PAR - MIX AUTO

Parole 34, 05-831 Młochów

****** 5.3 (1 opinia)

O warsztacie

Parole 34, 05-831, Młochów

Gotówka

* dzwoniąc pod wskazany numer warsztatu, Twój numer telefonu automatycznie zapisuje się w bazie danych portalu DobryMechanik.pl. Szczegółowe zasady przetwarzania Twojego numeru telefonu opisaliśmy w Polityce prywatności.

 Czynne: pon.-pt. : 8-18, sob. 8-14 Dojazd od trasy katowickiej za Nadarzynem w str. Katowic  w lewo na Młochów, albo od trasy krakowskiej z drugiej strony.

Więcej

Opinie (1)

Dodaj opinię
5.3 ******
Ocena wystawiona na podstawie 1 opinia.

Ogólne

******

Czas naprawy

******

Ceny usług

******

Jakość usług

******
 • P
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Mega pozytywna. Auto naprawiam od 4 lat tylko w tym miejscu, a mechaników przerobiłem już wielu, partaczy dodam, naciągaczy, magików etc. ..W Par-mix-auto bardzo rzetelne podejście do klienta. ZAWSZE panowie eliminują usterki skutecznie, niedrogo i wg. metody "jak najmniejszym kosztem dla klienta". Można przywozić swoje części, na nie jednak panowie nie dają gwarancji (co jest oczywiste). Co robiłem...: wymiana koła dwumasowego, wymiana rozrządu, zapiekający się hamulec ręczny, regulacja pracy silnika, wymiana płynów, różne rzeczy...można wulkanizacyjne sprawy robić. Po usłudze zawsze stare części do oglądu, można zabrać nie ma problemu. Mała rodzinna firma, dbająca o swój wizerunek. Ja dojeżdżam do tego serwisu z Pruszkowa (20km), bo warto (pracowałem nieopodal jako nauczyciel 7lat i poznałem ich przez koleżankę). Firma rowijająca się, ostatnio otworzyli 2 nowe sale warsztatowe, zatrudnili pracownika (chyba też w obrębie rodziny), a dodam,że usługi nie podrożały. Polecam.


  Mazda 6 diesel 2.0, GG ,89kW, 121 KM

Podobne warsztaty

 • Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów Młochów AUTO-TACHO

  Aleja Katowicka 215,  Młochów - Nadarzyn,  Młochów

   Nasza firma działa na rynku motoryzacyjnym od 1995 roku. Oprócz kompleksowej i profesjonalnej obsługi urządzeń rejestrujących (tachografów) używanych w transporcie drogowym zajmuje się termografami, pozycjonowaniem pojazdów (GPS),...


INFO

To Twój warsztat?
Przejmij nad nim kontrolę.

Błędne dane warsztatu?
Zgłoś aktualizację

Liczba wyświetleń: 1412

Usługi wykonywane przez warsztat