POWRÓT

Marek Śmietana

Wszystkie Pozytywne (0) Neutralne (0) Negatywne (2)

 • AUTOR: DATA: 2018-09-10 13:30

  ogólnie
  ******

  czas naprawy
  ******

  ceny usług
  ******

  jakość usług
  ******


  Negatywny

  Pojechałam do tego mechanika, ponieważ od jakiegoś czasu jeździła tam moja mama (o tym jak ją oszukał bedzie za chwile). Pojawiłam się u mechanika w połowie sierpnia chcąć zaplanować wizytę i upewnić się, że samochód będzie gotowy na czas ponieważ przyjechałam aż z południowych Włoch na krótkie wakacje do Polski i chciałam wymienić kilka uszkodzonych części, a także zrobić ogólny przegląd samochodu. Pan zapisał wszystko w notatkach po czym umówiliśmy się na spotkanie w piątek po jego urlopie. Kiedy pojawiłam się w piątek rano garaż był zamknięty, mechanik nie odbierał telefonu, napisałam wiadomość sms, mechanik nie odpisal, dzwonilam również w sobotę, nie odbierał a potem wyłączył telefon. W poniedziałek dzwoniłam ale również nie odbierał po czym udałam się ponownie do jego warsztatu a mechanik stal na podwórku i zastanawiał się jaką ściemę mi wcisnąć. Więc przekonywal mnie, ze jego stan zdrowia był tragiczny i był w szpitalu i nie mógł odebrać telefonu ani odpisać na smsa. W piątek Pan mechanik umierał a w poniedziałek był w pracy i smolił kolejnego papierosa . Samochodu nie chciał przyjąć ponieważ się obraził (wyobrażacie to sobie, Pana pomiędzy 40-50 rokiem, który robi focha????jak dziecko za przedszkola) za ton mojego smsa o treści “Dzień dobry, przed urlopem wyznaczył mi Pan termin na dzisiaj. Miałam zostawić samochód i maksymalnie w poniedziałek 26 odebrać. Przyjechałam Pana nie ma a zakład zamknięty.” Na moje prośby że może jednak szybko ogarnie ten samochód przypomniał sobie, że musi sprawdzić czy samochód w ogóle wjedzie do garażu....oczywiscie samochod był za wysoki, więc bez słowa odjechałam. Zabrakło mi słów tak dawno nie spotkałam tak bezczelnej, niekompetentnej i kłamliwej osoby jak ów pseudomechanik. Wracając do mojej mamy wymieniała u niego filtry za wymiane których zapłacila. Kiedy pojechała do swojego kuzyna w gości (kuzyn jest mechanikiem), kuzyn wymontowal te filtry i powiedziaŁ, że nigdy nie były zmieniane i jest tego pewien bo na filtrach są numery po których można je zidentyfikować. To nie mechanik tylko [wymoderowano].


  Marka/model samochodu:
  Fiat

 • AUTOR: DATA: 2016-03-19 18:08

  ogólnie
  ******

  czas naprawy
  ******

  ceny usług
  ******

  jakość usług
  ******


  Negatywny

  Naprawdę NIE POLECAM tego Pana.
  Używa części ze szrotu (dokładnie ze złomu w Nowym Targu) a kasuje jak za regenerowane, za naprawę zapłaciłem nie małe pieniądze po czym 2 mies. później sprężarka się zatarła. Pan Marek się obraził o to że chciałem zrobić reklamacje na część która miała być regenerowana (i jak zaznaczył przed wymianą z "pewnego" źródła).
  Pojechałem do innego warsztatu gdzie mechanik który mi wymontował tą część powiedział że za taki bubel jak mi tam włożył nie dałby więcej jak 20 zł (a nie 700,--).


  Marka/model samochodu:
  Audi

DODAJ OPINIĘ

Podobne warsztaty


INFO

To Twój warsztat?
Przejmij nad nim kontrolę.

Błędne dane warsztatu?
Zgłoś aktualizację

Liczba wyświetleń: 1356

WYKONYWANE USŁUGIDarmowa aplikacja mobilna

Nasza aplikacja działa poprawnie na wszystkich platformach mobilnych.
W celu jej pobrania wystarczy przejść do wybranego sklepu.

Pobierz z App Store

Pobierz ze Sklepu Windows

Wyślij aplikację na Twój telefon

SMS-em otrzymasz link do pobrania naszej aplikacji.