Warsztat Samochodowy "Kuźnia Talentów"

Sarnia 5, 39-460 Nowa Dęba

****** 1.7 (3 opinie)

DODAJ OPINIĘ

O warsztacie

Sarnia 5, 39-460, Nowa Dęba

* dzwoniąc pod wskazany numer warsztatu, Twój numer telefonu automatycznie zapisuje się w bazie danych portalu DobryMechanik.pl. Szczegółowe zasady przetwarzania Twojego numeru telefonu opisaliśmy w Polityce prywatności.

Warsztat Kuźnia Talentów powstał w 2009 roku. Oferuje kompleksową naprawę samochodów osobowych i dostawczych. Warsztat należy do ogólnopolskiej sieci warsztatów samochodowych Q-Service. Stałym klientom zapewniamy rabaty i książki serwisowe naszego warsztatu gdzie wpisujemy każdą naprawę i datę kolejnego przeglądu. Usługi wykonywane są przy użyciu wysokiej jakości chemii warsztatowej (wurth, castrol, elring) oraz przy użyciu niezbędnych narzędzi (np. blokad do ustawiania rozrządów, urządzeń diagnostycznych, komputera, testera płynów). Posiadamy szeroki zakres literatury dzięki czemu dysponujemy danymi regulacyjnymi potrzebnymi do prawidłowej, gwarantującej bezpieczeństwo obsługi. Przynależność do prestiżowej sieci Q service zobowiązuje nas do ciągłego podnoszenia kwalifikacji oraz regularnego uczestnictwa w szkoleniach technicznych i produktowych. Nasza wiedza jest potwierdzona certyfikatami i satysfakcją klientów.

Więcej

Opinie (3)

Dodaj opinię
1.7 ******
Ocena wystawiona na podstawie 3 opinie.

Ogólne

******

Czas naprawy

******

Ceny usług

******

Jakość usług

******
 • M
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Przydarzyła mi się awaria na trasie. Był to jedyny warsztat w Nowej Dębie, który podjął się naprawy. Właściciel przyjechał na miejsce awarii, uzgodniliśmy warunki naprawy, szybka diagnoza i fachowa naprawa. Cena normalna, rynkowa, faktura VAT na maila. Polecam.


  Opel Movano

 • o
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Negatywny

  Radzę omijać szerokim łukiem ten pseudo warsztat. Właściciel Ireneusz Krystel sprzedał mi niesprawny silnik jako sprawny z przebiegiem 80.000mph. Cena wskazywała, że silnik będzie w stanie igła lecz stan faktyczny bardzo różnił sie od opisanego. [wymoderowano] dorabiający się z przewałów na klientach w dodatku nie wystawia rachunku. Sprawa dla skarbówki.


 • q
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Negatywny

  Zdecydowanie polecam omijać szerokim łukiem!
  Chcieli naciągnąć mnie na generalny serwis silnika, gdzie wymienić trzeba było tylko jeden czujnik o którym nie mieli pojęcia. Zostałem skasowany za niewłaściwy czujnik, po czym tłumaczono ze nie ma zmian bo silnik jest do remontu. Finalnie silnik po wymianie czujnika położeniu wału (tego właściwego na oryginalny sprawny) pracuje juz przez kolejne 40 tys km. bez problemu bez remontu...

  Holowanie 3 km - 100 zł
  Wymiana czujnika ze szrotu - 65 zł za czujnik
  Bledną ekspertyza i wymiana czujnika ze szrotu 200 zł


  Opel

Podobne warsztaty


Marki samochodów naprawiane przez warsztat