ICRC Serwis - mechanik, lakiernik, blacharz - Nowa sól

ul. Konstruktorów 3, 67-100 Nowa Sól

****** 4.3 (2 opinie)

O warsztacie

ul. Konstruktorów 3, 67-100, Nowa Sól

Gotówka

* dzwoniąc pod wskazany numer warsztatu, Twój numer telefonu automatycznie zapisuje się w bazie danych portalu DobryMechanik.pl. Szczegółowe zasady przetwarzania Twojego numeru telefonu opisaliśmy w Polityce prywatności.

 Dbając o najwyższą jakość usług i zaspokojenie naszych Petentów proponujemy fachowy serwis maszynowy wyposażony w najnowocześniejsze sprzęty do obsługi samochodów a także specjalistyczne narzędzia. Dysponujemy wykwalifikowaną załogą mechaników, których fachowa wiedza a także umiejętności wzbogacone są długofalowym doświadczeniem.

W Nowej Soli zajmujemy się naprawami mechanicznymi, blacharsko-lakierniczymi. Jesteśmy również hurtownikiem części zamiennych oferowanych za sprawą importera Polcar. Powyżej 100 000 odniesień przystępnych w ofercie Polcar to następstwo opartego na wiedzy logicznego działania a także świadomych preferencji.

Logistyka wyrabianej oferty jest modyfikowana z osobna, dla każdego spośród głównych asortymentów – w oparciu o inżynierską wiedzę niezbędną do analiz technik wytwarzania, diagnozy materiałów i potrzeb gwarantujących należytą użyteczność, oraz w odpowiedzi na badawcze pojęcie oczekiwań poszczególnych grup. Zapraszamy do poznania się z indeksem oferowanych towarów.

Oferta: Kompletna linia produktowa marki QRS, Materiały ścierne SIA i Gold Car, Produkty marki Voss Chemie. Wyposażenie warsztatów – narzędzia i wiele innych. Części nadwozia i oprzyrządowanie, Części podwozia, części silnika, części silnikowe, oświetlenie, układy paliwowe, układy termiczne, wyposażenie elektryczne, akcesoria warsztatów. Oferta dla warsztatów lakierniczych ukierunkowana jest przede wszystkim na technologie lakiernicze. Grupa CSV to największy w Polsce dystrybutor technologi lakierniczej, posiada w swojej ofercie parę linii produktowych takich jak: R-M, QRS, 4M. Mamy więc do zaproponowania kompletne technologie lakiernicze dopasowane do oczekiwań różnych warsztatów, różnych klientów indywidualnych, różnych budżetów.

Z pośród naszej bogatej oferty produktowej każdy warsztat, z pewnością wybierze dla Siebie wyroby odpowiadające mu pod względem jakości i ceny. Nasz personel techniczny, służy poradą w zakresie stosowania lub na życzenie przeprowadzi praktyczny pokaz.

Więcej

Opinie (2)

Dodaj opinię
4.3 ******
Ocena wystawiona na podstawie 2 opinie.

Ogólne

******

Czas naprawy

******

Ceny usług

******

Jakość usług

******
 • m
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Negatywny

  Dostarczyłem samochód na standardowe wymiany filtrów i oleju. Olej został zastosowany półkę niżej niż wymagałem czyli zamiast 5W30 wlany 5W40. Filtr paliwa okazał się uszkodzony? Prawdopodobnie zamówiony został zły (wcześniej Państwo zeskanowali sobie dowód rejestracyjny). Po roku od w/w "wymiany" sam wymieniłem filtry. To co mnie spotkało to woła o pomstę do nieba. Połamana obudowa filtra powietrza (trudno dostępna), filtr kabinowy zamontowany na odwrót oraz część połamanych zatrzasków klapy tego filtra. Wymiana trwała 30 min dłużej niż zostało powiedziane, ale rekompensuje dobra kawa i czasopisma.


  Peugeot

 • J
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Warsztat świetnie poradził sobie z elektryką w moim aucie. Wcześniej odwiedziłem 3 mechaników, którzy nie potrafili pomóc - aż musiałem wejśc tu i ich pochwalić!


  Opel Calibra 2.0 16V

Podobne warsztaty


Usługi wykonywane przez warsztat