AutoKAM Kosmetyka Samochodowa

ul. Lwowska 32, 34-100 Wadowice

****** 0 (0 opinii)

AutoKAM Kosmetyka Samochodowa

O warsztacie

ul. Lwowska 32, 34-100, Wadowice

Poniedziałek od 09:00 do 16:00
Wtorek od 09:00 do 16:00
Środa od 09:00 do 16:00
Czwartek od 09:00 do 16:00
Piątek od 09:00 do 16:00

Gotówka

* dzwoniąc pod wskazany numer warsztatu, Twój numer telefonu automatycznie zapisuje się w bazie danych portalu DobryMechanik.pl. Szczegółowe zasady przetwarzania Twojego numeru telefonu opisaliśmy w Polityce prywatności.

 Dbałość o szczegóły i pełen profesjonalizm – pośród konkurencji to właśnie nas wyróżnia i powoduje, że klienci chętnie wracają. Oferujemy usługi z dziedziny kosmetyki samochodowej. Świadczymy usługi dla klientów, którzy cenią sobie najwyższy standard obsługi. Nie ważne czy posiadasz samochód używany czy nowy – nasze podejście do wykonania usługi będzie na najwyższym poziomie.

 

Nasze studio jest odpowiednio wyposażone w nowoczesny sprzęt, dlatego jesteśmy w stanie uzyskać jak najlepszy efekt prac. Korzystamy ze sprawdzonych i atestowanych urządzeń oraz preparatów. Do mycia nadwozia wykorzystujemy parę wodną, która jest w 100% bezpieczna dla lakieru a dodatkowo nieszkodliwa dla środowiska. Klient dla nas jest najważniejszy, dlatego oprócz usług standardowych (dostępnych w zakładce "USŁUGI") oferujemy również tzw. usługi niestandardowe, do których zalicza się dosłownie wszystko gdzie można wykorzystać parę wodną.

 

Jako firma stawiamy na rozwój, dlatego nie przestajemy się szkolić w dziedzinie autokosmetyki. Jesteśmy na bieżąco co potwierdzają zdobyte przez nas certyfikaty.

Więcej

Opinie (0)

Dodaj opinię
0 ******
Ocena wystawiona na podstawie 0 opinii.

Ogólne

******

Czas naprawy

******

Ceny usług

******

Jakość usług

******

Ta firma nie ma jeszcze żadnej recenzji. Napisz pierwszą opinię.

Podobne warsztaty