni jak wypisze" - minął miesiąc i dalej nic nie ma. Sterownik naprawiony jest tak, że po odpaleniu auta zostawiam chmurę niebieskiego dymu dopóki auto się nie nagrzeje, na pewno zalewa cylindry, bo się dławi, średnie spalanie wzrosło o 2l/100km (pewnie w czasie tego kopcenie przed nagrzaniem silnika). Naprawa sterownika wygląda jakby brakowało im tranzystorów SMD i wstawili jakieś badziewie za 2 zł, które nie zmieściło się w obudowie, więc w oryginalnej obudowie sterownika wywiercona została dziura średnicy z 5cm, żeby zmieścić znacznie większy tranzystor i zalana jakimś silikonem.

  Myślałem o tym, żeby skorzystać z gwarancji, którą pan oferuje, albo pisemnej reklamacji, ale jak mam czekać kolejne 2 tygodnie i się szarpać, to wolę oddać auto komuś, kto się na tym naprawdę zna i zapłacić za to drugi raz. Najgorszemu wrogowi nie życzę, żeby trafił na ten pożal-się-Boże warsztat, nie polecam i na pewno nikogo tam nie wyślę.


  Audi A6 C5

 • e
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Negatywny

  "profesjonalna obsługa" idealnie trafiona diagnoza -spalona cewka aparatu zapłonowego honda civic 1.4 = 45pln. Nowa cewka - według "fachowca" z tej placowki =200pln.... haha a w sklepie 73pln dziekuje za taka przebitke. Polecam warsztat naiwnym butelkowiczom.


 • b
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Negatywny

  Focus 1,6 Zetec-SE, migały światła i falowały obroty. Zaczęło się od błędnej diagnozy - na podstawie spadku napięcia w instalacji na niskich obrotach, przy pełnym obciążeniu zdiagnozowano uszkodzony alternator (potem sprawdziłem, że inny, nowy, sprawny samochód z tym samym silnikiem miał taki sam spadek napięcia - czyli wszystko było ok). Wymiana kosztowała 450pln netto a wstawiony przez panów alternator jedynie zmienił sytuację na gorszą: do pierwotnych objawów doszło gwizdanie spod maski, przegrzewanie się alternatora i smród spalenizny (prawdopodobnie zwarcie w uzwojeniu).
  Kolejne 5 wizyt (niektóre wiązały się z zostawieniem samochodu na 2 dni) zaowocowały kolejną wymianą alternatora (ten kolejny już się nie grzał, nie gwizdał i nie śmierdział) i diagnozą, że chyba (ale nie na pewno) coś jest nie tak z ECU.
  Podsumowując: jestem lżejszy o ok. 600pln i mam nieco ładniejszy alternator. Reszta objawów jest dokładnie taka z jaką przyjechałem. O straconym czasie i niemożności korzystania z samochodu nie wspomnę.
  Dosyć drogo jak za poprawę estetyki. I to pod maską.

  PS. potwierdzam czyjąś wcześniejszą opinię: tworzenie atmosfery fachowości - to firmie Jettro wychodzi najlepiej.
  PPS. I muszę się zgodzić z uwagą Pani z biura Jettro: "klienci do nas nie wracają". Dziwnie mi to zabrzmiało - choć chyba miała na myśli to że naprawy są takie solidne, że nie muszą wracać. Ja na pewno tam nie wrócę ale z zupełnie innego powodu.


  Zalety:
  Chyba brak.


  Wady:
  Chyba po prostu brak pojęcia o instalacji elektrycznej bardziej skomplikowanej niż w dużym fiacie (mimo posiadania sporego zasobu nowoczesnych urządzeń diagnostycznych).
  No i jeszcze dojazd po błotnisto-kamienistej drodze przypominającej poligon czołgowy.


  Focus 1,6 Zetec-SE

 • B
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Negatywny

  Niczego nie naprawili, dokonali wątpliwej wymiany bez sprawdzenia czy taka jest przyczyna problemów. Koniec końców kilkaset złotych w piach, wykręty a problem jak był tak pozostał. Jedno słowo określa ich postępowanie - ***treść usunięta przez moderatora***.


