Manufaktura Blacharsko Lakiernicza ERPE

ul.Słoneczna 6B , 05-500 Stara Iwiczna

****** 0.8 (2 opinie)

O warsztacie

ul.Słoneczna 6B , 05-500, Stara Iwiczna

Gotówka

* dzwoniąc pod wskazany numer warsztatu, Twój numer telefonu automatycznie zapisuje się w bazie danych portalu DobryMechanik.pl. Szczegółowe zasady przetwarzania Twojego numeru telefonu opisaliśmy w Polityce prywatności.

 warsztat czynny pon-pt w godzinach 9-18

sobota 10-15

Więcej

Opinie (2)

Dodaj opinię
0.8 ******
Ocena wystawiona na podstawie 2 opinie.

Ogólne

******

Czas naprawy

******

Ceny usług

******

Jakość usług

******
 • N
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Negatywny

  Zdecydowanie przestrzegam przed wyborem tego wykonawcy. RP serwis/ Manufaktura lakiernicza, a aktualnie Matt's Garage to najgorszy zakład lakierniczy do jakiego mogłem się wybrać. Niska jakość świadczonych usług, zły dobór lakieru, nieterminowość, niedotrzymywanie warunków umowy, uchylanie się od reklamacji. Wezmą Twoje auto oraz zaliczkę, rozpoczną pracę abyś nie zabrał auta, za Twoje pieniądze "pomalują" auto kogoś innego, a Ty będziesz musiał poczekać aż ktoś następny skusi się na usługi tego zakładu i sfinansuje naprawę. Szkoda auta i Twoich nerwów - poszukaj innego zakładu!


 • M
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Negatywny

  Usługa wykonana bardzo przeciętnie. Po dwóch dniach wystapily pęknięcia naprawianej części. Została ona poprawioną przez co samochód stał łącznie półtora tygodnia. A teraz najlepsze: przyszedł mandat z dnia w którym samochód stał w naprawie ale właściciel kazał mi się wypchac. Mimo iż powiedział że to jego pracownik jeździł moim samochodem. BEZ ZGODY WŁAŚCICIELA. Nie wystawił mi fv. Nie odzywał się na próby kontaktu. A do tego groził mi prokuratorem oskarżając że go nekam.
  Osobiście nie polecam bo nie wiadomo kto i gdzie jeździ pozostawionym w warsztacie samochodem.


Podobne warsztaty