P.H.U Robex Pomoc Drogowa

Pułtuska 54, 06-456 Ojrzeń

****** 0 (0 opinii)

P.H.U Robex Pomoc Drogowa

O warsztacie

Pułtuska 54, 06-456, Ojrzeń

Gotówka

* dzwoniąc pod wskazany numer warsztatu, Twój numer telefonu automatycznie zapisuje się w bazie danych portalu DobryMechanik.pl. Szczegółowe zasady przetwarzania Twojego numeru telefonu opisaliśmy w Polityce prywatności.

  p, li { white-space: pre-wrap; } P.H.U ROBEX zajmuje się dwudziestoczterogodzinną pomocą drogową na drodze 7 dni w tygodniu w obszarach Ciechanów — Płońsk. Zatem jeśli jesteś kierowcą osobówki i przydarzyła Ci się kolizja na drodze lub inny nieoczekiwany wypadek to spółka ROBEX przyjmie każde zlecenie. Siedziba pomocy drogowej zawiera się w miejscowości Ojrzeń (nieodlegle Ciechanowa) a pozostała założona przez Roberta Staworko.

Solidna firma P.H.U ROBEX poleca reformowanie aut osobowych, dostawczych, ciężarowych, a także busów czy motorów — pod okiem profesjonalnej zespołu pracowników podmiotu gospodarczego w przypadku kraksy lub wypadku na drodze. Asysta drogowa pracuje na specjalistycznych lawetach w związku z tym uprawnia na terenie całego kraju usługi transportowe pojazdów, maszyn rolniczych, budowlanych czy towarów takich jak: palety, stal, drewno i inne. Dodatkowo firma współdziała z firmami asistance co pozwala na szybkie zdobycie samochodu zastępczego z polisy OC sprawcy. P.H.U ROBEX istotną wagę przywiązuje do zupełnego satysfakcji klienta, dlatego w swojej usłudze posiada konkurencyjne ceny i niezawodność w każdym kawałku.

Więcej

Opinie (0)

Dodaj opinię
0 ******
Ocena wystawiona na podstawie 0 opinii.

Ogólne

******

Czas naprawy

******

Ceny usług

******

Jakość usług

******

Ta firma nie ma jeszcze żadnej recenzji. Napisz pierwszą opinię.

Podobne warsztaty


Usługi wykonywane przez warsztat