Cemot - Ceglarek Spółka Jawna

ul. Spółdzielców 31D, Gumieńce, 72-006 Szczecin -Mierzyn

****** 3.7 (3 opinie)

DODAJ OPINIĘ

O warsztacie

ul. Spółdzielców 31D, Gumieńce, 72-006, Szczecin -Mierzyn

Poniedziałek od 08:00 do 17:00
Wtorek od 08:00 do 17:00
Środa od 08:00 do 17:00
Czwartek od 08:00 do 17:00
Piątek od 08:00 do 17:00
Sobota od 08:00 do 14:00

* dzwoniąc pod wskazany numer warsztatu, Twój numer telefonu automatycznie zapisuje się w bazie danych portalu DobryMechanik.pl. Szczegółowe zasady przetwarzania Twojego numeru telefonu opisaliśmy w Polityce prywatności.

NAPRAWY powypadkowe  z OC i AC ,

likwidacja szkód komunikacyjnych w obrocie bezgotówkowym 

Więcej

Opinie (3)

Dodaj opinię
3.7 ******
Ocena wystawiona na podstawie 3 opinie.

Ogólne

******

Czas naprawy

******

Ceny usług

******

Jakość usług

******
 • W
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Polecam jakość i czas naprawy na bardzo dobrym poziomie


  toyota

 • M
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Negatywny

  Oddałem samochód na malowanie 4 elementów. Ekspert jaki tam jest twierdził, ze pomaluje to i zrobi przejście na drzwiach żeby nie było widać. Jednak zadnego przejścia nie zrobili, totalnie zle zabezpieczyli elementy których nie malowali. Jest odkurz lakierniczy na każdym innym elemencie, felgach a nawet i szybie. Widać gdzie była taśma malarska oraz beznadziejnie zjechana ‚skórka pomaranczy’ która zrobili podczas malowania papierem ściernym. Wypolerowanie jednego elementu skończyło się 3 odpryskami claru. Naprawdę fatalne malowania a cena bardzo wysoka i strasznie słaby kontakt z ‚cyganem’ który tam pracuje jako kierownik, ciężko się z nim dogadać a sam nie wie nawet o czym mówi.
  Nie polecam usług lakierniczych tego zakładu - pod każdym względem wyszło fatalnie a nie chcieli dogadać się nawet na polubowna naprawę tego czego spaprali.


  Volkswagen Passat b8

 • S
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Negatywny

  Nie ma sensu wierzyć internetowym opisom i wpisom,bo te jak sam się przekonałem nie mają kompletnie nic wspólnego z rzeczywistością.Życie szybko weryfikuje warsztat,pracowników i ich umiejętności i specjalizacje.Cemot niczym nie różni się od innych opisujących swoje zasługi i troski o zadowolenie klienta.Przekonałem się oddając auto do naprawy Alfa 156-wyciek z półosi.Zanim podjąłem decyzję o oddaniu właśnie tam,uprzednio auto było obrabiane przez 3 inne warsztaty z super hiper przeszkoloną kadrą i wiedzą w zakresie mechaniki.Oczywiście,źle diagnozowali,źle naprawiali ( a raczej chcieli naprawiać )konsekwencją czego była po kilku dniach "odnowiona usterka bo jak ciekło przed tak ciekło po naprawie.Zawierzyłem,że doświadczona kadra ( teoretycznie na papierze)dobra niby znajomość marki Alfa,Lancia,Fiat i pokrewne-więc pewność,że może podstawy są im znane.Niestety-kadra owszem"dojrzała" ale w osobie kierownictwa zza biurka a nie w osobie mechaników,bo Ci młodsi od mojego syna.Lansowanie się certyfikatami,i bogatym CV nie dotyczy rzecz jasna tych młodych cały czas"na przyuczeniu" pracowników.Moja usterka w tym warsztacie oczywiście nie została usunięta prawidłowo,nie została też prawidłowo zdiagnozowana.Ograniczono się tylko do wymiany uszczelniacza,który akurat nie był bezpośrednio przyczyną wycieku oleju.Nie rozebrano ani półosi,ani mechanizmu różnicowego,nie sprawdzono w programie komputerowym budowy urządzenia,ilości występujących uszczelniaczy i technologii ich mocowania-w moim odczuciu wykonano "garażową naprawę przez pana Stasia" Postąpili dokładnie tak samo jak dwaj inni "mechanicy" którym powierzałem naprawę-rutyna,oraz brak profesjonalizmu i wiedzy.Należę do osób które jeżeli płacę i wmawia mi się pewne reguły-oczekuje uczciwego,rzetelnego wykonania zadania.Każdorazowo po odbiorze przeglądam auto,i poddaje go ocenie.Szczerze liczyłem,że usterka zostanie właściwie i kompleksowo usunięta-tak jak być powinna.Niestety,cieszyłem się tylko 6 dni.No cóż-powtórzę raz jeszcze -opis w profilu poszczególnych warsztatów a rzeczywistość,to dwa różne światy odległe od siebie.


  Alfa Romeo 156

Podobne warsztaty


Usługi wykonywane przez warsztat