  Wady:
  ***treść usunięta przez moderatora***, bez wiedzy fachowej i rzetelnego podejścia do naprawy. Lepiej jeździć z usterką niż skierować się do tego zakładu.


 • Z
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Negatywny

  Jettro to fuszerka, zdecydowanie odradzam kontakt.
  Firma to dwóch jegomości – pan Andrzej (szef) i pan Zdzisław (nie szef), którzy koncentrują wysiłki na tworzeniu atmosfery fachowości wokół samych siebie. I ktoś nieznający się na rzeczy może dać się nabrać. W rzeczywistości owi panowie to postacie żywcem przeniesione z epoki realnego socjalizmu. Ich standardy pracy i odpowiedzialność za jej efekty, jakość obsługi klienta pochodzą z epoki Gierka.
  Moje auto miało problem z zapłonem. Samochód stał w tym warsztacie 3 tygodnie. Nie dość, że panowie nie usunęli usterki, to jeszcze popsuli część, która była przedtem dobra. Niestety, zorientowałem się zbyt późno, jaki jest stan faktyczny, więc jeszcze zapłaciłem im kilkaset złotych za de facto popsucie auta. Później sam doszedłem do tego, że przyczyną problemu była usterka alarmu, który rozłączał zapłon. A więc rzecz, którą standardowo sprawdza się w takich przypadkach w pierwszym kroku. Panowie na to nie wpadli. Są w Warszawie porządne firmy o takim profilu, więc radzę omijać firmę JETTRO szerokim łukiem. Szkoda czasu i pieniędzy.


  Zalety:
  Brak


  Wady:
  Wobec braku zalet - pozostają tylko wady


 • b
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Negatywny

  **treść usunięta przez moderatora** Skasowali mnie na ponad 1500 zł, a po tym jak pojawiła się ponownie usterka (to samo) usłyszałem, że to nie Mercedes. Nie mają pojęcia o naprawie elektryki. Wymienili rozrząd, kupę innych rzeczy - jak się okazało niepotrzebnie. Trzeba było po prostu wymienić komputer na nowy. Pojechałem do innego mechanika w Legionowie to się za głowę złapał - pogięte były piny. Za 500 zł dostałem sprawny samochód - teraz jeździ bez problemu. **treść usunięta przez moderatora**


  Zalety:
  brak


Podobne warsztaty

 • Warsztat polecany przez innych kierowców.
  Serwis - Japońskich

  Warsztat Godny Zaufania

  ul. Stasinek 2,  Białołęka, Bródno, Targówek, Bemowo, Bielany,  Warszawa

  ******   5.6  (30+ opinii)

  Specjalizujemy się w naprawach samochodów marek japońskich oraz koreańskich. Mamy wieloletnie doświadczenie zdobyte w autoryzowanych serwisach. Zatrudniamy tylko pracowników specjalizujących się w samochodach azjatyckich. Specjalizujemy się...

  Zarezerwuj wizytę
 • Warsztat polecany przez innych kierowców.
  Hermes Serwis

  Warsztat Godny Zaufania

  Al. Jerozolimskie 290,  Ursus,  Warszawa

  ******   5.7  (30+ opinii)

  Jesteśmy serwisem specjalizującym się w naprawach mechanicznych sam osobowych oraz dostawczych, obsłudze klimatyzacji, a także w wulkanizacji i przechowywaniu opon. Prowadzimy też komis samochodowy, w którym można kupić, sprzedać lub zamienić...

  Zarezerwuj wizytę
 • Warsztat polecany przez innych kierowców.
  Centrum Mechaniki Pojazdowej

  Warsztat Godny Zaufania

  ul. Świdnicka 4,  Targówek,  Warszawa

  ******   5.2  (30+ opinii)

  Nasz serwis specjalizuje się w naprawach mechaniki, elektryki i elektroniki aut koncernu Volkswagen AG. Jesteśmy stacją diagnostyczną, posiadamy też urządzenia do ustawiania geometrii kół i serwisowania klimatyzacji. Świadczymy również usługi...

