POWRÓT

Auto-Elektryk Stanisław Niemczyk

POLECANE WARSZTATY

PK Automat
******
opinie: 14

jatne 14 b
otwock

POKAŻ NUMER TELEFONU
Wspomnij, że warsztat znalazłeś(aś) w DobryMechanik.pl

Wszystkie Pozytywne (5) Neutralne (0) Negatywne (3)

 • AUTOR: DATA: 2018-11-10 19:28

  ogólnie
  ******

  czas naprawy
  ******

  ceny usług
  ******

  jakość usług
  ******


  Polecam, cały proces naprawy podobny do ASO, z tym że cena dużo niższa. I to podsumowanie naprawy znacznie czytelniejsze niż w ASO


  Marka/model samochodu:
  Mercedes

 • AUTOR: DATA: 2017-08-12 16:50

  ogólnie
  ******

  czas naprawy
  ******

  ceny usług
  ******

  jakość usług
  ******


  Negatywny

  Oddałam samochód do naprawy. Przy odbiorze właściciel powiedział, że wymienili jeszcze żarówki w podświetleniu rejestracji. Myślałam, że to gratis od firmy i że tak dbają o dobry wizerunek. W domu gdy spojrzałam na paragon trochę się zdziwiłam. Patrze wartość naprawy i dodatkowa kwota w wysokości 50zł za żarówki z wymiana. Sorry ale nie zgłaszałam potrzeby wymiany żarówek. Widać w tym warsztacie liczy się tylko kasa i robienie klienta w "trąbę".


  Marka/model samochodu:
  TOYOTA

  Odpowiedź warsztatu na komentarz:

  poświęciłem trochę czasu na przejrzenie napraw sprzed ostatniego miesiąca i nigdzie nie dopatrzyłem się naprawy oświetlenia tablicy rejestracyjnej na wspomnianą kwotę. Jedyny pojazd jaki znalazłem na niestandardową kwotę, jak za wymianę żarówek, to VW SHARAN z tym, że kwota za całą usługę wynosiła 40zł, a czynności wykonane to: wymiana żarówki prawy przód (wymontowanie i zamontowanie lampy), wymiana żarówki lewy stop, wymiana żarówki prawej oświetlenia tablicy rejestracyjnej.
  W związku z powyższym, ciężko mi uwierzyć w usługę wymiany żarówek jedynie w tablicy rejestracyjnej za 50zł na przestrzeni dłuższego okresu czasu. Do każdej naprawy (nawet wymiany żarówki pozycyjnej) dołączane jest szczegółowe podsumowanie naprawy z dokładnym opisem, która żarówka została wymieniona. Na paragonie znajduje się jedynie pozycja "naprawa świateł", więc tym bardziej ciężko mi uwierzyć w autentyczność zaistniej sytuacji. Niemniej proszę o niezwłoczny kontakt z biurem warsztatu, w celu wyjaśnienia.

 • AUTOR: DATA: 2017-08-10 17:16

  ogólnie
  ******

  czas naprawy
  ******

  ceny usług
  ******

  jakość usług
  ******


  Negatywny

  Oddałem samochód, podczas jazdy testowej pracownik urządził sobie "niedzielną"przejażdżkę moim samochodem co poskutkowało ukręceniem się turbiny . Naprawa ok 2000 nie usłyszałem nawet przepraszam. Oczywiście właściciel uważa, że to moja wina i nie chce zwrócić kosztów naprawy. Dbajcie o swoje samochody - omijać szerokim łukiem.


  Marka/model samochodu:
  seat ibiza

  Odpowiedź warsztatu na komentarz:

  Sytuacja oczywiście miała miejsce w naszym warsztacie, ale pozwolę sobie uzupełnić zdarzenie o kilka szczegółów. Klient naprawiał turbinę miesiąc przed niefortunnym zdarzeniem. Zaproponowaliśmy mu, aby podał kontakt do mechanika i firmy, która regenerowała turbinę, aby sprawę załatwić bez udziału klienta. Klient odmówił podawania jakichkolwiek informacji, odebrał bez problemu od nas samochód "urywając" 30zł od sumy naprawy, jednak gdy dowiedział się, że regenerowana miesiąc temu turbina nie podlega gwarancji rękojmi, zaczął szukać sponsora naprawy usterki.
  Z własnych źródeł dowiedzieliśmy się, że w firmie regenerującej turbinę klient został poinformowany, że turbina jest nie od tego pojazdu, a sterownik silnika chipowany, więc oni mogą naprawić turbinę, ale bez gwarancji.
  Przy naprawie licznika trzeba wyjąć wskazówki zegarów, więc po zamontowaniu do pojazdu, trzeba odbyć jazdę testową, żeby przekonać się, że wskazówki pokazują odpowiednią prędkości pojazdu i obroty silnika.
  W pojeździe z poprawnym sterowaniem turbiny nie ma możliwości przeładowania powodującego ukręcenie się turbiny, niezależnie od osiąganych obrotów.

