Auto Serwis Janicki

Brzozowa 23 a, Komorów, 05-806 Nowa Wieś

****** 3.7 (2 opinie)

DODAJ OPINIĘ

O warsztacie

Brzozowa 23 a, Komorów, 05-806, Nowa Wieś

Poniedziałek od 09:00 do 18:00
Wtorek od 09:00 do 18:00
Środa od 09:00 do 18:00
Czwartek od 09:00 do 18:00
Piątek od 09:00 do 18:00
Sobota od 09:00 do 13:00

Gotówka

* dzwoniąc pod wskazany numer warsztatu, Twój numer telefonu automatycznie zapisuje się w bazie danych portalu DobryMechanik.pl. Szczegółowe zasady przetwarzania Twojego numeru telefonu opisaliśmy w Polityce prywatności.

 Nasza firma istnieje na rynku od 1953 r., kiedy to mój dziadek Stanisław Janicki rozpoczął działalność. Na początku firma „Janicki” zajmowała się produkcją części do legendarnych już dzisiaj samochodów z epoki PRL, takich jak Syrena czy Warszawa. Były to między innymi pompy hamulcowe, elementy zawieszenia i układu paliwowego. Stopniowo zakład przekształcił się z zakładu produkcyjnego na zakład usługowy. Główną jego specjalnością stała się kompleksowa obróbka silników, jak i również usługi związane z mechaniką pojazdową samochodów. Od zawsze najważniejszą sprawą dla firmy była jakość wykonywanych usług. Stanisław Janicki wraz ze swoim synem Andrzejem nie bali się podejmować najtrudniejszych wyzwań związanych z obróbką i diagnostyką silników. Warsztat wykształcił też wielu zdolnych mechaników. Dzisiaj choć czasy się zmieniły i na rynku jest spora konkurencja staramy się kierować tą samą filozofią co przed laty. Jesteśmy dumni że Auto Serwis Janicki oferuje swoje usługi już od przeszło 60 lat.

Więcej

Opinie (2)

Dodaj opinię
3.7 ******
Ocena wystawiona na podstawie 2 opinie.

Ogólne

******

Czas naprawy

******

Ceny usług

******

Jakość usług

******
 • D
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Negatywny

  Niestety w moim przypadku panowie sie nie spisali,dopiero za trzecim podejsciem udało im sie naprawic samochod,nie jestem zadowolony bo wydałem tez przy tym duzo pieniedzy


  Audi

 • s
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Wymiana rozrządu zrobiona perfekcyjnie i w bardzo dobrej cenie.


  Volkswagen Sharan

Usługi wykonywane przez warsztat