WRÓBLEWSKI - Mechanika pojazdowa

Sawickiej 8, 42-470 Siewierz

****** 0 (0 opinii)

WRÓBLEWSKI - Mechanika pojazdowa

O warsztacie

Sawickiej 8, 42-470, Siewierz

Gotówka

* dzwoniąc pod wskazany numer warsztatu, Twój numer telefonu automatycznie zapisuje się w bazie danych portalu DobryMechanik.pl. Szczegółowe zasady przetwarzania Twojego numeru telefonu opisaliśmy w Polityce prywatności.

Jesteśmy prężnie rozwijającym się warsztatem samochodowym zajmującym się m.in. naprawą samochodów osobowych i dostawczych, oraz ich diagnostyką. Zawdzięczamy to przede wszystkim naszym pracownikom – czyli specjalistom, którzy w umiejętny i skuteczny sposób połączyli swoją pasję i miłość do motoryzacji, z profesjonalizmem i wieloletnim doświadczeniem zdobytym w branży motoryzacyjnej. Działamy w doskonale wyposażonym, nowoczesnym budynku, zaprojektwanym specjalnie do celów warsztatowych i spełniajacym wszelkie wymogi i normy unijne. Najwyższą jakość usług oraz sprawną i fachową obsługę, zapewniamy także dzieki wykorzystaniu profesjonalnego, specjalistycznego sprzętu oraz nowoczesnych narzędzi i urządzeń diagnostycznych.

Naszym priorytetem jest zadowolenie Klientów, a to uzyskać można łącząc dwa podstawowe elementy. Pierwszym z nich jest profesjonalna naprawa samochodów, drugim niezwykle atrakcyjne ceny. W ten sposób - godząc doskonałą jakość oraz niskie koszta - zdobyliśmy uznanie licznych użytkowników czterech kół. Współpracujemy z największymi hurtowniami motoryzacyjnymi w Polsce, dlatego jesteśmy w stanie zaproponować w procesienaprawy Państwa samochodu,szeroki asortyment części zamiennych w atrakcyjnych cenach.

poniedziałek 08:00–16:00 wtorek 08:00–16:00 środa 08:00–16:00 czwartek 08:00–16:00 piątek 08:00–16:00 sobota 08:00–14:00 niedziela - Zamknięte

Więcej

Opinie (0)

Dodaj opinię
0 ******
Ocena wystawiona na podstawie 0 opinii.

Ogólne

******

Czas naprawy

******

Ceny usług

******

Jakość usług

******

Ta firma nie ma jeszcze żadnej recenzji. Napisz pierwszą opinię.

Podobne warsztaty