Auto Serwis Koperscy&Mastalerz

Warszawskie Przedmieście 42, 05300 Mińsk Mazowiecki

****** 4.3 (9 opinii)

Auto Serwis Koperscy&Mastalerz

O warsztacie

Warszawskie Przedmieście 42, 05300, Mińsk Mazowiecki

Poniedziałek od 08:00 do 19:00
Wtorek od 08:00 do 19:00
Środa od 08:00 do 19:00
Czwartek od 08:00 do 19:00
Piątek od 08:00 do 19:00
Sobota od 08:00 do 15:00

Gotówka

* dzwoniąc pod wskazany numer warsztatu, Twój numer telefonu automatycznie zapisuje się w bazie danych portalu DobryMechanik.pl. Szczegółowe zasady przetwarzania Twojego numeru telefonu opisaliśmy w Polityce prywatności.

Auto SerwisKoperscy & Mastalerz specjalizuje się w pełnej obsłudze serwisowej samochodów osobowych i dostawczych do 3,5 tony.

Zapraszamy do Auto Serwisu Koperscy & Mastalerz w Mińsku Mazowieckim w godzinach:

poniedziałek - piątek: 8:00 - 19:00

sobota: 8:00 - 15:00

niedziela: nieczynne

 

Zapraszamy do Myjni ręcznej w Mińsku Mazowieckim w godzinach:

poniedziałek - piątek: 9:00 - 18:00

sobota: 8:00 - 15:00

niedziela: nieczynne

Więcej

Opinie (9)

Dodaj opinię
4.3 ******
Ocena wystawiona na podstawie 9 opinii.

Ogólne

******

Czas naprawy

******

Ceny usług

******

Jakość usług

******
 • M
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Dokonałem przeglądu przed zakupem auta na stacji diagnostycznej. Samochód został sprawdzony mechanicznie jak i pod kątem lakierniczym. Cała usługa została wykonana bardzo starannie. Poprzednie auta sprawdzałem w ASO i szczerze przyznam, że z usługi na tej stacji jestem bardziej zadowolony, a cena była kilkukrotnie niższa od tej w Fordzie. Nie trzeba było na nic czekać, wystarczyło się umówić i punktualnie auto wjechało na stację, po czym od razu było sprawdzane. Diagnosta bardzo sumiennie i uczciwie podchodzi do swojej pracy, bez zbędnego narzekania czy zachęcania do zakupu. Obecnie jestem zadowolonym właścicielem tego właśnie auta.


  Ford Focus ST

 • P
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Wymiana oleju, ogólny przegląd samochodu + myjnia. Fachowe doradztwo. Na wiosnę przyjadę na czyszczenie klimatyzacji i wymianę opon. Sam obiekt posiada przestronną poczekalnie, toaletę, kawiarkę i telewizor z materiałami dotyczącymi serwisu. Skorzystałem też z samochodu zastępczego. Przed obiektem ławki do posiedzenia.


  Odpowiedź warsztatu na komentarz:

  Dziękujemy za pozytywna opinie i do zobaczenia na wiosnę.

  kia rio

 • S
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Negatywny

  Ludzie co tam pracuja sa nie powazni oszukuja ,naciagaja klijentow a jak pojedziesz z kupcem na ogledziny auta pomio tego ze auto jest sprawne to beda robic wszystko zeby zniechecic wrecz obrazaja wlascicieli auta . Auto 18 sto letnie traktuja jak nowy samochod z salonu . Nigdy nikomu nie polece zeby tam tobic co kolwiek [wymoderowano]


  Odpowiedź warsztatu na komentarz:

  Pani Sisia, dziekujemy za komentarz.
  Do sprawdzenia stanu technicznego auta podchodzimy ze starannością.
  Niezależnie od rocznika auto powinno/musi być sprawne i bezpieczne -
  zarówno dla kierującego jak i dla innych uczestników ruchu.

 • M
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Z usług warsztatu korzystałem juz 3 razy. Za pierwszym razem podjechałem na wymianę opon bo miałem blisko i kolega ich polecił . Zostawiłem sobie drugie opony w przechowalni za niewielkie pieniądze.
  Za drugim razem był to przegląd samochodu, wymieniłem klocki i tarcze z przodu oraz olej i filtry, za trzecim razem podjechałem samochodem siostry na ogólny przegląd samochodu. Za kazdym razem obsługa na wysokim poziomie, Panowie na recepcji znają się na mechanice bo mieliśmy okazje wymienić swoje poglądy i doświadczenie Szczerze mogę polecić, ceny nie wyrwane z kosmosu.


  Odpowiedź warsztatu na komentarz:

  Dziękujemy i pozdrawiamy.

  Ford Focus

 • K
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Negatywny

  Niestety ale powinno być zero gwiazdek . Samochód zostawiony w warsztacie z diagnozą rozrząd do zrobienia. Zostawiona zaliczka bo naprawa wyceniona na 5000 zł i zapewnienie, że ktoś się odezwie. Samochód stał ( żart, bo panowie mechanicy zrobili nim 150 km ) 10 dni. Patrząc mi w oczy zapewniali że filtry płyny oleje wymienione czekamy tylko na części. Nie zrobione nic. Pan mechanik na moich oczach wyjeżdża z warsztatu i po mińskiej zapierdzielał 140 km/h podobno niesprawnym samochodem, zresztą ze zdjętym dyfuzorem powietrza . Na moje pytanie gdzie pojechał słyszę że na komputer do citroena ale gdzie tam pan pognał do stanisławowa po jaki czort wie tylko on. Samochód ma poobijane drzwi ( nadają się do malowania) obtarty błotnik i połamane uchwyty od reflektorów. Chyba nie tego oczekuje się od warsztatu.
  Na 5 gwiazdek można ocenić tylko stację diagnostyczną ( serdecznie Pana pozdrawiam) sumienny , uczciwy i słowny diagnosta. Reszta powinna się dobrze zastanowić nad tym co robi.


