Tomcar Słupsk - Mechanika, zbieżność i geometria

Borchardta 53, 76-200 Słupsk

****** 6 (2 opinie)

Tomcar Słupsk - Mechanika, zbieżność i geometria

O warsztacie

Borchardta 53, 76-200, Słupsk

Poniedziałek od 08:00 do 17:00
Wtorek od 08:00 do 17:00
Środa od 08:00 do 17:00
Czwartek od 08:00 do 17:00
Piątek od 08:00 do 17:00

Gotówka

* dzwoniąc pod wskazany numer warsztatu, Twój numer telefonu automatycznie zapisuje się w bazie danych portalu DobryMechanik.pl. Szczegółowe zasady przetwarzania Twojego numeru telefonu opisaliśmy w Polityce prywatności.

Od szeregu lat prowadzimy warsztat mechaniczny w Słupsku a z samochodami jesteśmy związani od wczesnej młodości. Lubimy nimi jeździć, naprawiać je a także modyfikować. Jednocześnie podchodzimy do nich z chłodną głową. Nie preferujemy określonych marek, bo każdy solidnie serwisowany pojazd może dawać frajdę. Właśnie w takim rzetelnym serwisowaniu chcemy Was wspierać. Wyróżnia nas to, że nie szukamy dziury w całym a usuwamy usterki, które rzeczywiście tego wymagają. Naszą specjalizacją są naprawy zawieszeń oraz geometria i zbieżność kół. Podejmujemy się wszystkich napraw, które prowadzą do skutecznej pracy podzespołów, mających wpływ na ich prawidłowe ustawienie. Jako nieliczni dysponujemy sprzętem niezbędnym do ustawienia geometrii w pojazdach marki Mercedes Wychodzimy z założenia, że to nie czujnik lakieru powinien decydować o zakupie samochodu ale pomiar punktów bazowych (geometria), wykonany na specjalistycznym stanowisku serwisowym.

Obsługujemy wszystkie marki i każdy rodzaj zawieszenia w tym airmatic i nivo.

 

Więcej

Opinie (2)

Dodaj opinię
6 ******
Ocena wystawiona na podstawie 2 opinie.

Ogólne

******

Czas naprawy

******

Ceny usług

******

Jakość usług

******
 • W
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Fachowcy w pełnym tego słowa znaczeniu. Byłem tam moim Grand Cherokee i bardzo szybko znaleziono przyczynę usterki, banalnie prostą


  Odpowiedź warsztatu na komentarz:

  Dziękujemy za opinię. Życzymy szerokiej drogi.

  Jeep

 • J
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  W końcu dobrze trafiłem. Jeździłem do różnych speców i ciągle mi wmawiano, że moim Mercedesie okularniku, czegoś się nie da, bo to stare auto i lepiej nie będzie. W Tomcarze po prostu zrobili to czego należy oczekiwać od prawdziwego specjalisty od zbieżności i geometrii. Wreszcie samochód prowadzi się tak, jak trzeba. Po raz pierwszy spotkałem się z tym, że mechanik w Słupsku wykonuje jazdę próbną po ustawieniu samochodu. Czyli zależy mu na tym, żeby było dobrze a nie tylko żeby skasować należność.
  Przy okazji spotkałem tam innych kierowców, którzy też już zwiedzili niejeden warsztat. Wszyscy mają taką opinię. że w temacie zbieżności i geometrii Tomcar w Słupsku jest najlepszy.
  I jeszcze dodam, że w moim przypadku trzeba było pogrzebać przy zawieszeniu. W godzinę do warsztatu trafiła niezbędna nowa część. Wymieniono, ustawiono i w drogę. Żadnego marudzenia, narzekania na zardzewiałe śruby i propozycji wymiany połowy zawieszenia. Widać, że mają ogromne doświadczenie.


  Mercedes W210

Podobne warsztaty