POWRÓT

Serwis Samochodowy Zbigniew Mołoń

Wszystkie Pozytywne (1) Neutralne (0) Negatywne (1)

 • AUTOR: DATA: 2018-09-07 08:28

  ogólnie
  ******

  czas naprawy
  ******

  ceny usług
  ******

  jakość usług
  ******


  Negatywny

  Byłem długoletnim klientem tej firmy. Nigdy więcej tam nie pojadę. Umówiłem się tydzień wcześniej na wizytę. Przyjechałem do warsztatu, a oni mnie informują, że nie mają czasu.
  Cały tydzień można było zadzwonić i przełożyć wizytę, mają to w nosie (specjalnie wziąłem urlop). Ale trzeba pilnie znajomemu zrobić samochód. Dbają tylko o swoich znajomków. Są nierzetelni w sprawie umówień na naprawę (kolejny raz). NIE POLECAM JUŻ TEGO WARSZTATU SWOIM ZNAJOMYM!!!!!!


  Marka/model samochodu:
  fiat

 • AUTOR: DATA: 2017-09-17 15:15

  ogólnie
  ******

  czas naprawy
  ******

  ceny usług
  ******

  jakość usług
  ******


  Ja byłem stałym klientem tego warsztatu przez wiele lat więc pozwolę sobie napisać kilka obszernych zdań. Uważam że jest to jedno z miejsc w Stalowej Woli, do którego warto się zgłosić w pierwszej kolejności, jeśli jest coś do zrobienia z autem. Klient jest traktowany bardzo dobrze: ze spokojem, z szacunkiem, z powagą. Gdy zostawi się auto, Państwo najpierw dzwonią żeby powiedzieć co stwierdzili i jaki będzie koszt a wtedy podejmuje się decyzję co dalej. Specjalizacją jest blacharstwo/lakiernictwo ale z tej dziedziny nigdy nic tu nie zlecałem. Niestety warsztat nie radzi sobie z zagadnieniami precyzyjnymi, takimi jak praca silnika krokowego, hałasy w przestrzeni pod maską czy trudność przy wrzucaniu biegu. Im bardziej ogólny/neutralny problem z autem tym skuteczniejsza naprawa. Ceny są różne. Zdarzało się że za parę czynności płaciłem sto złotych, zdarzało się że tyle samo kosztowała jakaś jedna czynność. Natomiast badanie techniczne wykonywane jest wzorowo i nie wyobrażam sobie, żeby w Stalowej Woli badać auto gdzieś indziej. Podsumowując polecam ten warsztat.


  Marka/model samochodu:
  Ford Focus

DODAJ OPINIĘ

Podobne warsztaty


INFO

Błędne dane warsztatu?
Zgłoś aktualizację

Liczba wyświetleń: 1221
Darmowa aplikacja mobilna

Nasza aplikacja działa poprawnie na wszystkich platformach mobilnych.
W celu jej pobrania wystarczy przejść do wybranego sklepu.

Pobierz z App Store

Pobierz ze Sklepu Windows

Wyślij aplikację na Twój telefon

SMS-em otrzymasz link do pobrania naszej aplikacji.