SZYBY SAMOCHODOWE WORWA

OS. NIWA 95, 34-400 NOWY TARG

****** 3.8 (2 opinie)

SZYBY SAMOCHODOWE WORWA

O warsztacie

OS. NIWA 95, 34-400, NOWY TARG

Poniedziałek od 08:00 do 18:00
Wtorek od 08:00 do 18:00
Środa od 08:00 do 18:00
Czwartek od 08:00 do 18:00
Piątek od 08:00 do 18:00
Sobota od 09:00 do 14:00

Gotówka

* dzwoniąc pod wskazany numer warsztatu, Twój numer telefonu automatycznie zapisuje się w bazie danych portalu DobryMechanik.pl. Szczegółowe zasady przetwarzania Twojego numeru telefonu opisaliśmy w Polityce prywatności.

 

Firma działa na rynku w branży motoryzacyjnej od 1992 r. Jesteśmy firmą posiadającą duże doświadczenie oraz profesjonalną i wyszkoloną kadrę pracowniczą.

Możemy zaoferować opiekę w zakresie szyb samochodowych zarówno klientowi indywidualnemu jak i firmom. Asortyment, który posiadamy pochodzi od najlepszych producentów szyb samochodowych na świecie m.in. Pilkington, Saint-Gobain Sekurit.

Oferujemy usługi typu:

- montaż, sprzedaż szyb

- naprawa szyb samochodowych (odpryski, oczka, pęknięcia, uszczelnianie)

- dorabianie szyb nietypowych

- foliowanie szyb

- hydrofobizacja szyb samochodowych  

Więcej

Opinie (2)

Dodaj opinię
3.8 ******
Ocena wystawiona na podstawie 2 opinie.

Ogólne

******

Czas naprawy

******

Ceny usług

******

Jakość usług

******
 • W
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Neutralny

  Witam jako właściciel firmy chciałbym odpowiedzieć na powyższy komentarz, otóż musial Pan pomylić zakłady. Nasza firma zajmuje się tylko i wyłącznie wymiana szyb samochodowych i to prawie od 15 lat. Pozdrawiam
  I życzę miłego dnia


  Szyby samochodowe WORWA

 • X
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Negatywny

  Przykro mi to mówić, lecz tragedia. Pojechałem zrobić wymienić klocki, tarcze i generalnie zleciłem zrobienie wszelkich luzów na zawieszeniu. Do wymiany był jeszcze wentylator w kabinie. Trzy razy odwiedzałem warsztat przy odbiorze. Za pierwszym razem zainstalowali mi wentylator w złą stronę (zamiast dmuchać, to ssało), wiec zostawiłem żeby zrobili dobrze. Za drugim razem coś źle założyli, bo ewidentnie wentylator gdzieś haczył, wydawał dźwięk trykotania. Za trzecim razem udało im się założyć wentylator dobrze, lecz zauważyłem że brakuje wszystkich śrubek i zaślepek na drodze do wentylatora. Dobrze wiem jakie śrubki i co gdzie ma być, stary samochód mam ale o niego dbam i jak tylko jest czas to drobne rzeczy robię sobie sam, i nic tak bardziej mnie nie złości jak później jeżdżenie po szrotach w poszukiwaniach plasticzków i śrubek do kompletu tylko dlatego że mechanikowi się chciało się przyłożyć do szczegółów. Do tego pojechałem na przegląd tydzień po zrobieniu Tarcz i luzów na zawieszeniu, a tu mi wyszło że końcówki stabilizatorów do wymiany. jeszcze dodam że wydech miałem u nich niecały rok wcześniej wymieniany a tu już po roku się poluzował, poodpadały części i znowu trzeba naprawiać. Jak się odbiera auto to rozmowę na temat tego co było zrobione itd. przeprowadza z tobą recepcjonistka która nie ma bladego pojęcia i tym co było zrobione i na co zwrócić uwagę na przyszłość. Pojechałem tam, gdyż warsztat wydawał się być profesjonalny, słyszy się dobre opinie o nim, a tu taka fuszerka. Gorzej niż u pana Kazka firma "Krzak" za 1/3 ceny. Nie polecam.


  Honda Civic