AUTOKOREKTA Michał Szendzielarz wgniecenia

Krasickiego 25, Kowalowiec, 97-500 Radomsko

****** 6 (1 opinia)

AUTOKOREKTA Michał Szendzielarz wgniecenia

O warsztacie

Krasickiego 25, Kowalowiec, 97-500, Radomsko

Gotówka

* dzwoniąc pod wskazany numer warsztatu, Twój numer telefonu automatycznie zapisuje się w bazie danych portalu DobryMechanik.pl. Szczegółowe zasady przetwarzania Twojego numeru telefonu opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zajmuję się profesjonalnym usuwaniem wgnieceń w karoserii samochodów metodą PDR, czyli metodą, która nie wymaga lakierowania.

W moich naprawach stosuje wszystkie możliwe techniki naprawy w zależności od rodzajów wgnieceń tj: - masowania "drutami" ( lance ) wewnętrznej części blachy - " na kleju " - pod ciśnieniem

Powyższe metody pozwalają na usunięcie wgnieceń powstałych na skutek: - opadów gradu, kasztanów, - drobnych szkód parkingowych, - wandalizmu.

Ogromną zaletą tej metody jest zachowanie oryginalnego lakieru, krótki czas naprawy oraz znacznie niższe koszty w stosunku do tradycyjnych metod tj. szpachlowania + lakierowania.

Więcej

Opinie (1)

Dodaj opinię
6 ******
Ocena wystawiona na podstawie 1 opinia.

Ogólne

******

Czas naprawy

******

Ceny usług

******

Jakość usług

******
 • P
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Facet jest mistrzem, myślałem że będzie trzeba wycinać tylny błotnik i do tego lakierowanie. Tymczasem w kilka godzin wielkie wgniecenie zniknęło bez śladu !!
  Wow jestem pod ogromnym wrażeniem !!


  Ford Mondeo

Podobne warsztaty