"Auto-Radio" Teleradiomechanika

Kochanowskiego 42, 33-300 Nowy Sącz

****** 1.5 (2 opinie)

Opinie (2)

Dodaj opinię
1.5 ******
Ocena wystawiona na podstawie 2 opinie.

Ogólne

******

Czas naprawy

******

Ceny usług

******

Jakość usług

******
 • M
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Negatywny

  Nie polecam nikomu! Szanowni Panowie naprawiali B.S.I w Peugeocie 307. Po dwóch tygodniach przetrzymywania auta oznajmili, żebym przygotował się na wysokie koszty naprawy, tzn. zażądali 2.000,- zł. ! , auto warte 5.000,- !
  Kiedy zapytałem dlaczego naprawiali moduł zamiast kupić nowy jeden z Panów powiedział, że taka część kosztuje w salonie Peugeota 5-6 tyś. zł. Oczywiście zadzwoniłem do salonu i po podaniu numeru VIN otrzymałem informację, że nowy moduł kosztuje 2 tyś. zł. !
  Pan mgr inż. Przemysław S.ma j d o r bezczelnie okłamał mnie, myśląc, że uwierzę we wszystko co mówi. Auto po odebraniu z ,,naprawy" było brudne w środku, śmieci plątały się po samochodzie, fotele brudne!!! Prosiłem żeby założono mi akumulator marki BOSCH, zamiast tego zamontowano mi zamiennik MAX GEAR. Moje pytanie: Dlaczego nie uprzedzili mnie o tak wysokim koszcie naprawy, pozostało bez odpowiedzi...
  W ogóle nie naprawiałbym tego samochodu jeśli koszty byłyby tak wysokie.
  Po rozmowie ze znajomym z jednego z A.S.O ten stwierdził, że usterka powinna kosztować kilkaset złotych, poza tym, nie można bez uprzedzenia żądać tak niebotycznych kwot za naprawę. Omijajcie ten warsztat z daleka. Właściciel kłamie w żywe oczy, jest nieuczciwy. Taka usterka powinna zostać naprawiona za mniejsze pieniądze, dużo mniejsze!


  Peugeot 307

 • t
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Negatywny

  Niestety zawiodłem się na tym warsztacie. Panowie powinni dalej zajmować się sprzętem audio a nie brać się za coś o czym nie mają pojęcia czyli za mechanikę samochodową. Polegają tylko na tym co powie komputer. Metoda prób i błędów to standard. Przy tym całym gównie, najśmieszniejsze jest to, że się strasznie cenią.
  Byłem u nich dwukrotnie, niestety. Za pierwszym razem usterka została naprawiona ale... po wyjechaniu z warsztatu akumulator latał bo nie został dokręcony. Na drugi dzień zaczęło coś zgrzytać w przednim zawieszeniu co było konsekwencją nie dolania odpowiedniej ilości płynu do wspomagania. Kiedy z tym zgrzytem pojawiłem się w warsztacie próbowali szukać usterki w gumach od wahaczy, amortyzatorach itd. A pytałem czy to nie brak płynu? A oni, że skąd.. że uzupełnili. Płyn kupiłem po drodze do domu i sam uzupełniłem - pomogło.
  Za drugim razem pojechałem bo musiałem mieć auto na już a tylko oni zagwarantowali oddanie auta na drugi dzień. Usterkę - zaniki obrotów, delikatne braki mocy przy przyspieszaniu, szarpanie auta - naprawili na drugi dzień. Koszt: 950 zł Wymienili to co wskazał komputer i nawet nie sprawdzili czy wymieniają zepsutą część (wymienili dobrą). Na drugi dzień po odebraniu auta pojawił się ten sam problem co przed naprawą. Ostatecznie nie naprawili, nie oddali kasy i stwierdzili że w takim razie to musi być grubsza rzecz więc skoro da się jeździć to lepiej nie inwestować (15 letnie audi) tylko sprzedać. Pojechałem do innego warsztatu - wystarczyło tylko odciąć cyrkulację spalin. Koszt robocizny -100 zł. PORAŻKA!!! NIGDY WIĘCEJ!!! NIE POLECAM!


  audi

Podobne warsztaty


INFO

To Twój warsztat?
Przejmij nad nim kontrolę.

Błędne dane warsztatu?
Zgłoś aktualizację

Liczba wyświetleń: 2808

Usługi wykonywane przez warsztat