MasterCarPodzorski

ul. Nad Bładnicą 6, Hermanice, 43-450 Ustroń

****** 0 (0 opinii)

MasterCarPodzorski

O warsztacie

ul. Nad Bładnicą 6, Hermanice, 43-450, Ustroń

Poniedziałek od 08:00 do 17:00
Wtorek od 08:00 do 17:00
Środa od 08:00 do 17:00
Czwartek od 08:00 do 17:00
Piątek od 08:00 do 17:00

Gotówka

* dzwoniąc pod wskazany numer warsztatu, Twój numer telefonu automatycznie zapisuje się w bazie danych portalu DobryMechanik.pl. Szczegółowe zasady przetwarzania Twojego numeru telefonu opisaliśmy w Polityce prywatności.

 Witamy serdecznie w MasterCar Podżorski Zapraszamy do naszego warsztatu samochodowego w Ustroniu wszystkich, którzy chcą dobrze, szybko i w dobrej cenie serwisować swoje auto. Zapewniamy fachowość i precyzję oraz pełną gwarancję na wykonane usługi samochodów osobowych jak i dostawczych wszystkich marek. W zależności od Państwa oczekiwań i wymogów proponujemy pełen asortyment oryginalnych i zamiennych części samochodowych, pozwalających na dostosowanie kosztów naprawy do potrzeb Klienta, przy utrzymaniu niezmiennie dobrej jakości. Nasze wieloletnie doświadczenie i doskonale wyposażone zaplecze techniczne daje Klientom gwarancję, że wszystkie usługi wykonywane są w sposób profesjonalny, ściśle odpowiadający wymogom producentów samochodów.

Oferta: pełna mechanika pojazdowa naprawa rozrządu i sprzęgła elektryka diagnostyka komputerowa naprawa zawieszenia naprawa układów hamulcowych naprawa układów kierowniczych naprawa układów wydechowych tłumiki maglownice wymiana amortyzatorów zbieżność kół Konserwacja klimatyzacja samochodowa oleje (sprzedaż i wymiana)

Więcej

Opinie (0)

Dodaj opinię
0 ******
Ocena wystawiona na podstawie 0 opinii.

Ogólne

******

Czas naprawy

******

Ceny usług

******

Jakość usług

******

Ta firma nie ma jeszcze żadnej recenzji. Napisz pierwszą opinię.

Podobne warsztaty


Usługi wykonywane przez warsztat