Auto-Serwis Łukasz Winiarczyk

Wielowieś 58, 59-330 Ścinawa

****** 0 (1 opinia)

DODAJ OPINIĘ

Opinie (1)

Dodaj opinię
0 ******
Ocena wystawiona na podstawie 1 opinia.

Ogólne

******

Czas naprawy

******

Ceny usług

******

Jakość usług

******
 • P
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Negatywny

  Terminowość u tego pana nie istnieje. Przekładane terminy kolejnych napraw mimo tego, że zaczął naprawiać samochód a nie naprawił. Nie wyczyścił układu z opiłków zatartej sprężarki i przez to kolejne dwie się zatarły - koszt 600zł - gdzie zapłaciłem za czyszczenie 400zł. Założył stare oringi na przyłączach i przez nie wyciekał czynnik z układu. Efekt z wizyt u tego pana taki, że klimatyzacja jak nie działa a z kieszeni ubyło ponad 1300zł.

  Zdenerwowany przeciągającym się do blisko dwóch miesięcy serwisem klimatyzacji pojechałem do innego FACHOWCA, który w dwa dni naprawił wszystko co ten chałupnik nie zrobił lub wręcz popsuł. Ceny usług może nie zwalają z nóg ale podliczając to co miał zrobić a nie zrobił i przez to zatarte dwa kompresory daje wynik koszmarnie wysoki.


Podobne warsztaty

 • MTT Berezowski

  Przychowa 40,  ,  Ścinawa

  Pomoc drogowa, holowanie pojazdów ciezarowych i osobowych. Regeneracja zawórów pneumatycznych - m.in. EBS, wysprzęgliki, zawory hamulcowe, ECAS, ECAM, osuszacze, zabezpieczające, przekaźnikowe, sterujące, główne, parkowania, zaciski...


INFO

Błędne dane warsztatu?
Zgłoś aktualizację

Liczba wyświetleń: 1424