Speed Car Stacja Kontroli Pojazdów Nałęczów

Kolonia Bochotnica 20 (przy Biedronce), 24-150 Nałęczów

****** 4.2 (4 opinie)

Speed Car Stacja Kontroli Pojazdów Nałęczów

O warsztacie

Kolonia Bochotnica 20 (przy Biedronce), 24-150, Nałęczów

Poniedziałek od 08:00 do 18:00
Wtorek od 08:00 do 18:00
Środa od 08:00 do 18:00
Czwartek od 08:00 do 18:00
Piątek od 08:00 do 18:00
Sobota od 08:00 do 15:00

Gotówka, Karta płatnicza

* dzwoniąc pod wskazany numer warsztatu, Twój numer telefonu automatycznie zapisuje się w bazie danych portalu DobryMechanik.pl. Szczegółowe zasady przetwarzania Twojego numeru telefonu opisaliśmy w Polityce prywatności.

 

Speed Car od ponad 19 lat dba o bezpieczeństwo, komfort i sprawną obsługę kierowców. Od momentu uruchomienia naszej pierwszej stacji kontroli pojazdów w Lublinie w 2000 roku, stale podnosimy sobie jakościową poprzeczkę. Dziś tworzymy jedną z największych sieci stacji w Polsce.

Speed Car to: - 85 stacji kontroli pojazdów - ponad 200 stacji zrzeszonych w programie Speed Car Flota

Teraz na naszych stacjach mozesz także sprawdzić cenę na ubezpieczenie swojego pojazdu czy majątku. Zupełnie niezobowiązująco.

Jakość gwarantowana znakiem Speed Car jest doskonale znana kierowcom z wielu rejonów naszego kraju. W większych i mniejszych miejscowościach nasze logo jest synonimem pełnego profesjonalizmu, najwyższej klasy sprzętu i najlepszej obsługi. Większość naszych stacji jest otwarta w dogodnych dla Was godzinach pon-pt. 7-21 i 8-20 w sobotę, niektóre ze stacji są czynne także w niedzielę. W oczekiwaniu na przegląd możecie skorzystać z bezpłatnego Wi-Fi a po przeglądzie zapłacić kartą płatniczą. To wszystko dla Waszej wygody. Polskie prawo nakazuje, aby każdy pojazd mechaniczny przechodził okresowe badanie techniczne. Cena za tę usługę wszędzie jest taka sama, dlatego Speed Car chce się wyróżniać stałym podnoszeniem standardów. Dysponujemy najnowocześniejszym sprzętem diagnostycznym dla wszystkich rodzajów pojazdów (również specjalistycznych i 4x4). Dla wygody naszych Klientów oferujemy także pełną diagnostykę układu jezdnego i hamulcowego mające bezpośredni wpływ na jakość i bezpieczeństwo prowadzenia pojazdu. Każdy z użytkowników dróg może odwiedzić naszą stację, aby sprawdzić stan swojego pojazdu również poza terminami przewidzianymi na przegląd okresowy. Robimy to dlatego, abyś miał pewność, że jeździsz sprawnym autem. Dbamy o to, aby każdy odwiedzający nas kierowca rzetelnie poznał stan swojego auta, nasi fachowcy precyzyjnie określą stopień zużycia poszczególnych podzespołów, poinformują w jakim terminie i co konkretnie powinno zostać naprawione oraz podpowiedzą, gdzie daną usterkę można sprawnie i tanio usunąć. Czujemy się zobowiązani do wpływania na poziom bezpieczeństwa na polskich drogach. Sieć Speed Car wyróżnia podejście do Klienta. Każdy kierowca, który wykonuje w jednej z naszych stacji przegląd techniczny pojazdu, otrzymuje atrakcyjny upominek do wyboru. W ten sposób pokazujemy nasze zaangażowanie w tworzenie trwałych relacji z Klientami. Zapewniamy spokój dbając o to, aby każdy z odwiedzających nas kierowców został odpowiednio wcześniej poinformowany o zbliżającym się terminie przeglądu. Wiemy, jak łatwo jest o tym zapomnieć i narazić się na przykre konsekwencje. Nasz dział telemarketingu na kilka dni przez zbliżającym się terminem przeglądu przypomni każdemu naszemu klientowi o tym fakcie. Speed Car jest polską firmą, która ma ambicję stania się jednym z symboli nowoczesnej i odpowiedzialnej diagnostyki i kontroli pojazdów. Nasze zasady są niezmienne a jakość priorytetowa. Zapraszamy do przekonania się o tym osobiście.

 

Więcej

Opinie (4)

Dodaj opinię
4.2 ******
Ocena wystawiona na podstawie 4 opinie.

Ogólne

******

Czas naprawy

******

Ceny usług

******

Jakość usług

******
 • G
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Negatywny

  Najgorsza stacja jaką znam. Diagnosta przychodzi z kare do pracy.
  Na wszystko trzeba sie umawiać chyba ze przeglad bo lekko i szybko mozna zarobic...na ustawienie zbieżności trzeba sie umówić i rozkręcić wszystko bo diagnosta kluczy chyba nie ma.
  Jesli ja się wczolgam pod auto zeby puścić kontry dla diagnosty to po cholere mi stacja skoro sam moge ustawić?...a przyrządy nie są aż tak drogie.
  Wiecej tam nie zajade i odradze wszystkim znajomym.
  Bo skoro im sie nie oplaca nic robić to niech to zamkną.
  Pozdrowienia dla diagnosty lenia


 • K
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Od dawna korzystam z uslug speed car. Fajna obsluga, szybko i teraz dodatkowo daja pakiet assistance Aviva do auta.


  Skora Octavia

 • k
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Bardzo dobra obsługa polecam jestem zadowolony .Wiedza co robią!!!


  mercedes

 • M
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  fachowa stacja kontroli pojazdów. znają się na robieniu przeglądów technicznych a w razie usterek sprawnie je usuwają. Zawsze do nich podjeżdżam i do tej pory jestem zadowolony z usług.


  Volvo

Podobne warsztaty