  Odpowiedź warsztatu na komentarz:

  Auto powypadkowe VW MINI należące do Pani Kamili dotarło do nas z powodu kopcenia, szumów podczas jazdy, podejrzenia luzów na łożysku i wycieku z pompy vacum. W celu wstępnej diagnozy auto zostało podłączone do komputera, wynik - podejrzenie uszkodzenia sondy lambda i ewentualnie rozrządu.

  Pani Kamila została poinformowana, że po dokładnej diagnozie, jeśli będzie konieczna wymiana rozrzadu oraz wykonanie niezbędnych prac naprawczych i serwisowych, koszt naprawy nie przekroczy 5 tys zł. Klientka wyszła z inicjatywą pozostawienia zaliczki w wysokości 2 tys zł. Otrzymała pokwitowanie przyjęcia zaliczki i auta do naprawy.

  Przez cały czas oczekiwania na naprawę auto pozostawało w hali napraw wyposażonej w system kamer.

  Z powodu niezaplanowanej nieobecności mechanika i okresowego spiętrzenia prac, czas oczekiwania na naprawę został wydłużony. Gdy auto ponownie zostało podłączone do komputera diagnostycznego, kody usterek powtórnie wskazywały na sondę i rozrząd. Z powodu dużej różnicy w koszcie naprawy zadecydowaliśmy o ponownej diagnostyce auta na komputerze z innym oprogramowaniem w warsztacie oddalonym od naszego o ok.15 km.

  Niestety pracownik recepcji błędnie wskazał Pani Kamili warsztat, do którego ww. auto zostało skierowane oraz błędnie odczytał w zleceniu pozycje dotyczące wymiany filtrów, płynów i oleju. Faktycznie powyższe prace serwisowe były ujęte w zleceniu celem wykonania łącznie z naprawą głowną, co recepcjonista zinterpretował jako „zrobione” zamiast „do zrobienia”. Po stwierdzeniu swego błędu, pracownik recepcji niezwłocznie telefonicznie sprostował te informacje.

  Diagnostyka na innym komputerze wykazała sprawny rozrząd i konieczność wymiany sondy lambda. Wszystkie powyższe informacje zostały przekazane Pani Kamili w formie ustnej oraz w postaci wydruków, a zaliczka została zwrócona.

  W kwestii udzielenia mylnych informacji – niestety ale mimo wszelkich starań ludzie bywają zawodni I w takich przypadkach pozostaje nam tylko przeprosić.

  Informujemy także, że mamy dwa auta zastępcze oraz dwa służbowe i nie mamy potrzeby wykorzystywania aut klientów do celów innych niż jazdy próbne związane z diagnostyką. Ponadto hala warsztatowa i parkingi są objęte monitoringiem więc osobom, które mają wątpliwości co do przebywania auta bądź jego naprawy w serwisie - możemy przedstawić nagrania z kamer. W tym przypadku nagrania mogą potwierdzić, że czas przebywania auta na dodatkowej diagnostyce uniemożliwał przejechanie nim 150 km. Naszą intencją było jedynie dokładne zdiagnozowanie uszkodzeń i ograniczenie kosztów naprawy, podobnie jak to czyniliśmy przy naprawie innego auta należącego do Pani Kamili (VW Touran).

  Dziękujemy za pozytywną ocenę pracy diagnosty.
  Auto Serwis

  Mini

 • Ł
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Polecam Stacje Kontroli Pojazdów. Sprawne zbadanie samochodu. Diagnosta powiedział o wszystkim na co warto zwrócić uwagę oraz wytłumaczył co nie działa i jakie jest zagrożenie. Od razu została umówiona wizyta na mechanice. Duży plus za przypomnienie SMSem o zbliżającym się terminie kolejnego przeglądu. Na pewno kolejny przegląd zrobię w tym samym miejscu.


  Odpowiedź warsztatu na komentarz:

  Dziękujemy i zapraszamy ponownie.

  Toyota Yaris

 • b
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Bardzo jestem zadowolony z naprawy citroen C4 popa vacum; nadkole. Szybki kontakt szybka naprawa, sprawdzili cały samochód przed drogą. Jak tak dalej będzie to skasują wszystkie warsztaty profesjonalizmem.


  citroen C4

 • A
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Super warsztat i zaloga mechaników doradzą, znają się na swiom fachu miałem problem z dpf wypalony i po klopocie doradzili co mam dalej robić i sytuacja opanowana naprawdę polecam szybko skutecznie tanio


  Hyundai i 40

 • K
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Wymiana sprzęgła w moim aucie trwała bardzo szybko. Bardzo dobry kontakt z obsługą serwisu oraz bardzo przystępne ceny za usługi. Gorąco polecam !!!


  Mitsubishi Space Star

Nasze porady (1)

Witam, czy Mazda 6 2.0 diesel rok 2007 będzie bardzo awaryjna?

Podobne warsztaty


Usługi wykonywane przez warsztat