POWRÓT

autoraszyn24

POKAŻ NUMER TELEFONU
Wspomnij, że warsztat znalazłeś(aś) w DobryMechanik.pl

Wszystkie Pozytywne (0) Neutralne (0) Negatywne (0)

Ta firma nie ma jeszcze żadnej recenzji. Napisz pierwszą opinię.

- możliwość płatności kartą

 

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu w branży, jesteśmy w stanie dzielić się fachowymi poradami dotyczącymi eksploatacji samochodu z naszymi Klientami w milej atmosferze. Do naszej pracy podchodzimy ze szczególną dokładnością, tak aby wyjeżdżający od nas Klient był zawsze zadowolony, ponieważ jest to dla nas najlepsza wizytówka, dzięki której zyskujemy zaufanie wśród grona naszych Klientów. Większość świadczonych przez nas warsztat samochodowy usług wykonywana jest na poczekaniu. Podczas każdej naprawy nasi mechanicy udzielają szczegółowych informacji, co i dlaczego powinno być zrobione w danym samochodzie. Klient zostawiając u nas samochód może liczyć na profesjonalną obsługę i fachowe porady. Dbamy nie tylko o samochody, ale i o komfort naszych klientów – istnieje także możliwość pozostawienia samochodu do naprawy przez całą dobę na strzeżonym terenie warsztatu.

 

Dzięki rozbudowanej sieci dostawców, możemy liczyć na niemalże natychmiastowe dostawy auto części zamiennych i blacharskich. Ponadto autoraszyn24 oferuje również sprzedaż auto części do wszystkich marek samochodów. Spośród innych warsztatów samochodowych wyróżnia nas przede wszystkim krótki czas napraw oraz wysoki poziom obsługi klienta. Gwarantujemy wykonanie usługi na poziomie producenta w bardzo konkurencyjnej cenie.

Warsztat samochodowy autoraszyn24 to serwis, w którym Twoim samochodem zaopiekuje się profesjonalny zespół młodych, wyspecjalizowanych mechaników.

 

Oferujemy skup aut niezależnie od stanu technicznego, wizualnego i prawnego. Przyjmujemy również samochody uszkodzone blacharsko lub mechanicznie, zaniedbane, skorodowane, bez przeglądu i OC. W kręgu naszych zainterosań znajdują się wszystkie marki, modele i roczniki!

Wypowiadamy OC – zwracamy składki za niewykorzystany okres!

Kompleksowo załatwiamy wszystkie formalności związane z wyrejestrowaniem auta oraz ubezpieczycielem. Oferujemy pomoc prawną w tym zakresie.

 

Wukanizacja 24h, Skup Anglików

 

Podobne warsztaty


WYKONYWANE USŁUGI