Item 1 of 0

MS Serwis 4x4 - warsztat samochodów terenowych
ul. Zaułek 2, Modlniczka k. Krakowa
O warsztacie
Opinie
Warsztat nie udostępnia kalendarza online
Aktualnie warsztat nie udostępnia kalendarza i nie można się do niego umówić online. Poproś o udostępnienie wolnych terminów na stronie, aby móc zarezerwować wizytę.
O warsztacie
Warsztat samochodów terenowych, zawieszenia, akcesoria off-road, zderzaki, bagażniki dachowe, progi pod Hi Lifta. Ogólna mechanika pojazdów terenowych.Specjalizacja: Nissan Patrol i Land Rover. Blacharstwo, lakiernictwo samochodów terenowych oraz osobowych.
W Naszym warsztacie zajmujemy się: wszelkimi naprawami i bieżącą mechaniką pojazdów, produkcją akcesoriów off-roadowych i wyprawowych, bagażnikami dachowymi, progami, zderzakami pod wyciągarki w dowolnym kształcie, jaki tylko Państwo sobie zażyczą, zawieszeniami, usługami blacharskimi i lakierniczymi aut terenowych i nie tylko.
Posiadamy zawieszenia tuningowe firmy Dobinsons do aut terenowych pozwalające poprawić właściwości jezdne auta.
Oferujemy także zawieszenia Rajdowe Firmy Fox Racing Shox. To m. in. dzięki takim zawieszeniom zawodnicy światowego off roadu i rajdów szybkościowych Baja osiągają zwycięstwo.
Rozwiń
Numer telefonu
794 50... Pokaż numer telefonu
Adres serwisu
ul. Zaułek 2,
32-085,
Modlniczka k. Krakowa
Zobacz na mapie Godziny otwarcia
Metody płatności
Gotówka
Polityka warsztatu
Warsztat oferuje możliwość napraw na częściach dostarczonych przez klienta
Napisz pierwszą opinię
Korzystałeś z usług tego warsztatu? Opowiedz nam o swoich doświadczeniach. Pomóż innym kierowcom w znalezieniu dobrego mechanika.

Skorzystam z usług tego zakładu dwa razy posiadam Opelka Grandland C... Rozwiń