 • AUTOR: DATA: 2017-08-02 14:32

  ogólnie
  ******

  czas naprawy
  ******

  ceny usług
  ******

  jakość usług
  ******


  Samochód stracił zasilanie, wyglądało na awarię akumulatora. Samochód sprawnie naprawiony, w bardzo dobrej cenie.


  Marka/model samochodu:
  Skoda Octavia

 • AUTOR: DATA: 2016-12-28 15:40

  ogólnie
  ******

  czas naprawy
  ******

  ceny usług
  ******

  jakość usług
  ******


  Naprawiałem w swoim Volvo sondę lambda, diagnoza trafna i wymiana bezproblemowa, uczciwa cena, szczerze polecam!


  Marka/model samochodu:
  Volvo s60

 • AUTOR: DATA: 2015-09-27 04:28

  ogólnie
  ******

  czas naprawy
  ******

  ceny usług
  ******

  jakość usług
  ******


  Magicy!! w ciągu JEDNEGO dnia zlokalizowali i naprawili usterkę, z którą męczyłem się od prawie roku. Jestem z Puław, więc trochę zajęło mi zanim trafiłem do Otwocka. A naprawa wykonana za niewielkie pieniądze, o których zostałem poinformowany w trakcie naprawy i spytany o akceptację. Jestem pełny uznania. Dodatkowo przy odbiorze czekała na mnie kartka z opinaną dokładnie naprawą i mimo to, wszystko zostało jeszcze dokładnie wytłumaczone. Ogromny pozytyw! Profesjonaliści


  Marka/model samochodu:
  Audi A6

 • AUTOR: DATA: 2014-10-17 20:56

  ogólnie
  ******

  czas naprawy
  ******

  ceny usług
  ******

  jakość usług
  ******


  Przeczytałem opinię poniżej i uznałem że muszę poszukać innego elektryka niż Pan Niemczyk. Jednak ze skutkiem takim, że byłem u paru osób z branży i nikt nie potrafił jednoznacznie stwierdzić, co w moim aucie się zepsuło, ale mimo to zalecali remont silnika. Nie mając już wyboru postanowiłem pierwszy raz pojawić się u Niemczyka. Początkowo wrażenie bardzo pozytywne. Zostawiłem samochód w poniedziałek i jeszcze tego samego dnia dostałem telefon z warsztatu, że zlokalizowali usterkę (jak się potem okazało za pomogą oscyloskopu) a na drugi dzień samochód był gotowy do odbioru. Koszt 250 zł.


  Marka/model samochodu:
  Peugeot 208

 • AUTOR: DATA: 2014-07-21 19:31

  ogólnie
  ******

  czas naprawy
  ******

  ceny usług
  ******

  jakość usług
  ******


  Negatywny

  Naprawiałem alternator ok 6 miesięcy temu. Odebrałem samochód było ok, na drugi dzień wzdęło akumulator w wyniku zbyt dużego ładowania. Uznał reklamację. Za akumulator nie zwrócił pieniędzy. Naprawił alternator ponownie. Po 6 miesiącach alternator znowu się uszkodził. Pan Niemczyk uznał, że okres gwarancji po 6 mc się skończył. Za naprawę musiałem zapłacić 2raz. Na drugi dzień alternator przestał ponownie ładować. Ze względu, że była to sobota zaprowadziłem samochód do innego elektromechanika, rozebrał alternator. Okazało się, że komutator był za płytko wbity. Szczotki chodziły częściowo po izolatorze, simeringi były odwrotnie włożone, uszczelniacz łączący alternator z wakupąpą był założony stary wysmarowany uszczelniaczem.
  Po rozmowie z Panem Niemczykiem zwrócił 50zł i kazał się nie pokazywać w warsztacie.
  Moja opinia jest bardzo negatywna na temat zakładu pana Niemczyka!!


  Marka/model samochodu:
  Hyundai H100

DODAJ OPINIĘ

Podobne warsztaty

Darmowa aplikacja mobilna

Nasza aplikacja działa poprawnie na wszystkich platformach mobilnych.
W celu jej pobrania wystarczy przejść do wybranego sklepu.

Pobierz z App Store

Pobierz ze Sklepu Windows

Wyślij aplikację na Twój telefon

SMS-em otrzymasz link do pobrania naszej aplikacji.