AUTO-SYSTEM ANDRZEJ CHABKO

Al.Niepodległości 705/707, Sopot, 81-853 Sopot

****** 5.3 (1 opinia)

DODAJ OPINIĘ

O warsztacie

Al.Niepodległości 705/707, Sopot, 81-853, Sopot

* dzwoniąc pod wskazany numer warsztatu, Twój numer telefonu automatycznie zapisuje się w bazie danych portalu DobryMechanik.pl. Szczegółowe zasady przetwarzania Twojego numeru telefonu opisaliśmy w Polityce prywatności.

 Istniejemy od 1990 roku. Jako jedni z pierwszych na Pomorzu i w Polsce nawiązaliśmy współpracę z BRC, bedąc obecnie autoryzowanym punktem serwisowym. Od początku swojej działalności jesteśmy silnie związani z branżą LPG. Znamy doskonale wszystkie systemy zasilania LPG dostępne na rynku, dzięki czemu potrafimy je odpowienio serwisować. Jesteśmy znani ze swojej polityki podejścia do klienta - nie ma problemu nie do rozwiązania, każdy wymaga tylko chęci i czasu. ZAWSZE dążymy do celu. Naszym priorytetem jest zadowolenie klienta.

Od wielu lat współpracujemy również z Dacia Zdunek i Renalut Zdunek- montując instalacje w fabrycznie nowych pojazdach. Montujemy także instalacje do nowych aut Mitsubishi.

Wykwalifikowany zespół, specjalistyczny sprzęt, ogromna wiedza i fachowość, a ponadto chęć podejmowania wyzwań, które inni odrzucili to nasza wizytówka. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Zespół Auto-System Sopot :)

Akceptowane formy płatności: - gotówka - kredyt za pośrednictwem renomowanych agencji ratalnych przy uproszczonej procedurze - przedpłata na konto - przelew dla stałych klientów

tel. 58 555-00-11, 58 550-30-95

kom. 512-070-928

 

czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 8 - 16  

 

 

Więcej

Opinie (1)

Dodaj opinię
5.3 ******
Ocena wystawiona na podstawie 1 opinia.

Ogólne

******

Czas naprawy

******

Ceny usług

******

Jakość usług

******
 • M
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Warsztat działający od wielu lat, fachowość, miła obsługa i przystępne ceny. Kolejne auto obsługuję u nich


  Mitsubishi Outlander

Podobne warsztaty


INFO

Błędne dane warsztatu?
Zgłoś aktualizację

Liczba wyświetleń: 1526