Frost Truck Serwis

ul. Transportowa 8B, 69-100 Słubice

****** 5.8 (2 opinie)

Frost Truck Serwis

O warsztacie

ul. Transportowa 8B, 69-100, Słubice

Poniedziałek od 08:00 do 21:00
Wtorek od 08:00 do 21:00
Środa od 08:00 do 21:00
Czwartek od 08:00 do 21:00
Piątek od 08:00 do 21:00
Sobota od 08:00 do 13:00

Gotówka, Karta płatnicza

* dzwoniąc pod wskazany numer warsztatu, Twój numer telefonu automatycznie zapisuje się w bazie danych portalu DobryMechanik.pl. Szczegółowe zasady przetwarzania Twojego numeru telefonu opisaliśmy w Polityce prywatności.

FROST TRUCK SERWIS jest częścią marki FROST THERMO KING i powstał w odpowiedzi na Państwa oczekiwania stworzenia stacji, w której możliwe będzie wykonanie w maksymalnie krótkim czasie potencjalnie największej ilości napraw. Ponad dwudziestoletnie doświadczenie w obsłudze branży TSL oraz fachowe szkolenia naszych mechaników decydują o wysokim profesjonalizmie usług i kompleksowym podejściu do każdego klienta. Obecnie przy Transportowej 8B oprócz serwisu agregatów chłodniczych marki Thermo King mogą wykonać Państwo przeglądy rejestracyjne, wszelkiego typu naprawy podwozi Schmitz Cargobull, hamulców czy tachografów cyfrowych. Stacja dysponuje również monitorowanym parkingiem na 70 zestawów. W naszym oddziale w Słubicach Państwa flota jest w najlepszych rękach!

 

Więcej

Opinie (2)

Dodaj opinię
5.8 ******
Ocena wystawiona na podstawie 2 opinie.

Ogólne

******

Czas naprawy

******

Ceny usług

******

Jakość usług

******
 • M
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Polecam Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów i Serws Tachografów Cyfrowych, rzetelne podejście do klienta i pojazdu, trafnie oszacowano czas oczekiwania na usługę. Miła obsługa. Bardzo dobre ceny legalizacji tachografu i trafnie zdiagnozowane stuki w zawieszeniu. Polecam z czystym sumieniem gdyż u konkurencji stuków diagnosta nie znalazł.


  MAN TGX

 • k
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Polecam. Jakość usług na najwyższym poziomie, kontrola pojazdu wykona sprawnie przez doświadczony personel. Cena legalizacji adekwatna do wykonywanej usługi. Plus za szeroki wachlarz oferowanych usług.


  VOLVO FH

Podobne warsztaty


Marki samochodów naprawiane przez warsztat