CARS POL

ul. Lubelska 60, 36-050 Sokołów Małopolski

****** 6 (1 opinia)

DODAJ OPINIĘ

O warsztacie

ul. Lubelska 60, 36-050, Sokołów Małopolski

Gotówka

* dzwoniąc pod wskazany numer warsztatu, Twój numer telefonu automatycznie zapisuje się w bazie danych portalu DobryMechanik.pl. Szczegółowe zasady przetwarzania Twojego numeru telefonu opisaliśmy w Polityce prywatności.

 W naszym serwisie samochodowym w Sokołowie Małopolskim znajdziecie Państwo prawie wszystko, czego potrzebuje Wasz samochód. Zajmujemy się diagnostyką i naprawą aut osobowych i ciężarowych wszystkich marek. Dzięki temu, że posiadamy nowoczesne urządzenia zapewniamy wysoką jakość świadczonych usług, w krótkim czasie za przystępną cenę. Naszym największym atutem jest zespół profesjonalnych mechaników samochodowych i doświadczonych diagnostów, którzy są w naszej firmie od wielu lat.

Więcej

Opinie (1)

Dodaj opinię
6 ******
Ocena wystawiona na podstawie 1 opinia.

Ogólne

******

Czas naprawy

******

Ceny usług

******

Jakość usług

******
 • M
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Trafiłam na ten warsztat z ogłoszenia w październiku 2018 roku, przebywając wówczas na wakacjach na Podkarpaciu. Wymieniałam tam tarcze, klocki oraz olej. Byłam zawsze obsłużona fachowo i kulturalnie. Byłam bardzo zadowolona z warsztatu. Kiedy miałam naprawę do zrobienia uzyskiwałam dwie wyceny na tańszych lub droższych częściach i do mnie należała decyzja na ile jestem przygotowana budżetowo. Dodatkowo warsztat ma ładną poczekalnię, w której jest tv i pyszna kawa. To akurat było dla mnie ważne, gdyż nie mieszkałam w Sokołowie Małopolskim tylko w Górnie, a czasem musiałam poczekać, W Sokołowie Małopolskim jest bardzo mała baza kawiarni. Warsztat ma bardzo duży parking, więc można było zaparkować z łatwością. W tamtym okresie było to dla mnie ważne, aby nie przeciskać się między samochodami jak to czasem bywa w Warszawie gdyż byłam kierowcą z niedużym doświadczeniem. Polecam.


  RENAULT SCENIC

Podobne warsztaty


Usługi wykonywane przez warsztat