PPHU TEMPO

Okrajszów 52, 97-500 Radomsko

****** 6 (1 opinia)

PPHU TEMPO

O warsztacie

Okrajszów 52, 97-500, Radomsko

Gotówka, Karta płatnicza

W przypadku, jeśli nie będziemy mogli odebrać, zostaniesz połączony z Doradcą Serwisowym DobryMechanik.pl, który umówi Cię na wizytę w naszym warsztacie.

* dzwoniąc pod wskazany numer warsztatu, Twój numer telefonu automatycznie zapisuje się w bazie danych portalu DobryMechanik.pl. Szczegółowe zasady przetwarzania Twojego numeru telefonu opisaliśmy w Polityce prywatności.

Godziny pracy: od poniedziału do piątku w godzinach 8:00-16:00

 

  Naprawa wtrysków

Wykorzystujemy do naprawy urządzenie marki Bosch EPS 708. Używamy również urządzenie Zapper do testowania wtrysków w warunkach roboczych. Współpraca z koncernem Bosch pozwala nam na stosowanie oryginalnychStosujemy oryginalne części zamienne do wtrysków i pomp BOSCH, SIEMENS, DELPHI. Precyzję wykonanej pracy potwierdzają wydruki przedstawiające szczegółowo nowe parametry urządzeń poddanych regeneracji. 

Naprawa turbin

Dzięki zainwestowaniu w najnowszej generacji urządzenia CMT47TR i CMT48TWIN oraz kontrakt na dostawę oryginalnych części zamiennych MELETTA wykonujemy regenerację turbosprężarek samochodowych gwarantując najwyższą jakość usługi, poświadczoną szczegółowymi wydrukami prezentującymi parametry urządzenia poddanego regeneracji.

 

Regeneracja filtrów DPF / FAP

Czyszczenie filtrów cząstek stałych DPF/FAP ma na celu przedłużenie żywotności nie tylko filtru ale i całego układu napędowego. Niewypalone cząstki spalin blokują przepływ w filtrze, objawia się to m.in. spadkiem mocy, wzrostem zużycia paliwa, spływaniem niewypalonego paliwa do oleju silnikiwego. Może to powodować problemy ze smarowaniem elementów silnika a nawet zatarciem turbiny. Aby temu zapobiec stosuje się regenerację filtrów poprzez przepalanie w wysokich temperaturach oraz stosowanie odpowiedniej chemii do czyszczenia filtrów. Zregenerowany filtr cząstek stalych jest przywrócony niemalże do fabrycznej wydajności.

 

 

 

Więcej

Opinie (1)

Dodaj opinię
6 ******
Ocena wystawiona na podstawie 1 opinia.

Ogólne

******

Czas naprawy

******

Ceny usług

******

Jakość usług

******
 • J
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Naprawa wtrysków przebiegła sprawnie, koszt był w pełni akceptowalny, dodatkowo dostałem wydruki pokazujące, że wtryski przeszły wszelkie testy na maszynie.


  Ford C-Max

Nasze porady (1)

W moim samochodzie średnie zużycie paliwa po zatankowaniu różni się o ok 0,7-0,8 Litra względem tego co pokazuje komputer. Na komputerze zawsze jest o ten niecały litr mniejsze. Z czego to wynika?

Podobne warsztaty