GetShine - AutoDetailing Studio

ul. Zwięczycka 29, Zwięczyca, 35-083 Rzeszów

****** 6 (1 opinia)

GetShine - AutoDetailing Studio

O warsztacie

ul. Zwięczycka 29, Zwięczyca, 35-083, Rzeszów

Poniedziałek od 09:00 do 17:00
Wtorek od 09:00 do 17:00
Środa od 09:00 do 17:00
Czwartek od 09:00 do 17:00
Piątek od 09:00 do 17:00
Sobota od 09:00 do 17:00

Gotówka

* dzwoniąc pod wskazany numer warsztatu, Twój numer telefonu automatycznie zapisuje się w bazie danych portalu DobryMechanik.pl. Szczegółowe zasady przetwarzania Twojego numeru telefonu opisaliśmy w Polityce prywatności.

GetShine oferuje kompleksowy, profesjonalny detailing Twojego samochodu. Zarówno elementów zewnętrznych jak i wnętrza. Zaczynając od prawidłowego bezpiecznego oczyszczenia pojazdu, wieloetapowej korekty lakieru a także trwałego zabezpieczenia dla każdego rodzaju powierzchni. Pozwoli to na zachowanie uzyskanego efektu przez długi czas oraz pomoże w utrzymywaniu czystości samochodu, na co dzień. Każde zlecenie realizowane jest indywidualnie z dbałością o szczegóły i detale, które mają kluczowy wpływ na perfekcyjny efekt końcowy. Stosujemy tylko i wyłącznie sprawdzone i renomowane środki najlepszych producentów na rynku kosmetyki samochodowej.

GetShine to miejsce, w którym Twój samochód zostanie potraktowany z dbałością o każdy, nawet najdrobniejszy szczegół.

Dostępne usługi:

Bezpieczne oczyszczanie lakieru, Korektę lakieru, Czyszczenie wnętrza, Czyszczenie i konserwację tapicerki skórzanej, Renowację kloszy reflektorów, Zabezpieczanie lakieru, Powłoki Ochronne, Detailing felg, Zabezpieczenie dachu cabrio, Przygotowanie auta do sprzedaży, Zabezpieczenie szyb nanopowłoką, Przygotowanie do sezonu, Oraz inne usługi dodatkowe

ZAPRASZAM!

 

Więcej

Opinie (1)

Dodaj opinię
6 ******
Ocena wystawiona na podstawie 1 opinia.

Ogólne

******

Czas naprawy

******

Ceny usług

******

Jakość usług

******
 • M
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Do GetShine, a konkretnie do Pana Mateusza trafiłem przez znajomego, który go gorąco polecał, po rozmowie, ustaleniu zakresu prac, efekt finalny przeszedł moje najśmielsze oczekiwania- żeby się nie rozpisywać, lakier, plastiki, cały efekt wizualny był taki, że 13 letnie auto wyglądało lepiej jak nowe. Co mnie zszokowało, najlepsze materiały, cały proces pracy nad samochodem udokumentowany na zdjęciach, zero oszczędności w środkach użytych do pracy nad autem, zero oszczędności w czasie- wszystko było zrobione perfekcyjnie- czapki z głów. Pan Mateusz to człowiek z pasją i wielkim pojęciu o tym co robi, wkłada całe serce w swoją pracę. W mojej ocenie na całej naszej ścianie wschodniej jest to najlepszy specjalista w swojej branży- dlatego z czystym sumieniem go polecam.


  Audi A3

Podobne warsztaty