Wgniecenia-Pro

Wielogłowy 170, 33-300 Nowy Sącz

****** 0 (0 opinii)

Wgniecenia-Pro

O warsztacie

Wielogłowy 170, 33-300, Nowy Sącz

Gotówka

* dzwoniąc pod wskazany numer warsztatu, Twój numer telefonu automatycznie zapisuje się w bazie danych portalu DobryMechanik.pl. Szczegółowe zasady przetwarzania Twojego numeru telefonu opisaliśmy w Polityce prywatności.

W ramach naszej oferty wykonujemy kompleksowe usuwanie wgnieceń w karoserii powstałych podczas niewielkich kolizji drogowych, szkód parkingowych lub zjawisk atmosferycznych jak np. gradobicie. Stosowana przez nas bezinwazyjna metoda naprawy wgnieceń nie ingeruje w strukturę lakieru, dzięki czemu możemy uniknąć czasochłonnego i kosztownego lakierowania. Warto pamiętać również o fakcie, że powtórnie lakierowany samochód znacznie traci na wartości w chwili odsprzedaży –  technika PDR usuwania wgnieceń bez lakierowania pozwala zachować pełną wartość pojazdu!

 

 

 

 

W ramach naszej oferty usuwamy wgniecenia powstałe wskutek:

 

 

 

gradobicia

stłuczek parkingowych

szkód transportowych i komunikacyjnych

spadających jesienią kasztanów

aktów wandalizmu

zsuwającego się zimą śniegu (np. z dachu)

 

 

 

 

Polerowanie, regeneracja lamp - usługa polegająca na przywracaniu przejrzystości klosza. Wykonujemy ją na miejscu bez konieczności demontażu lamp w czasie maksymalnie pół godziny. Cena w zależności od modelu auta i stanu kloszy. Jeśli nie możecie do nas dojechać - przyjedziemy w wskazane miejsce.

 

 

Więcej

Opinie (0)

Dodaj opinię
0 ******
Ocena wystawiona na podstawie 0 opinii.

Ogólne

******

Czas naprawy

******

Ceny usług

******

Jakość usług

******

Ta firma nie ma jeszcze żadnej recenzji. Napisz pierwszą opinię.

Podobne warsztaty