AUTO-DIAGNOSTYKA.PRO

ŁOCHOWSKA 15, 07-140 SADOWNE

****** 0 (0 opinii)

AUTO-DIAGNOSTYKA.PRO

O warsztacie

ŁOCHOWSKA 15, 07-140, SADOWNE

Poniedziałek od 09:00 do 17:00
Wtorek od 09:00 do 17:00
Środa od 09:00 do 17:00
Czwartek od 09:00 do 17:00
Piątek od 09:00 do 17:00
Sobota od 09:00 do 16:00

Gotówka, Karta płatnicza

* dzwoniąc pod wskazany numer warsztatu, Twój numer telefonu automatycznie zapisuje się w bazie danych portalu DobryMechanik.pl. Szczegółowe zasady przetwarzania Twojego numeru telefonu opisaliśmy w Polityce prywatności.

 Dla jednych środek transportu, dla innych hobby - niezależnie od podejścia każde auto wymaga właściwej opieki.

Dla nas samochody to sposób na życie zrodzony z pasji do motoryzacji i mechaniki. Prowadzimy serwis samochodów osobowych wszystkich marek. Obsługujemy floty aut dostawczych. Sprawdzamy, doradzamy, naprawiamy, a nawet ulepszamy - a co najważniejsze, nie robimy nic bez wcześniejszego uzgodnienia, bo to Twoje auto i to Ty decydujesz.

Ponadto, aby zapewnić Ci większą wygodę na życzenie odbierzemy Twój samochód i odstawimy go po wykonaniu usługi pod wskazany adres.

Zakres świadczonych przez nas usług poznasz poniżej, jeżeli jednak nie jesteś czegoś pewien, masz jakiekolwiek pytania, lub po prostu chcesz z nami porozmawiać, to nie krępuj się i dzwoń lub pisz - na pewno odpowiemy.

Nasze specjalizacje:

Mechanika samochodów osobowych i dostawczych typu VW LT, czy Mercedes Sprinter.

Kompleksowa obsługa klimatyzacji - sprawdzaniem ciśnienia, wyszukiwaniem nieszczelności oraz napełnianiem układu czynnikiem - wszystko z użyciem profesjonalnych narzędzi i stacji.

Diagnostyka komputerowa - posiadamy profesjonalne testery diagnostyczne pozwalające na sprawdzenie pojawiających się błędów, weryfikację wartości bieżących, kasowanie, oraz adaptację czujników.

Pomoc w zakupie auta - dla zainteresowanych zakupem nowego-używanego auta, świadczymy usługę kompleksowego sprawdzenia i oceny auta pod względem przeszłych i bieżących uszkodzeń nadwozia i mechaniki.

Części zamienne - dzięki współpracy z firmą Inter Cars mamy dostęp do wszelkiego rodzaju częsic zamiennych w atrakcyjnych cenach.

Tuning mechaniczny - nie boimy się żadnych wyzwań, modyfikujemy silniki i zawieszenia zgodnie z oczekiwaniami klienta.

Serwis na pierwszy rzut oka jest niewidoczny z ulicy, jednak warto zaryzykować i wjechać na posesję za zieloną bramą ;) Prosimy o zwracanie uwagi na adres, pod którym zostawiacie Państwo swoje samochody. Niejednokrotnie klienci chcąc przyjechać do nas zostawiali auta u konkurencji, a za ich jakość odpowiadać nie możemy. Łochowska 15 to nasz jedyny poprawny adres :)

Więcej

Opinie (0)

Dodaj opinię
0 ******
Ocena wystawiona na podstawie 0 opinii.

Ogólne

******

Czas naprawy

******

Ceny usług

******

Jakość usług

******

Ta firma nie ma jeszcze żadnej recenzji. Napisz pierwszą opinię.

Podobne warsztaty


Usługi wykonywane przez warsztat