  Zarezerwuj wizytę
 • Warsztat polecany przez innych kierowców.
  AUTOSERVICE J&J Jan Jankowski

  Warsztat Godny Zaufania

  ul. Grzybowska 51,  Wola,  Warszawa

  ******   5.2  (30+ opinii)

  W dniach 15 - 18 sierpnia nasz warsztat jest nieczynny. Zapraszamy od poniedziałku 19 sierpnia         Nasza firma istnieje na rynku już od 2011 roku. Specjalizujemy się przede wszystkim w naprawach mechanicznych, w...

  Zarezerwuj wizytę
 • Warsztat polecany przez innych kierowców.
  Quattro Service

  Warsztat Godny Zaufania

  ul. Antoniewska 3,  MOKOTÓW, SADYBA, WILANÓW, URSYNÓW, STEGNY, OCHOTA,  Warszawa

  ******   5.6  (30+ opinii)

  Nasza firma specjalizuje się w naprawach samochodów Grupy Volkswagena. Naprawiamy zarówno młodsze jak i starsze modele. Usuwamy usterki nie tylko mechaniczne, ale też i te związane z elektroniką oraz elektryką. Oprócz tego oferujemy możliwość...

  Zarezerwuj wizytę
 • Warsztat polecany przez innych kierowców.
  Rob-serwice

  Warsztat Godny Zaufania

  ul. Bekasów 71,  Ursynów,  Warszawa

  ******   5.3  (30+ opinii)

  Nasza firma zajmuje się naprawą usterek mechanicznych w samochodach wszystkich marek. Rozwiązujemy też problemy z elektroniką w aucie. Dysponujemy również urządzeniami do serwisu układu klimatyzacji. Oferujemy też naprawianie felg, usługi...

  Zarezerwuj wizytę
 • Warsztat polecany przez innych kierowców.
  Monkey Garage S.C.

  Warsztat Godny Zaufania

  Reguły, Regulska 5A,  Ursus,  Warszawa

  ******   5.7  (30+ opinii)

  Nasza firma jest na rynku od kilkunastu lat. Zajmujemy się głównie naprawami mechanicznymi oraz blacharsko-lakierniczymi. Do weryfikacji usterek wykorzystujemy wysokiej klasy sprzęt diagnostyczny. Mamy urządzenia do ustawiania geometrii...

  Zarezerwuj wizytę
 • Warsztat polecany przez innych kierowców.
  WPX Serwis

  Warsztat Godny Zaufania

  ul. Działkowa 25,  Włochy,  Warszawa

  ******   5.1  (30+ opinii)

  SPECJALIZACJA: ROZRZĄDY i SPRZĘGŁA‬ Nasza firma specjalizuje się przede wszystkim w naprawach skrzyń automatycznych oraz zautomatyzowanych. Przeprowadzamy też kompleksowe naprawy elementów mechanicznych. Dysponujemy wyspecjalizowanym sprzętem...

  Zarezerwuj wizytę
 • Warsztat polecany przez innych kierowców.
  V-Car s.c.

  Warsztat Godny Zaufania

  ul. Czardasza 6,  Okęcie,  Warszawa

  ******   5.4  (30+ opinii)

  Nasza firma jest na rynku od 2002 roku. Specjalizujemy się w dorabianiu przewodów hamulcowych do wszystkich samochodów na rynku. Mamy skanery diagnostyczne umożliwiające weryfikację skomplikowanych usterek elektronicznych. Zajmujemy się też...

  Zarezerwuj wizytę
 • Warsztat polecany przez innych kierowców.
  Stacja Obsługi Samochodów Zbigniew Czarnocki

  Warsztat Godny Zaufania

  ul. Bokserska 9,  Mokotów,  Warszawa

  ******   5  (27 opinii)

  Nasz serwis jest na rynku już od ponad 30 lat. Specjalizujemy się między innymi w naprawach mechanicznych, a także w usuwaniu usterek elektroniki i elektryki. Zajmujemy się również tuningiem samochodów oraz naprawą i modyfikowaniem aut...

  Zarezerwuj wizytę

INFO

To Twój warsztat?
Przejmij nad nim kontrolę.

Błędne dane warsztatu?
Zgłoś aktualizację

Liczba wyświetleń: 2448

Usługi wykonywane przez warsztat